DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tgctgctgc ben normalde abd turist vizemle aos yapmayı planlıyordum. sonrasında forumda viyana’nın dosya taşımayı kabul ettiğini görünce hemen mail attım ve kabul aldım. dosyam viyanaya taşındıktan sonra schengen başvurusu yaptım. bizim için sürecin en stresli kısmı schengen almaktı çünkü o sıralar çok fazla red oluyordu. neyse ki 1 aylık multi schengen alabildik

• @drakia5 tebrikler amerikadaki hayatinizda mutluluklar

• @senamd tebrik ederim Amerika'daki hayatinizda başarılar dilerim.

• @drakia5 Vizeniz hayırlı olsun. yeni hayatınızda mutluluklar 🙂

• @drakia5 tebrikler, abd de bol şans..

• @Mertcan-Karatepe tebrikler, bol şans dilerim...

• @bendenizberk tebrikler, yeni yaşamınızda bol şanslarr ...

• @Perihan-0 merhaba 12binlerdekiler mülakatta çağrıldımi acaba

• @adaderyaela Çağırıldı. 8. ve 9. aylar da mülakat tarihlerini aldılar.

• @adaderyaela evet çoğu arkadaşımız çağrıldı. Dosyasını taşıyanlar çok daha erken mülakat alabildiler 12 binlerde olup.

• @Mertcan-Karatepe tebrikler. Herşey gönlünüzce olsun

• @drakia5 gözünüz aydın. Tebrik ediyorum, şans sizinle olsun

• @Mertcan-Karatepe Tebrik ederim. Bol şans diliyorum

• @Perihan-0 teşekkür ederim size de iyi şanslar diliyorum

• @drakia5 tebrikler vizenizi güzel günlerde kullanın. biz mülakata farklı ülkede girdik herkes aşırı iyi niyetli, güleryüzlü ve yardımcıydı. ankara konsolosluğundaki türkler ise düşman gibiler, anlamak güç.

• @senamd birkaç duruma ben de şahit oldum ama çok güler yüzlü yardımsever görevliler de vardı ben hep onlara denk geldim

• tebrikler. Herşey gönlünüzce olsun

• @drakia5 vizeniz hayırlı olsun tebrikler

• @adaderyaela evet biz cagrildik .

• @adaderyaela 2023 excel tablosunu incelerseniz daha iyi fikir edinebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

• 316
  • 9489
  • 296
  • 21
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

185

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.8k

| | | |