DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ekorkut vizeniz hayırlı olsun bol şans dilerim

• @baran-bozdogan tebrik ederim vizeniz hayırlı olsun bol şans dilerim

• @clestial Hayırlı olsun. Geriye sadece mülakat kalmış. Başarılar 😊

• Merhabalar 22 temmuz 9.20 deki unganlar tecrübemizi paylaşacağım

Bildiğiniz gibi internetten randevu alınıyor eşimle randevularımız 9.20 ve 9.25 idi biz 08.55 de 4. Kattaydık. Saat 9 da sekreterler randevu sırasına göre almaya başlıyor, bizden pasaportlar, covid aşı belgeleri ve sadece bir tane konfirmasyon sayfasını 9.10 gibi istediler, sonra fotoğraflarımız çekildi ardından 3. Kattaki düzen lab a yönlendirildik, burada sadece kan alındı ve röntgenimiz çekildi 2 kişi için 95 dolar ödedik (100 dolar verdim para üstü tl olarak verildi, kontuardaki hanımefendi isterseniz kart geçebilirsiniz ancak para üstü sadece tl verebiliyorum dedi tercih sizin).

Biz 25 yaştan büyük olduğumuz için idrar alınmadı. Ardından 4. Kata çıktık ve sekreterler 11.30 da muayene için gelmemizi erken çağırma durumu olabileceğini fazla uzaklamamızı söyleyerek bizi serbest bıraktı saat 9.50 de. Gidip kahvaltı yaptık kuğulu parkta oturduk

sonra foto çekimi için "izci color" a gittik ve fotoğraf çektirdik (150 tl 8 adet foto) yürüyerek 10 dk unganlara ama yol biraz yokuş bilginiz olsun.

11.30 da unganlarda hazır olduk, hemen muayene için içeri alındık. Üst değiştirme mehmet beyle sohbet kısa bir muayene bana 3 eşime 2 aşı yapıldı. (Eşimde e nabızında kayıtlı mmr aşısı vardı, sadece o sayfanın çıktısını aldılar herhangi bir doktor kaşesi imzası olmadan, üstünde eşimin tcsi ismi vs de olmamasına rağmen kabul edildi)
    Benim için 310 eşim için 210 dolar ödeme alındı. ( evet 1 mmr 100 dolar :)) nakit olarak 600 dolar berdim karşılığında 80 dolar verdiler. Mülakat özetinde görüşmek üzere herkese kolaylıklar.

• @demirnaz
    Vizenizin sizlere sağlıklı ve bol bereketli gelmesi ve Yeni yaşamınızda başarılar dilerim!

• @ozgurcc yeni hayatınızda sağlık , mutluluk ve başarılar dilerim 🙂 çok güzel ve özgün bir deneyim. Darısı başımıza 🙂

• @Redbeard ihtiyaç oldukça yazarsniz memnuniyetle destek oluruz 🙂

• @ozzgedenizz Çok teşekkür ederim değerli bilgi için Özge hanım 🙂 ABD'de başarılar dilerim

• Ve bir sorum daha olucaktı ben abd turist vizesine başvursam direkt redmı verirler greencard cıktıgı için bilen tecrube eden aydınlatabilir mi ?

• @ozzy22 tebrikler yeni hayatınızda başarılar dilerim

• @karaçay 6 aydan fazla kalırsanız yurt dışında almanız gere istiyorlar.

• @demirnaz vizeniz hayırlı olsun, tebrikler.

• @anlcn mülakatınızda şimdiden bol şans

• @erme11 forum da okuduklarından öğrendiğim kadarıyla eğer greencard çıktıysa turist vize başvuruları red alıyor diye biliyorum. Gene benden daha deneyimli arkadaşlar bu konu hakkında daha fazla bilgiye sahiptir.

• ⭐⭐⭐

@ibrahimumut kesin red alıyor diyemeyiz ama yüksek oranda şansınızı düşürmüş oluyorsunuz. Çünkü turist vizesinde önemli olan nokta memuru geri döneceğinize inandırmanız, ama sizin hali hazırda içerde göçmenlik başvurunuz var DS formunu doldurduğunuz için. Yani memuru ikna etme işinizi kat be kat arttırmış oluyorsunuz. Buna rağmen turist vizesi alabilen var mı nadirende olsa var iyi bir plan ile kendinizi ifade edebilirseniz belki bir şansınız olabilir

• @anlcn tebrik ederim mülakatta başarılar

• @demirnaz Tebrikler vizeniz hayırlı olsun yeni hayatınızda başarılar🎈🎈✋🏻

• @demirnaz Vizeniz hayırlı olsun, tebrikler

• @erme11 merhabalar ben ve eşim Haziran ayında turist vizesi aldık ama size greencard çıkmış niçin başvuru yaptınız diye 3 defa sordular hiç ümidim yoktu belki eşimin bütün ailesi Amerikan vatandaşı olduğu için ayrıca daha önce 2 defa gitmemizden midir bilmiyorum vizeyi aldık

• @ibrahimumut bu sene bir kaç kişi ds260 formu doldurmuş olmasına rağmen turist vizesini verdiler ama genelde alamayan arkadaşlarda oldu.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.0k

| | | |