Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @likable yalniz 2014 e kadar nekadar istikratli dolar, ne zaman fed sıkılasmaya doğru gitmiş, ufak ufak ozamanlar başlamış denizin kuruyacagi..

• ⭐⭐ Yasaklı

aslında 2010 anayasa degişikligidnen sonra oldu hepsi. 2013 mart nisan gibi bu hale gelecegi kesinlesti. Ozamandan görüpte harekete gecmek fakat fail etmek koyuyor.

• 25 gün
    12 Nisan 2019 - 7 Mayıs 2019
    Günler çok çabuk geçiyor 🙂

• @oradaki Pek geçmiyor gibi kolay mı 25 günün bitmesi. Son 1 haftaya girince adeta duygu tosarması yaşıyoruz 😁

• @likable Pek öyle değil gibi ya daha geçen günlerde şafak 60 diyorduk 🙂

• @oradaki hadi bakalım hevesini kırmayayım😉 Geriye bakarsan 35 yıl geçmiş 🤪

• ⭐⭐

Son 25 gün

• @likable pek bi heves kalmadı ondan çabuk geçiyor benim için belkide 😕

• Bu yıl yarım milyonun üzerinde başvuru yapıldı. Her yılda katlanarak artıyor. Fazla ümitlenmeye gerek yok ümitsizde olmayın. Kısmetimizde varsa gideriz.

• Üçüncü başvuru, umarım o sefer bu sefer...

• ⭐⭐

5.80 dolar...

• Çıkacakmı acaba🤔#25#

• İlginç ama bana çıkacağına dair bir his var içimde. Öncekilerde gitmek istememe rağmen “Aslında henüz hazır değilim. Başka bir yıl çıksa “ diye düşüncem vardı. Artık hazırım. Tam zamanı bence. Planlamaları yaptım. Neden olmasın?

• @rhonster DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@vermaynen @likable valla 11 eylülden en büyük darbeyi ben yediydim 😃 köşede birikmiş biraz dolarım vardı ama gerçekten biraz çocuktuk anneme atari alacam atari alacam diye tutturdum annem hissetmiş olsa gerek oğlum bekle 3 5 gün sonra alırsın filan dedi dinlemedim gün tam olarak 10 eylül gittim 40 doları 20 gibi birşeye bozdurdum atari aldım ertesi gün dolar 1.1 lira 😃

Valla aynı tarihte aynı şeyleri yaşamışız. Ben de o zaman lise öğrencisiydim okula giderken bir dükkanda gözüme kestirdiğim walkmani almak için bayramda babamın verdiği 100 doları bozdurdum ertesi gün otobüste okula giderken amcaların doların 1.1 olduğunu konuştuklarını duyunca kendime ne küfürler etmiştim...

• Geçen sene ne totemler yaptım yemedi😁 Bu sene saldım gitti. 400-500k başvuru içinden 4K kazanan içine girmek %0,5-1 gibi bir istatistik 🤪 ✌🏻

Kazanma şansımız %50 😉

• Ben daha farklı bir istatistik düşünüyorum. Şöyle ki;
    Daha önce okuduğum kadarıyla (yanlış hatırlamıyorsam) kişi sayılarının kotasını kıtalara göre belirliyorlar. Kıtaların içinde ülkelere ayrı kota belirliyorlar. Türkiyeyi Avrupa kıtasında kabul ediyorlar.
    Diğer kıtalara kıyasla Avrupa kıtasından yoğun bir başvuru olacağını sanmıyorum. Bu vesile ile şansımız daha bir artmış oluyor gibi.
    Polyannacılık mı oynuyorum bilemedim. 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

@likable şef cidden cok güzel ifade etmişin bu dünyayı yemişin yutmusun. Ben de senin gibi düşünüyorum yaş otuz üçte birinden fazlası en kaliteli geçmesi gereken dönemi üçüncü sınıflık ve mahrumiyet edebiyati içinde hiç olup gitti bile. Kasmıyorum saldım bu sene de cıkmazsa balkanlara kapak atacam. Hartürlü firildakligi yapıp izini belli etmeyenler mutlu olur bu dünyada baska bişey demicem. Bir milyon basvuru yapıldıgını nereden biliyorsunuz? Ha dogru ilkay dogan vb gereksiz ve görgüsüz yutubcularun gereksiz ve luzumsuz .... izleyicileri basvurmustur. Mayamide 500 dolara et yedim. 200 bin dolara bemewe aldım görgüsüz krolar. yavşak mültolar

• @calibraturbo İlkay Doğanı arattım youtube dan bulamadım?

• ⭐⭐

Hakikaten eninde sonunda şansımız yaver gitmezse şu Ortadoğu kaderimiz olacak diye üzülüyorum. AB vatandaşlığım olsaydı gene Amerika hayali kurardım ama kesinlikle bu esnada Ortadoğu'da yaşamazdım. Burada hapis kalmış gibi hissediyorum bazen. Bir gün yatıp kalkıyorsun paran değer kaybedip pul olmuş oluyor. Böyle ülke mi olur allahaşkına.

• Ev veya araba almak istersin ya da herhangi bir şey istediğin model olmazsa bir başka seçeneğin vardır,üzülerek de olsa başka bir tane seçersin. Amerika konusunda bu olmuyor. Yani orası olmazsa başka bir ülke kesmiyor gibi. Buradaki herkesin tek istediği ülke belli. İstisnalar olacaktır buradan gitmek olsun da hangi ülke olursa olsun diyen ama olması gereken seçeneksiz bu ülke. Mesela yanı başındaki Kanada bile kesmez insanı illa orası olacak.Bir şeyi çok istemek sürekli dile getirerek çekim oluşturmak da bazen yetersiz, olmayacaksa olmayacaktır. Özellikle son 4-5 yıldır katlayarak kötü seviyelere gidiyor ülke, herkes vatansever o ayrı konu zaten bir kıyas içine girmek de anlamsız. Ama herkes gitmeyi çok istiyor. B planları da sadece paraya veya isteğe bakan şeyler değil. Umarım içinde ukdeler kalmadan yaşar insan.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |