Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@diablo_ercan hahahahahahaha 🙂

• ⭐⭐

az kaldı 🙂 bu sene formda yada sorularda değişiklik bir ek eksilme çıkartılma var mı yada olacak mı bilgi sızıntısı var mı acaba 🙂 bir de geçen senelerdeki pandemi sürecinden daha beteri geliyor muş amaerika hazırlıklara başlamış bile maskeler falan takmak için kararlar alınmış... bu sefer fena bir şeymiş ne diyorsunuz felaket tellalı olmak istememde bilen duyan var mı böyle bir şey acaba

• @Doğukan-Gürsoy-0 Kesinlikle. Hayirli tezkeler dilerim sana kardesim. Baska hic bir sey dusunemiyor insan.

• @debbieLA77 Yine aynı düzende devam eder, herhangi bir soru değişikliği olmaz sanıyorum. Maske olayında da şöyle bir konu var ki; Türkiye'de bile korona unutuldu gitti sayılır tabii bu demek değil ki sıfırlandı, ancak bu konuda da bir şey olacağını düşünmüyorum. Çoğu insan aşılandı o yüzden kesin bir şey diyemiyorum

• Merhaba herkese,
    Benim bir sorum olacaktı ama azda olsa tahmin edebiliyorum fakat daha iyi bilenlerden de teyit edip akıl almak istedim 🙂
    Sorum şu ki; eşim ve benim pasaportlarımızın süresi 2025 temmuzda bitiyor. Çekiliş için zorunlu olmadığını biliyorum fakat müracaat ederken pasaport bilgilerini girelim mi? diyelim girdik( hani belki faydası olur diye)) ve açıklandı 2024 mayıs kazandık inşallah :)) bu sefer ds260 formunu doldururken yenilemiş olacağım((çünkü mülakatın ne zaman geleceği belli değil yeniledik diyelim)) farklı bir pasaport numarası olacak yani bu durum bir sıkıntı yaratır mı? nasıl bir yol izlemeliyim sizce. Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim. 🙂

• @frkbzdg

Eskisini de yanınızda götürür, süresi dolduğu için yeniledim, başvuru yaparken eski pasaportumun numarasını girmiştim dersiniz hocam.

• ⭐⭐⭐

@newbie97 ilk durumla ilgili bilgi vermiş olayım kendileri bu hatadan dolayı red aldılar mülakattan maalesef

• ⭐⭐⭐

@Doğukan-Gürsoy-0 kazandığımız senenin başvurusunu ben askerdeyken eşim yapmıştı belki sizede totem olur 🙂

• @emre911 çok teşekkür ederim verdiğiniz cevap için. ben eski pasaportla başvuru yapayım çıkarsa ds260 formunu o şekilde doldurur müşalat tarihi gelirse açtırıp yeni pasaport bilgisi gireriz artık :))

• @frkbzdg, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@emre911 çok teşekkür ederim verdiğiniz cevap için. ben eski pasaportla başvuru yapayım çıkarsa ds260 formunu o şekilde doldurur müşalat tarihi gelirse açtırıp yeni pasaport bilgisi gireriz artık :))

Mülakat aldığınız ve tabii ki kazandığınız taktirde yeni pasaportunuzla mülakata girip mülakat esnasında yeni pasaportunuzu bildirebilirsiniz. Böyle bir durum için formunuzu açtırmaya gerek yok.

İnşallah kazanırsınız ve mülakat alırsınız 🙂

• @yigitberberoglu çok teşekkür ederim bu hiç bilmiyordum çok iyi oldu. 🙂
    ama bu gidişle pasaportu zamanı dolmadan yeni başvuru yapıcaz zam geliyormuş yine 😞

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@newbie97 ilk durumla ilgili bilgi vermiş olayım kendileri bu hatadan dolayı red aldılar mülakattan maalesef

onlar hatayı ds260 da mı yapmışlardı yoksa başvuru formunda mı sanki ds260 diye hatırlıyorum

• @Emre-Kurtulmuş mutlu etti bu olay beni tek dileğim

• ⭐⭐

En büyük pişmanlığım üniversitede work and travel programına katılmamak oldu. Şimdiki aklım olsa onla Amerika’ya gelir bir daha da Türkiye’ye dönmezdim.

• ⭐⭐⭐

@Chromium bence o kadar da pişmanlık duymayın, o zamanın şartları ile şuan ın şartları bir değil hatta baktığınız zaman geçen seneye göre bile çok daha kötü durumdayız, haliyle o zaman bu kadar rahatsız olmamışsınız demek ki gitme fikri aklınıza gelmemiş.

• @Chromium Bunu son 1 yıldır sürekli söylüyorum. İş işten geçti tabi ama bundan sonrası için hayallerimiz gerçekleşir umarım.

• @Yıldıray81 Kesinlikle öyle, geçmişi bir köşeye bırakıp gelecek adımlarını planlamak daha önemli @Chromium benim de bir adet pişmanlığım var o da 18 olduktan itibaren başvurmaya başlamamış olmamdı.. şuan 25 oldum belki de Miami'de sahillerde geziyor olurdum 🤣 son pişmanlık neye yarar demiş üstad

• Günaydınnlar herkesee

• @Doğukan-Gürsoy-0 Gc kazanacaksın ama askerlik 6 ay uzayacak deseler kabul eder miydin 😃

• ⭐⭐⭐

@newbie97 ilk başvuru anında yapmışlardı, ds260a fotoğraf yüklenmiyor zaten

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |