Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@MySea sağolun.

• @denizci10 Geçmiş olsun. Allah beterlerinden korusun. Umarım daha iyi hissediyorsunuzdur psikolojik olarak. Türkiye'de trafiğe çıkmak da korkutucu , dikkatsiz bir şekilde araba kullanıyorlar bildiğiniz.

• gecmis olsun kazanin ne zaman gelecegi hic belli olmuyor,yeterki insan vucuduna zarar gelmesin.

• ⭐⭐⭐⭐

@sir-altan kesinlikle. teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

@Ranje çok sağolun. her geçen gün daha iyi oluyoruz. Türkiye'de trafiğe çıkmak tamamen kabus. Herkes nasıl olsa karşıdaki dikkat ediyordur diye düşünüyor. Sorun da buradan kaynaklanıyor.

• Cok gecmis olsun...

Sabah gelirken kardesim bir motor kazasi gormus ve fotograflarini atti... Gune berbat basladim... Hala da suratim asik... Kazasiz belasiz gunler herkese...

• ⭐⭐⭐⭐

@semavi sağolun Kadir bey... maalesef kazanın ne zaman ve nereden geleçi belli olmuyor. Geçen eşimle kulaklarınızı çınlattık şimdi siz yazınca acaba dedim ondan mı mesaj attı... ABD de başımıza gelse Kadir beyin oraya gider bir tane seçer alır giderdik burada yapamıyoruz dedik... Size kolay gelsin bol kazançlar dilerim... inşallah en kısa zamanda dükkanınız da yeniden çayınızı içeriz.. görüşmek üzere...

• @semavi Sağolun size de.

• @denizci10 beklerim her zaman... Cay her daim oluyor bizde malum 🙂 Hatta dur yeni demlendi, alip iceyim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@semavi eyvallah abi. inşallah geliriz yine. afiyet olsun. görüşmek üzere.

• Karşı taraf kırmızı ışıkta geçti

Benim arabaya vurdu bende diğer arabaya vurdum bende sadece Fred Loya State Liability vardı benim arabayla diğer arabayı çektiler çocuğun arabayı çekmediler şimdi ne yapmalıyım kimseyi aramadım avukat bulmak istiyorum. Hem boynum ve belim de ağrıyor doktora göstermek buradan da tazminat açmak istiyorum araba ön kapıdan vuracaktı son anda gaz yaptım arka tekerden vurdu ölümden döndüm arabam gitmiyor çekildi.

İlk defa kaza yaptım bilmiyorum ne yapmalıyım?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@samuraisamet, içinde söyledi: Maddi Hasarlı Kaza Olayı

Karşı taraf kırmızı ışıkta geçti

Benim arabaya vurdu bende diğer arabaya vurdum bende sadece Fred Loya State Liability vardı benim arabayla diğer arabayı çektiler çocuğun arabayı çekmediler şimdi ne yapmalıyım kimseyi aramadım avukat bulmak istiyorum. Hem boynum ve belim de ağrıyor doktora göstermek buradan da tazminat açmak istiyorum araba ön kapıdan vuracaktı son anda gaz yaptım arka tekerden vurdu ölümden döndüm arabam gitmiyor çekildi.

İlk defa kaza yaptım bilmiyorum ne yapmalıyım?

cok gecmis olsun. polis raporu tutturdunuz mu? sonrasinda bir hastaneye gidip doktor raporu almanizi da tavsiye ederim, tum agrilarinizi doktora belirtmelisiniz.

Bu raporlari aldiktan sonra diger araclarin sigorta sirketleriyle iletisime gecebilirsiniz.

diger arac sahiplerinin sigorta bilgileri sizde mi?

• Kilitlendi  admin admin 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

38

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |