Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@fatma-parlak @cnpist lise öğrenimi ile ilgili olarak sizlere bilgi verir çünkü kendi çocuğu 2 yıldır liseye gidiyor.

• @ayvalik10 teşekkür ederim...umarım
    @cnpist bu iletiyi görür ve bildiklerini bizimle paylaşır

• @fatma-parlak biz CA da yasiyoruz. Eyaletler arasi farklar mutlaka vardir lakin liseye gidecek cocuklara bir Ingilizce ve matematik seviye tespit sinavi yapiyorlar. Genelde yasa gore siniflandirma yapiliyor, Ingilizce ikinci dili ise sheltered class a aliyorlar, mufredat ayni ama anlatim daha degisik diyeyim. Genelde yasa gore yerlestirselerde , gideceginiz yerde de ayni uygulama mevcuttur. Lise 1 ise cocuk cok kolay alisacak, bizimki mezun oldu ve bir CalState e girdi. Cocuklar sizden once alisacak merak etmeyin. Size tavsiyem, ebeveyn olarak okuldaki gonullu islere katilarak diger ebeveynler ile tanismaniz olur. Bu hem cocuk hem sizin icin bir cevre edinme yolu, sosyallesme. Cocuklari mutlaka sosyal klupler ve spora yonlendirin, hayat kaliteleri cok artacak. Kendimi atese atayim ve CA egitim olarak TX den daha iyidir diyeyim ama maliyet ayri bir konu 🙂 . Son cumleyi nazire olarak alin ltf 🙂

• @ayvalik10 eyvallah, farkli eyalet olsada akilda kalmak guzel. Bildiklerimi paylasmaktan zevk aldim, tag icin tesekkur ederim.

• @cnpist paylaştığınız için çok teşekkür ederim...

Benzer Başlıklar

• 76
  • 34
  • 19
  • 547
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |