DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @barbie soru sorduğunuz kişinin kullanıcı adının üzerine tıkladığınızda, o kullanıcın forumdaki kendi paylaşımlarını ve diğer paylaşımlara yaptığı yorumları görebilirsiniz. Zaman ayırarak o kullanıcının geçmiş tecrübe ve paylaşımlarını okuyabilirsiniz, sorduğunuz kullanıcı Ankara’da mülakata girmiş

• @ATS16 çok teşekkürler

• Merhaba,

Formu doldururken daha önce yaşadığım irlanda ve Çin adreslerimi koymamışım biri eğitim 9 ay diğeri staj 7 ay kalmıştım .sizce formu açtırıp ekleyeyim mi iş deneyimlerimde Çin deneyimini ekledim ama yoksa mülakatta sözlü olarak mı söyleyim ?

• Merhabalar,

Formu doldurduktan sonra bazı bilgilerin değişmesi durumunda ne yapmamız gerekiyor? Örneğin Amerika'daki adres, daha önce bulunduğumuz ülkeler(formu doldurduktan sonra yurtdışına çıktığım zamanlar oldu.) veya değişmesi gereken herhangi bir şey.

• Bu ileti silindi!

• @gubaz53 Merhaba, mülakat almadan formunuzu açtırmanız tavsiye edilmiyor. Mülakat aldıktan sonra formunuzu açtırıp gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

• @buraxerdar Merhaba
    1- Mülakat tarihi almadan dosyanızı açtırmayın.
    2- Dosyayı açtırınca güncelleyebilirsiniz
    3-https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hzWtWRX5sSBdSXkzYmnOWPtEXmJtRwBSmKgu5kjOrbg/edit#gid=0 link üzerinden excele ulaşabilirsiniz.

• ⭐⭐

@buraxerdar Merhaba.

1. Esinizi 'Add Aplicant' ile sisteme ekleyin (esas talihlinin esiniz olmasi durumunda sizin formunuz eklenmeli, talihlininkine mudahale edilmemelidir), bunun icin beklemenize gerek yok. Mulakat aldiktan sonra da kendi formunuzda medeni durumunuzu guncelleyeceksiniz, simdi degil. Bu konuyla ilgili baslik icin bakiniz, ABD Yolunda Evlilik.
    2. Mulakat almayi bekleyin, daha sonra guncelelyin, hatta mulakat gunu bile bir kagida yazip verebilirsiniz.
    3. Linkten tabloyu acip, kisissel bilgilerinizi uygun bir sekilde satira girir, en altta yazabilirsiniz, biz duzenliyoruz, baskasinin satirinda islem yapmamaya ozen gostermeniz bizi sevindirecektir.

• @Beykentli Karadağ’dan oturumu nasıl alacağız peki

• merhabalar

dosya numaram 25 binlerde ve gecen senenin mulakatlarına baktığımda farklı ülkelerde girenler mulakat almıs fakat ankadaradan alınamamıs. Ben mulakata ankara olarak belirttim ama vizesiz gidebileceğim ulkelerin konsolosluklarına mail atarak oraya tasıycabilecegim gibi bir bilgiye rastladım fakat detaylı olarak bulamadım bunun hakkında detaylı bir bilgisi olan var mı ? süreç nasıl işliyor mulakat gittiğim ülkenin diline göre mi oluyor

şimdiden teşekkür ederim

• Merhaba,
    2023 mulakat deneyimlerini okudukca Ankara`dan mulakat alamayacagiz diye bir telase sardi bizi. Telegram grubundan bahsediliyor. Bu gruba uyelik icin link e nereden ulasabiliriz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sefasonmez bu başlığın 3. iletisini detaylıca okuyun lütfen.
    sorularınızın cevaplarını alacaksınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@furkansn bu başlığın 3. iletisini detaylıca okuyun lütfen.
    sorularınızın cevaplarını alacaksınız.

• @gucarslan amacım gizlemek değildi tabi ama özellikle sağlık durumum green card almakta bir sorun oluştururmu onu öğrenmek istedim, forumda direkt bu konuyla ilgili başlıkta varmış sonradan görüp inceledim orayı çok teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@guroltr salgın hastalıklar hariç hiçbir "sağlık durumu" vizenizi almanıza engel değildir.

• @gucarslan DV süreci devam eden bir arkadaşımın uzun zamandır aradığı sorunun cevabı, forumda da bir çok başlıkta arattırmıştı ama bulamamıştı. Hatta DoctorUn ofisini aramayı düşünüyordu bu konu ile ilgili.

Geçirilen ameliyatların ve hali hazırda devam eden otoimmün rahatsızlıkların (haşimato, alopesi universalis) vize alma sürecine etkisi olup olmadığını merak ediyordu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ATS16 kendisine geçmiş olsun.
    sorusunu forumda sorup cevaplanmasını bekleyebilir, cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

• @barbie, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@yigitberberoglu mülakata Ankara’da mı girdiniz ?

Merhaba , evet mülakata 25 Ağustos tarihinde Ankara’da girdim.

• @feranduil Merhabalar, öncelikle Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin ,paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sonrasında DV2024 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

• Herkese tekrardan selamlar. Karşılaştığım bir problemim var. DS-260 formuna yazdığım Amerika adresindeki arkadaşımız taşınmış ve telefon numarasını da kapatmış. Bu durum mülakata çağırılma konusunda herhangi bir aksilik yaratır mı acaba? Ne yapmamız gerekiyor? Yardımcı olacak yorumlarınızı bekliyorum, sevgiler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

150

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.6k

| | | |