Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @Beykentli çok sağolun bilgilendirme için☺

• ⭐⭐

@gucarslan Zahmet olmus haber vermisler... Mulakati olan, AOS ve AP bekleyen herkese fazladan sabir ve esenlikler diliyorum...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

DV2023 talihlilerinin dikkatine!

bugün ankara konsolosluğu'nda mülakatını olan arkadaşlarımız mülakatlarını, "verilecek vize kalmadığı için" yapamadılar ve konsolosluk binasını terketmek zorunda kaldılar.

bu da demek oluyor ki, bugün ve bugünden sonra mülakatı olacak arkadaşlarımızın mülakatları olamayacak.
    bugün ve bugünden sonra mülakatı olan arkadaşlar, lütfen konsoloslukta gelecek bilgilendirme mailini bekleyin.

ne kadar üzücü olduğunun farkındayım ancak; bu dv çekilişinin doğasında var.

birebir yaşayarak gördüm ki;
    dv tarihi tamamen hayal kırıklığı ve hüzünle yazılmış..

• ⭐⭐

@gucarslan AP surecinde olan arkadaslara da mail ile surecin bittigi yonunde donusler var...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lumos ne yazık ki ;

• ⭐⭐

@gucarslan gerçekten çok üzücü. En azından mülakat tarihi alanlar ve AP ye kalanlar bu haklarını kaybetmeseymiş. DV tamamen adaletsiz ve acımasız bir vize programı.

• 1,5 senelik bekleyişin ardından konsolosluk kapısından dönmekte varmış...

• @iyilikyapveiyilikbul geçmiş olsun ve çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadığınıza kalpten inanıyorum. İnancınızı kaybetmeyin, moralinizi olabildiğince yüksek tutun, sürece asla sırtınızı geri çevirmeyin. DV2025 çekiliş süreci başlayacak yakında, kişisel tercih ancak yine de denemekten vazgeçmeyin...

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@iyilikyapveiyilikbul diyecek bir şey bulamıyorum, umarım hayat önünüze daha iyi şanslar çıkarır 🙏

• ⭐⭐⭐

@iyilikyapveiyilikbul cok geçmiş olsun inşallah hayat karşınıza cok iyi fırsatlar çıkarır, DV ABD’ye yerleşmek için tek seçenek değil umarım ABD için tekrar güzel bi fırsatla karşılaşırsınız 🙏

• ⭐⭐

@iyilikyapveiyilikbul çok geçmiş olsun, gerçekten çok üzücü..

• Merhaba,

8 Eylül sabah 09:15’te mülakatım vardı. 15 dk önce randevunun iptal olduğu mailini aldım. Dün sağlık muayenesine girdim, Ankara’ya gelmiştim. Boşu boşuna buraya gelmiş ve toplam muayene için 440 dolar vermiş oldum. Geçmiş olsun.

Teşekkürler, iyi günler.

• DV2023 süreci, pandemi dönemindeki süreçler kadar olmasa da kötü bir süreç oldu. Kapının eşiğine gelipte içeri girememek kötü oldu. Bu deneyimi yaşayan herkese geçmiş olsun, umarım hayatınızda daha iyi fırsatlar yakalarsınız. Dileğimiz bundan sonra ki DV süreçlerinin güzel geçmesi. Herkese umut dolu günler diliyorum.

• @iyilikyapveiyilikbul bazen diyecek söz gerçekten bulamazsınız ve sadece nasip değilmiş dersiniz.

Herşey tamam derken bu kötü tecrübeyi yaşadığınız için gerçekten çok üzgünüm .

Umarım hayat önünze çok daha iyi fırsatlar çıkarır.

• @iyilikyapveiyilikbul Mülakat gününüzde bunun yaşanması gerçekten tarif edilemez bir duygu, tekrardan çok geçmiş olsun. Umuyorum ki başka bir çekilişte şansınız yaver gider. Şuan ne desek fayda etmez ancak her şey gönlünüzce olsun

• Bu süreç bizi çok yordu gerçekten. Hele randevu alıp mülakat günü kapıdan dönen ve randevusu iptal edilen arkadaşlara çok geçmiş olsun. Dünyanın sonu değil. Sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum.

• @repent gerçekten saçma bir durum. çok geçmiş olsun. moralinizi bozmayın lütfen.

• @repent Hocam geçmiş olsun, bir üst iletideki arkadaşında bu nedenle iptal oldu. Söylenecek söz yok. Yine yeniden başvurmaya devam

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |