DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dolozik e devlet ciktisi alip ingilizce tercumesini goturebilirsiniz. Orjinal askerlikten alinan terhis belgesi gerekmiyor. Asi ucretleri kisiye gore saglik muayenesinde degisiyor. Doktorun takdiri. 1 tane asi olup , 50$ da odeyebilirsiniz , 5 tane asi olup 500$ da odeyebilirsiniz. Rakamlar tamamen temsili. Asinin turune ve cesidine gore degisen bisey bu. Ortalama muayene benim donemimde 300$ civari bir paraydi asilar dahil. Zam gelip gelmedigi ile fikrim yok ama 600$ odeyen de biliyorum 250$ da o yuzden kesin rakami soylemek zor. E nabizdan aldiginiz cikti bir anlam ifade etmiyor, saglik ocagindan doktora kase imza yaptirip sansinizi deneyebilirsiniz bazen kabul ediyorlar bazen etmiyorlar. Benimkini kabul etmemislerdi orjinal asi kartim olmasina ragmen. Elciligin orada bir tane simitci vardi ben gittigim de emanet aliyordu ama ben guvenemedim birakmadim elciligin etrafi sapa bir yer etrafinda kafe var ama biraz uzakta kaliyor onun yerine 1 gun otelde kalip otele birakabilirsiniz cikista gider alirsiniz boyle daha guvenli ya da tanidiginiz ile randevuya gidebilirsiniz.

• @ob16222 teşekkür ederim bu vize türünde ki yaşı en küçük benim sanırım 22 yaşındayım ve sizin ve bir kaç kişinin bilgilendirmeleriyle ilerliyorum emeklernizin hakkı ödenmez.

• amerikaya geldikten tahmini ne kadar sonra calisma izni alip calismaya baslayabiliriz? calismak icin green card almayi beklememiz gerekiyor mu yoksa sadece calisma izni yeterli mi?

• @theconepine Çalışma izni çıkma süresi değişkenlik gösteriyor bazen 4 ay bazen 1 ay sanırım 1-5 ay içinde

• @theconepine dosyalar farklı değerlendiriliyor , genellikle çalışma iznini önce gönderiyorlar. Green card olmadan çalışma izninizi alıp çalışabilirsiniz. Ülke dışına çıkamazsınız acil durumlar dışında ölüm vs.

• @Emir-1 en zor kısım olan başvuruyu yapmışsınız gerisi zaten gelir merak etme kardeşim. Başarılar diliyorum

• teşekkür ederim bu tür platformların ve yardımsever insanların olması güzel bir şey

ben de daha sürecin başındayım bütün süreci yeni öğrendiğimiz için haliyle başlarda insanın aklına takılan çok şey oluyor

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @melike-iyigun bende randevu için bekliyorum

• @theconepine en son endişe edin onlardan 2 sene sonra ki olayı şimdiden yorumlamak zor açıkçası her şey değişiyor sonuçta. Başvurunuzu yapın gerisi zaten geliyor.

• @ob16222 bunu bilmiyordum yani hesabımızda bir miktar hatta baya bir miktar $ olması 10.000🤑

• Noa2yi alali yaklasik 1 ay oldu. Randevu bekleyen arkadaslar dosyaniz nekadar surede Nvc den ready oldu? Ayrica ready olunca direk randevumu almaya calisiyorsunuz , ankara konsolosluktan getirmeniz gerekn belgeleri yazan mailimi bekliyorsunuz? Tam o kisma anlamadim.

• @dalailama, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Noa2yi alali yaklasik 1 ay oldu. Randevu bekleyen arkadaslar dosyaniz nekadar surede Nvc den ready oldu? Ayrica ready olunca direk randevumu almaya calisiyorsunuz , ankara konsolosluktan getirmeniz gerekn belgeleri yazan mailimi bekliyorsunuz? Tam o kisma anlamadim.

60 ila 100 gün içerisinde ank numaranızı alırsınız.
    Bu numara ile de ceac sayfasından dosyanızın ne durumda olduğunu kontrol edersiniz. At NVC, in transit ve son aşama ready.

Ank numaranızı alır almaz ds160 doldurabilir ve Ankaradan randevu kovalayabilirsiniz. Önce 265 dolar ödeme yapar sonrasında sistem sizi randevu almaya iter. Şuan için randevu yok ama.

Edit: Ödeme yapmanız için de sistemin açılması gerek.

• @samsa anladim teşekkür ederim. Son sorum diyelim ki randevuyu kisa zamanda bulduk aldık bizden hangi belgeleri istediklerini nasil ögreniyoruz

• @dalailama rica ederim.

Bu konuda bilgim yok.

• @ob16222 merhaba diyelim ki randevuyu kisa zamanda bulduk aldık bizden hangi belgeleri istediklerini nasil ögreniyoruz? Sizin bu konudaki tecrubeniz nasildi?

• @dalailama mail atıyorlar 🙂

• @ob16222 üstadım daha önce başvurumuz la ilgili bilgi vermistiniz. Bu wac ile başlayan numarayi girdiğimizde evraklarıniz elimize ulaştı vs diye bir yazı çıkıyordu iki gündür aynı numarayı girdiğimizde bu yazıları görmüyorum birşey yazmıyor bu konuda bilginiz var mı acaba saygılar

Benzer Başlıklar

• 57
  • 3
  • 1485
  • 116
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |