DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rhonster valla bunlar vatandaşlık vergisi der, kelle vergisi der amak isterse bir yoluna koyar alırlar. Araba yüküyle vergi odeyen biri olarak sunu soyleyim, abd vatandasligimi alim gerekirse tr vatandasligindan bile cikarim bu ihniyet hala devam ediyorsa... gerci vatandasliktan cikmak icin bile vergi borcu olmamasi gerekiyor. 🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@gkmn abd vatandaşı olmanıza gerek yok eğer abd de vergi veriyorsanız türkiyedeki vergiden muafsınız hiç bir şekilde ödemenize gerek yok ortaya biri bir taş attı 40 akıllı uğraşıyorsunuz resmen dalga geçiyorlar sizlerle.

• ⭐⭐⭐⭐

@Uçan-hollandalı evet ödüyorum 🙂

• @Rhonster Tampa??

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea forever abi 😃

• ⭐⭐⭐⭐

ama şimdilik houston 😃 kurallar izin vermiyor ordan başlangıç yapmama 😃

• @Rhonster Bol sans o zaman! Kolay gelsin..

• @Rhonster valla son 4.5 ay umarım. Bileti aldik 18 Aralıkta Tampa'dan foruma giriyor olmayı umuyorum 🙂 vergi mergi hcbirseyi dusunmeden... Buradan sonra ABD hatta ozellikle.Floridadaki vergiler yokmus gibi gelecek heralde. Gelir %40 kdv %20 yok muhtasar yok ötv yok mtv....

• Faiz kararı sonrası düşüşler başladı

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı göstermelik düşüş o sonra daha çok yükselir faizle nereye kadar gelmeyi planlıyorlar keşke faiz kararı yerine tarıma müjde verilse o zaman kalıcı düşüş olur

• Bu düşüş iyi bir düşüş değil 25 e düstü 30 a yükselir

• @newbie97 Elbette göz boyamak için yapılan düşüşler bunlar, günü kurtarmaya yönelik hareketler. Bomba ne zaman patlayacak onu merak ediyorum. 😀 işin sonu egemen bağışın dediği gibi bakara makara olmasın

• bundan sadece 2 yıl önce 24 ağustos 2021 tarihinde dolar kuru: 8,4 tl
    söyleyeceklerim bu kadar 🙂

• Faiz artırılıyorsa üstüne üretim ve yapısal reformlar yapılmalı yoksa yükselttiğinle kalır daha da zarar verirsin

• ⭐⭐

Malesef bu düşüş ne gıda ne de akaryakıt fiyatlarına yansıyacak, panik satışı yapan yaptı yapmayanlar zaten dipten toplar yarın. Yarın dolar 10 olsa ne olur ne ev fiyatı düşer ne de araba. Bizim ülkede kimse malını 5 e alıp 3 e satmaz herkesin malı değerli. Fiyat artışları da durmaz zaten bir kere alıştı millet zam yemeye daha kolay kolay toparlanmaz enflasyon 0 dahi olsa zam bitmez

• ....dolar bir kurus duser, bes kurus artar,,,,kimse dolar dusecek diye beklemesin,parasi olan dolar alip saklasin.

• başbakan hapşırdı diye, oynayan enflasyonumuz dolarımız var bizim, çıkar yine kafaya takmayın.

• dolar bugünlerde bomba gibi 🙂

• @newbie97 malesef durum söylediğiniz gibi 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |