Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@cetinakkaya ekime kadar 21 olursanız ki olacağınızı tahmin ediyorum size gc yolu kapalı bu yüzden bilerek bu şekilde bir yol izleyip buradakilerin kafalarını karıştırmayı amacladiginizi düşünüyorum eger bana özelden ss atarsanız emin olun bu tavrım degisecek

• @cetinakkaya
    Child Status Protection Act'e gore (CSPA), basvuru sirasinda 21 yasinin altinda, mulakat zamani 21 yasinda olan cocuklarin vize almaya uygun olup olmadigini anlamak icin kullanilan bir hesaplama yontemi var. Yasiniz belli bir sure 21 yasinin altindaymis gibi donduruluyor. 21. dogum gununuze, yani X Ekim 2018'e, DV2018 basvurusunun yapilabildigi ilk gun ile sonuclarin duyuruldugu gun arasindaki gun sayisi ekleniyor. Bu da -asagidaki linklerden direkt aliyorum- DV2018 icin 210 gunluk bir zaman ediyor. 21. dogum gununuzden sonraki 210 gun daha 21 yas alti kabul edileceksiniz. Eger mulakat tarihiniz bu surecin icinde olursa, o durumda size de bir gocmen vizesi verilebilir.

Ayrintili bilgi icin suralari okuyabilirsiniz

• @Yıldıray81, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Acaba organize olsak da 2024'de Meksika üzerinden kaçak mı girsek? Var mısınız? Ben varım 😁

Meksika Türkiye vatandaşlarına vize vermeyi durdurdu 😃 o kadar çok mağduriyet yaşattıki bizimkiler adamlar Türkiye'den bezdi artık 😃

• bu senede çıkmadı. özellikle geçen sene çıkmadığı için bu sene umudum yoktu ama gene de moralim baya bozuldu. ne yapacam bilmiyorum. yatırımcı vizesi için gereken paranın yarısına bile yaklaşamadım. seneye ölmez sağ kalırsa bu ülkede görüşmek üzere.

• Bana ve esime HNBS.Üzulmek yok yola devam.Her iste bir hayır vardır.Belki seneye.Dunyanin sonuda değil.Baska ufuklara ve yeni şanslara.

• @Oradaki, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

25 gün
    12 Nisan 2019 - 7 Mayıs 2019
    Günler çok çabuk geçiyor 🙂

diye diye 2023'e gelmişiz. Hala has not been 😃

• DS-260 formuna adres bilgileri giriş sayfasında 3. adresi girip 4. için tıkladığımda sayfa hata veriyor.Girilen adres sayısı sınırlı mı acaba)

• @Funny-Animal-Moments Başvurduktan sonra gelen indirdiğin pdf'teki confirmation numarasını kopyala yapıştır, soyisimde türkçe karakter olmasın, eğer evli ve eşinin yerine de başvurduysan eşinin iki soyismini de girerek deneyebilirsin.

• 21.sene ne bana ne eşime :)) 50 yaşıma kadar devam :)) Yaşım 43. Benden geçseniz hiç kafanıza takmayın. O sene bu sene değilmiş sadece. :)) Devam.

• 2024 olmadı 😞

• @cetinakkaya yani 21 yaşınıza girdiğiniz günden 210 gün içinde mülakat alırsanız kabul edilirsiniz

• Ciddiyim bakanlar nasıl bakıyor bende sayfa asla açılmıyor

• @JesusLord Hem Edge hem Chrome aynı anda sayfayı aç ve devamlı reload yap.

• Bu sene pek çıkan yok gibi
    Hata felan olabilir mi

• @Riethian resmen motivasyon kaynağı olarak dikkate alınacak adamlardansınız 👏🏻

• @ayseekin35 yanlış gördük o zaman , bir dahaki sefere umarım çıkar

• @Engin-0
    İlk eşime baktım. Çıkmadığını gördüğümde bir heyecanla kendiminkini denedin. Bana da çıkmadığını görünce istemsiz bir kaç damla yaş aktı gözlerimden. Sanırım artık başvurmayacağım. Bunca sene çıkmadıktan sonra önümüzdeki sene çıksa bile gidecek ne gücüm kaldı ne motivasyon

• Ben ve eşime HNBS .Artık başvurmam muhtemelen. Bana Almanya yolu göründü.

• @JesusLord hocam bakamadıysanız yardım edebilirim

• @willhelm, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Engin-0
    İlk eşime baktım. Çıkmadığını gördüğümde bir heyecanla kendiminkini denedin. Bana da çıkmadığını görünce istemsiz bir kaç damla yaş aktı gözlerimden. Sanırım artık başvurmayacağım. Bunca sene çıkmadıktan sonra önümüzdeki sene çıksa bile gidecek ne gücüm kaldı ne motivasyon

Geçmiş olsun tanrı daha iyilerini versin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

43

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |