Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hsn-kartal haklisiniz yanlis ifade ettim.İkametgah anlaminda sordum.

• @Serap-2 yanlis ifade ettim.Ikametgah olarak sormak istedim.Zaten excelldeyim.

• ⭐⭐

@ekorkut Öncelikle hayırlı olsun.
    Bir oğlunuz Pensilvanya'da okuyacak diğer üçünüz New Jersey'de kalacak.
    Mülakatta nereye gideceksiniz diye soruyorlar, bunu belirtirsiniz.

• @Serap-2 tesekkuler

• Yasaklı

@Osman-2 Ankara'dan almadınız sanırım mülakatınızı CN'ye bakarak tahmin edecek olursak. Hayırlı olsun

• enson 20 mayıs saat 15.30 da form üzerinden pasaport ve vize yi gönderdim. az önce aldığım mail. "Thank you for your email, consular Muscat requested your case, please wait for KCC to schedule your appointment date with Muscat."

• @svsucr Hayırlı olsun dosyanızı taşıyorlar. Bugün yarın mülakat maliniz gelir 🙂

• Merhaba arkadaşlar.Dosya taşıma isteğimi Umman ,Gürcistan.Yunanıstan,Cezayir,Bulgaristan ABD Büyükelçiliklerine mail göndererek talep ettim fakat hiçbirinden olumlu cevap alamadım.Vizelerini alabilen arkadaşları tebrik ediyorum.

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

@gucarslan Telegram grubu için formumu doldurdum. Beni de gruba alabilirseniz sevinirim

• ⭐⭐

@Asher_Adler merhaba, az once, saat 15:54'de doldurmussunuz...

• ⭐⭐

@sevilt Merhaba, kolayliklar size. Mesajinizda hatali bir yer var, duzeltme karari sizindir.

• Yasaklı

@lumos Doğrudur. Onay için teşekkür ettim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Asher_Adler form doldurmanız üzerinden çok uzun süre geçmiş, sizi beklettiğimiz için kusura bakmayın.
    bütün işimizi gücümüzü bırakıp sizin formunuzla ilgilenmemiz gerekirdi halbu ki.
    bütün ilgilileri konuyla ilgili uyaracağım.
    hatta kendileri ile ilişkilerimi maslahatgüzar seviyesine çekeceğim, bunu ziyadesiyle hakettiler.

• @lumos farkında değilim benim adıma düzeltirseniz çok memnun olurum .

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• arkadaşlar merhaba.
    sizlere danışmak istediğim bir konu var.
    ds 260 formunu yollarken eşimi ve çocugumuda kaydetmiştim eger ankarada mülakata girecek olsaydık onlarla beraber güle oynaya gidecektik görüşmeye.
    ama son gelişmelerden sonra bana ankarada sıra gelmesi neredeyse imkansız hale geldi.
    bu sebepten dolayı çogu arkadasımın yaptıgı gibi dosyamı taşımak istiyorum.fakat eşim ve çocugumu dosyamı taşımayı düşündüğüm ülkeye götürmek istemiyorum.
    şu anda malumunuz olan yerlere bende başvuru yapacağım.eğer olumlu dönüş olurda randevu alırsam onları götürmedğim için herhangi bir aksi durumla karşı karşıya kalırmıyım.
    cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
    selamlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ONURSUNTER01 hiçbir negatif dönüşü olmaz bu durumun. sadece onlara vize alamamış olursunuz..

bol şans.

• Merhaba DV2023' ün sancılı döneminde ve hala bu sürecin içinde devam ederken bir kaç gelişme yazmayı borç hissediyorum. Mayıs 2022 de oldukça yüksek bir case numarası ile kazandığımı öğrendim ve yaklaşık 1 yıldır bu forumu kılavuz olarak kullanıyorum. @gucarslan bey'in Ankaraya güvenmeyin tavsiyesi ile epey de uğraşarak Ocak 2023 de Belgrad'tan 1 yıllık çalışma vizesi aldım. Numaram aktif olmadığı için sürekli KCC ile dosya taşımaya çalıştım malesef sürekli red yedim, yada otomatik cevap aldım. Numaram aktif oldu Belgrad' a kaç defa mail attım bilemiyorum ama cevap yok, en son telefon ile aradım ve epey ters bir şekilde bu işlemlerin mail yolu ile yapıldığı cevabını aldım ve artık Belgrad' tan umudumu kestim. Çok şükür ki bu forum yolu ile tanıştığım kişiler var hızlıca dosya taşıyan ülkeler olduğu ile uyardılar beni. Bir çok ülkeye dosya taşımak için mail attım ve sonunda bugün Muscat Kons. dan kabul aldım. Daha macera yeni başlıyor ama @gucarslan bey ve ekibi iyi ki varsınız. Umarım bir sonra ki yazım mülakat deneyimim olacak 🙂 herkese bol şans dilerim.

• @ONURSUNTER01 süper adınıza çok sevındım bende dv24 kazananıyım ve case nom yuksek ekım 1 itibari ile direkt yapacağım mail atmak olacak umarım sızın gıbı geri dönen biryer olur sımdıden hayırlı olsun.. @gucarslan

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |