Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @timtim dq tarihiniz nedir ve hangi tarihe mulakat aldınız?

• @Berkan-Duru DQ 07 haziran
    Mülakat 15 haziran

• @timtim expedite mi oldu surecinizde acaba?

• @timtim 😯 cok enteresan.. I-130 gonderim tarihiniz neydi? Cok hizli onay gelmiş

• @uogzh halâ interview maili gelmedi 😁 bir umut erken gelir diye konuşuyorduk sizle sanırım 😄

• @Taner-Akbulut USCIS onay belgesinde 45 gün içerisinde Welcome Letter almazsanız yapmanız gerekenler yazıyor. Size e-posta gönderiyorlar Welcome Letter olarak, fiziki herhangi bir belge gelmiyor. Bize gelmedi yani. Yanlış bilmiyorsam USCIS Approval Notice'i fiziki posta olarak gönderiyor. NVC ile iletişime geçebilirsiniz bu konuda. Aşağıda NVC Public Inquiry Form'un linkini bırakıyorum.

• Merhabalar
    Oğlum benim için geçen yıl I130 başvurmuştu NVC yazısı geldi, Fee ler ödendi. Online DS 260 dolduruyorum. Ds 260 doldururken 16 yaşından sonraki geçmiş adreslerimi soruyor. Geçmişte hesapladığım kadarıyla 15 ten fazla ev değiştirmişim ve ev adreslerinin çoğunu hatırlamıyorum. Ne tavsiye edersiniz? Bir de State bizde yok NA yı mı işaretleyelim

• @Berkan-Duru bugun yarin bir interview maili bekliyorum sahsen, gecen 2 aya baktigimda 14. Ve 15. Gununde randevu verilmis. Bakalim belki bu ay bi tik daha gecikir ama ben kesinlikle yakin bir zamanda alacagimi umuyorum

• @uogzh siz benden 1 ay daha once dq oldugunuz icin sizinki daha muhtemel gibi

• @Berkan-Duru umarim hepimiz en kisa surede iyi haberler aliriz, gercekten surec cok uzun ve insani yildiran bir surec. IL aldigim zaman forumda paylasacagim.

• @Handan merhaba handan hanım hala mülakat tarihi alamadınız mı?

• @Naerys teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ferda e devlet şifreniz var ise aşağıdaki linkten bilgisayara indirin. DS 260 zaten aklınızda kalanları yazmanızı istiyor. Dosyada ki adreslere göre hazırlarsınız.

DS260 doldururken takıldığınız yer olursa aşağıdaki videodan yardım alabilir siniz eğer hala takılan olursa soru sorarsanız hemen yardımcı oluruz

• Yasaklı

merhaba arkadaslar araniza yeni katildim, lutfen sorularim ile ilgili yardimci olursaniz sevinirim.
    evlendikten sonra, esimin soyadi degisecegi icin pasaport ve kimligini degistirmek gerekecek. green card (cr1) basvurusunu, pasaport ve kimlik degismesinden sonrami yapacagiz? yoksa ben green card basvurusunu eski pasaport kopyasi(eski soyadi) ile yapip gonderebiliyormuyum?
    lutfen cevam verebilirseniz sevinirim.

• @Naile-İlyas Maalesef hala bekliyor eşim. Fazla uzun sürdü. Sizin işleriniz yoluna girdi mi?

• @uogzh çok yüksek ihtimal

• @Berkan-Duru elden teslim ettik onu 04 nisan diye hatırlıyorum. Deprem bölgesinde olduğumuzu söyledik onlar da istisnai durumlarda elden verebiliyormuşuz i130 u

• @Emly gözünüz aydın vizeniz hayırlı olsun💐

• @mazeno Cevabınız için teşekkür ederim. Bir süredir DS-260 ve I-864 ile ilgili evrakları toparlıyoruz. Evrakları Submit aşamasına geldik. Bu aşamada additional documents kısmına Üniversite Diploması ekledik. Bu dosyaların çevirisine ihtiyaç var mı? Ayrıca başka hangi evrakları yüklemek iyi olabilir?

• @ecom Teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |