Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ecom doldurduğunuz 864 form da eksik varmış ama anlayamadık. Sadece missing diyor ve form linki göndermiş buradan bakım diyor. Bakmış olsam bile emin olamadım. O yüzden tecrübeli biri ya da yardımcı olabilecek birini sormuştum.

• @hope34 peki formu ıslak imzaladiniz mi? Çünkü bildiğim kadarıyla o form çıktısı alınıp ıslak imza ile imzalanmali sonra taratıp yuklemelisiniz. Bu sorun dışında formla ilgili bir sorun yaşayana ben denk gelmedim. Umarım çözersiniz biran evvel.

• Merhaba, visa bulletin ile ilgili bir sorum olacak. Ben hali hazirda 485,130 ve 765 basvurularini concurrent olarak yaptim. Abd de yasiyorum, esim gc sahibi. I130 ve 765 onayli, su an 485 in son asamasindayim. Visa bulltein tarihleri karar bekleyen iceri alinmis basvuruyu etkiler mi? Yoksa benim vize numaram hali hazirda alinmis diye dusunsbilir miyiz?

• Selamlar.ben vetendasliq icin seneye basvuru yapacagim..ben interview bekliyorum ama bu cok zaman alacak gibi.benim sualim ben vetendas olduqdan sonra nasil oluyor.f2a statusunu deyismem ne kadar zaman alir.yeniden ds260 doldurmam lazimmi nasil oluyor prosses

• @ilkin-93 Pd tarihiniz nedir acaba ne zaman dq oldunuz

• @ilkin-93, içinde söyledi: F2A ve F2B Vize Süreçleri (Green Card sahiplerinin eş ve çocukları)

Selamlar.ben vetendasliq icin seneye basvuru yapacagim..ben interview bekliyorum ama bu cok zaman alacak gibi.benim sualim ben vetendas olduqdan sonra nasil oluyor.f2a statusunu deyismem ne kadar zaman alir.yeniden ds260 doldurmam lazimmi nasil oluyor prosses

Bildiğim kadarıyla nvc ye vatandaşlik belgelerini gönderip vize kategorinizin degistirilmesini talep ediyorsunuz. Ben deneyimlemedigim için sonraki süreci bilmiyorum ama yanlış hatırlamıyorsam @cokbekledik86 arkadaşımız bu şekilde vize kategorilerisini değiştirmişti.
    Kendisine sorabilirsiniz. Uygun olduğunda yardımcı olabilir.

• @Özge-Dengiz pd 2022.. dq 2022

• @ecom cok sagolun yazdim kendisine.

• @Sibel-Demir Sibel hanım merhaba turist vizesine başvuru yaptınız mı sonuç nedir acaba bilgi verirseniz sevinirim iyi akşamlar

• merhaba herkese , eylül bülteni açıklanmış arkadaşlar. F2A kategorisinin eylül ayı vize bülteni 01JAN2018.

• @gizemaö 3 ay irellemis sadece

• @gizemaö, içinde söyledi: F2A ve F2B Vize Süreçleri (Green Card sahiplerinin eş ve çocukları)

merhaba herkese , eylül bülteni açıklanmış arkadaşlar. F2A kategorisinin eylül ayı vize bülteni 01JAN2018.

Bende gördüm dün gizem hanım ne diyebilirim ki büyük gelişme. Beklediğimiz 3 yilin üzerine bir 5 daha eklersek tamamdır 8 yılda alıyoruz vizemizi. Kabus gibi günler. Önümüzdeki ay ne olacak çok merak ediyorum.

• @ilkin-93 siz ilk onayınız geldimi ds 260 doldurdunuz? Doldurduğunuza göre nvc sürecindesiniz?Amerika içi mi başvurunuz

• @ecom

Ben hala ekim kasım gibi büyük bi ilerleme olacağına inanıyorum 😢.

• @ecom
    Ben dediğimi yapıp döndüm. İmkanı olan arkadaşlara tavsiye ederim

• @ICu Merhaba döndüm derken neyi kastettiniz acaba?

• @moonlight
    Amerika'dan Turkiye'ye döndüm

• @ICu temelli mi döndünüz bir süreliğine mi?

• @gizemaö ben büyük bir ilerleme beklemiyorum açıkçası. Sadece kaldığı tarihe geri dönüp ay ay ilerlemesi yada arada biraz daha fazla örneğin iki üç ay gibi ilerlemesini bekliyorum. Çünkü yığılma çok verilen vize az. Büyük ilerleme için bu politikadan vazgeçilmesi lazim umarım olur. Ama geçmiş yıllarda yani f2a current değilken ay ay ilerlemiş. Az kaldı bekleyip görelim.

• @ecom
    Şimdilik F2A sürecimiz bitene kadar diye düşünüyorum. Tabi bu şekilde vatandaşlık gecikecek belki ama çok da umurumda değil yani

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

34

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |