Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sezgisarikas önceki sayfalarda başvuran bir kullanıcı vardı.3 yıldır devam ediyo dosyası

• ⭐⭐

@tkabas bende yaş itibariyle aynı durumdayım. Hakikaten arafta kaldık.

• @selamibasaran arafta kalmak nokta atışı tespit.
    Bir yandan green card çekilişine katılıyorum. EB3 le gidilir mi diye düşünüyorum. Ara ara E2 ye mi başvursam diyorum.. Green Card garantisi yok E2'de. Vs. Vs. Seçenekleri düşünmek bile zaman kaybı bize..

• @tkabas düşünmek iyidir ama dozajında fazlası zarardır, ne demişler fazla düşünmek insanı delirtir diye

Zaten bu dünyada hiç bir şeyin garantisi yok
    Benim 1 dk sonra ölmeyecegimin de garantisi yok ki

O yüzden bir karar alırken eksilerini artılarını tartın sonra hemen harekete geçin hayat kısa ölümsüz değiliz hiçbirimiz sonuçta🙂

• @debbieLA77, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

@kartalveat ikinci soruya mantık cevabı veriyorum tamamen kendi mantığımla hersene senin benim gibi birileri gidiyor ve diğer sene bu açık devamediyor dürekli bir devir daim sözkonusu bence sen yerini ayırtıp işlemlere başlamıyorsun hersene açılan yere puzzle parçası gidibi gidip oturuyorsun bence

Desenize, gene bir oyunun parçası olduk.😃

Hizmet verecek firmadan ne benim nede diğer arkadaşların sorularına dünden beri pek cevap verilememiş.

Sanıyorum iş yoğunluklarından dolayı buraya vakit ayıracak zamanları olmayabilir ,uygun olduklarında verecekleri cevapları bekliyoruz.
    Çünkü;çoğumuzun aklındaki değişik sorulara yanıtlar beklediğimizin farkındadırlar.

• @eb3vize-com artık bizlere detaylı ve güvenebileceğimiz şekilde cevap verebilir misiniz? buradaki çoğu kişi o 20bin doları borçla alacak ya da yılların birikimini size verecek. bu durumda kalmak çok üzücü. size nasıl güveneceğiz? süreç 2 yıldan daha uzun sürebilir mi? Şu an başvuran biri ne zaman vize görüşmesine gidebilir? bu gibi sorulara acilen cevap bekliyoruz. Mesela konsolosluk ile ilgili bi durum olan vize verilememe sıkıntısı yüzünden yıllarca bekleyenler olmuş. 4 yıl sürer mi? 20 bin doları verip türkiyede 4 yıl beklemek istemiyorum. 2 yıl bile çok fazla. daha hızlı halledilebilme yolu yok mu? Gidersem ömrümde biriktirdiğim parayı yatıracağım bu hassasiyetle yazarsanız sevinirim

• @Mehmetyanik resmen beni özetlemişsiniz tebrik ediyorum sizi 🙏🏻

• bekleme süresi ile ilgili, benim de aklımda aynı sorular var, bu konuda net cevap veremeyebilirler, belirsiz bir süreç çünkü, başvurular birden artar veya yine siyasi bişeyler olur mülakat süreleri uzar veya Amerika ile aramız iyi olur süreç hızlanır gibi gibi şeyler, iki yıl bana uzun geliyor yinede ki bu 4 yıl da olursa daha kötü.

• ⭐⭐

@Murat-4 sistemlerine kayıt olunca aslında süreler yazıyor orda yaklaşık.Benim gördüğüm en az 2 sene.

• arkadaşlar 2 yıl diyorlarsa ve bişeyleri satmadan 20 bin dolarınız varsa bence düşünmeyin, gördünüz GC gecesi yaşadığımız hayal kırıklığını .Böyle gidenler varmış bence denenebilir ama bu kadar sorunun cevabını onlarda bilemezler ve müdahale edemezler.Forum yöneticileri güvenilir olduklarını söylüyorlar yeni başlamışlar eminim o heyecanla ciddi çalışırlar ve ellerinden geleni yaparlar

• @debbieLA77 Bence de 10binlik kota her sene aynı kalır. Çünkü 1 seneyi dolduran, o paralara çalışmaz, ayrılır.
    Asıl önemli olan başvurudan sonra süreç ne kadar sürer. Yani Sn.Gc'i cebimize ne zaman koyabiliriz?

• Bu Konudaki Soruların Cevaplanması Gerekiyor Aciklamalarin Biraz Daha Şeffaf Bir Şekilde Arttırılması Gerekir Eb3vize.com Ekibinden Bu Hassasiyeti Bekliyoruz Çünkü Benim Gibi Genç Ve Benden Daha Büyük Orta Yaşlı Abilerim Ve Ablalarım Ciddi Olarak Bu Süreci Düşünüyor Olabildiğince Belgelendirme Yapılıp Bu Konunun Güncellenmesi Gerekiyor İnsanlara Güven Vermek Adına Konuyu Takipte Olmakla Birlikte Sunucağınız Belge Ve Ekleri Aynı Zamanda Açıklamaları Bekliyoruz Hayırlısıyla Bunlar Yapılırsa Ağustos Ayında En Geç Bir Müşteriniz Benim Efenim. 🖐

• Uzun süredir bu vize türünü araştırıyorum. Çok mantıklı ama maliyeti 20-25k olunca Türkiye şartlarında çok fazla geliyor. Ama finansman konusunda yardımcı olunsa. Önceden sözleşme imzalansa işe girildikten sonra ödeme yapılsa ve bu şekilde ödeme yolunu seçenler aynı zamanda faizde ödeseler çok iyi olur. Yani anlatmaya çalıştığım ödemede kolaylık yapılsa. Peşin ödemeyi kabul eden müşterileriniz faiz olmadan 20-25k parayı ödeseler, peşin ödemeyi değilde taksit ödemeyi kabul eden müşterileriniz faiz ödeseler ve toplamda ödedikleri ücret 30-35k olsa iyi olur. Yani taksitle ödemeyi seçen müşterileriniz içinde kolaylık olacak hem sizde kazanacaksınız. Yada sizin belirleyeceğiniz herhangi bir şeyde olabilir. Ben örnek verdim sadece.

• ⭐⭐

@rasmus o da doğru tabi aman kota boşalsın da kafası atan parayı denk getiren gidebilsin... benim anladığım kadarıyla amerika giriş yaptıktan bir ay sonra geliyor bu firmanın dediğine göre yanlış anlamadıysam... ama orada çalışmaya devam çünkü sözleşmen var yıl sonuna kadar... çünkü zaten çalışmaya başlamak yaşamak ve ev kiralamak için falan green karta ihtiyacın var....
    aaaa şimdi anladım... biz çalışma viezsiyle çalışmaya başlıyoruz bize bir ssn numarası çıkıyor sonrasında birinci sene dolunca green kart geliyor... ama dediğinizi doğru bu green kart biz çalışırken mi geliyor yoksa sözleşme bittiğinde işlemler başlıyorda araya süreç mi giriyor bu da çok önemli zaten orada bir sene yok paraya çalışıp cepten harcıycaz çünkü bide tüm bu 20000 doları ödemiş olucaz... zorlanmamaız için oraya gittikten sonraki süreçle ilgili bilgi verilmesi gerek atıyorum ben gider gitmez işe başlayabiliyor muyum maaşa geçmem ne kadar sürüyor onu da merak ettim... orada işe alımlarda belgeler yazışmalar falan sürüyordur belki 1-2 ay biz oraya gittikten sonra sıkıntı çıkmasın sonra... eğer green kart hemen gelmiyor ve 1. senenin sonunda geliyor ise dediğiniz gibi o zaman eşimizin süreçte çalışması da suya düşüyor...

• ⭐⭐

@eren57tr böyle şirketler var takside bölüyorlar 11.000 doları giderken alıyor senden diğer parayı 2 sene çalışma şartıyla ayda 780 dolar çivarı falan ödüyorsun ama orada çalışma sürecini ödeme koışulun belirliyor 2 sene yada 3 sene bu şekilde devam edebiliyorsdun istiyorsdan

• ⭐⭐

@Ekto-Oktan işleriniz rat gitsin inşallah herşey gönlünüzce olsun 🙂

• @crazycells denizci beyden haber varmı acaba?

• Var mı arkadaşlar bu eb3 vizesine başvuruda bulunmayı düşünen veya başvurusu devam eden arkadaşlar??

• @debbieLA77 merhaba, bu şirketler hangileri acaba? 20-25bin doları bir anda çıkarmak pek mantıklı değil çünkü

• ⭐⭐

@sezgisarikas başvurmak isteyen çok var ama başvuran yok)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

43

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |