Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ozlemg Teşekkürler Özlem hn , çok detaylı anlatmışsınız , inşallah vize görüşmenizi de başarıyla tamamlarsınız. Biz de 4 kişilik bir aile olarak katılacağız , inşallah biz de sorunsuz olarak tamamlarız.

• @Emre-Birand-Karabayraktar tebrikler vizeniz hayırlı olsun.

• @ozlemg tebrikler vizeniz hayırlı olsun 🎉

• @ozlemg tebrikler detaylı anlatım içinde ayrıca teşekkürler. abd yolunuz açık olsun.

• @ozlemg Tebrikler, vizeniz hayırlı olsun. Hayatınızın yeni döneminde şans ve kolaylık dilerim.

• @ozlemg Tebrikler, vizeniz hayırlı olsun. Hayatınızın yeni döneminde şans ve kolaylık dilerim.

• @ozlemg tebrikler ve başarilar diliyorum. Evrakla ilgili maili ilk defa okudum onlarca sayfa forum okumama ragmen 😊. Bir de analog saattle gectik deyince normalde saatleri de mi almiyorlar acaba?

• @jtcarlos teşekkürler. Mail aslında sadece evrakla ilgili değil. Mülakatla ilgili bilmeniz gereken tüm detaylar yazıyor. Analog saat dediğim normal saat 🙂 Akıllı saatleri almıyorlar biliyorsunuz

• @zehraoz evet sn. oz tüm çevirilerim apostilli, orjinali ingilizce olan belgelerim apostilsizdi.

• @ozlemg bilmiyordum almadiklarini, eşim akilli saat kullaniyor 😊. Iyi oldu bu bilgi tesekurler. Tekrardan tebrikler.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   B bozyuruk 
  • ⭐⭐⭐

@Emre-Birand-Karabayraktar vizeniz hayırlı olsun amerikada bol şanslar

• ⭐⭐⭐

@ozlemg sade ve çabuk bir mülakat aşaması geçmiş görünüşe göre vizeniz hayırlı olsun amerikada bol şanslar

• Hong Kong'dan mülakat beklerken okumuştuk deneyimini @Mehmet-Dikici abi. Hem ne kadar zor bir işe kalkıştığımızı, hem de bu zorlu süreci nasıl göze alıp, bu işlere neden kalkıştığımızı daha iyi kavramamızı sağlamıştı bu ileti. Bugün sarı zarflarımızla, yeni hayatımıza hazırlanıyoruz. İyi ki pes etmemişsiniz, iyi ki bize yol gösteren deneyimler bırakmışsınız. Umarım her şey ailecek istediğiniz gibi olur.

• Tebrikler @tolga-a Bey, yeni hayatınızda mutluluklar!

• @Ömer-Kirişçi vizeniz hayırlı olsun, ABD'de başarılar.

• Şuanda 2023 mülakatı için bu bilgiler güncelmidir doktor ve doktor isimleri yerleri dahil
    ankaradamı muayeneye gitmemiz gerekiyor yoksa istanbulda gidebilceğimiz yerler var mı ?

• @ADEM-0 bu başlığın ilk iletisini okursanız her şey detaylı yazıyor ve her şey güncel

• tebrikler.

• ⭐⭐

• @deep_blue Hayır söylenmedi ama yapılan muayene mail olarak atılıyor orada yazılan aşı bilgilerine göre;
    Difteri
    Kızamık
    Hepatit B
    Su Çiçeği
    Oğlumuz içinse Hepatit A yapılmış.

Benzer Başlıklar

• 1193
  • 296
  • 516
  • 11426
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

73

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |