Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @umutcetnkaya Turkiyede de ürküyorum ama böyle bir secenek var mi diye merak ettim. Bu hesaplari cekilisi kazanirsam yapacagim ama simdi ortalik sakinken sormak istedim.

• Arkadaşlar sonuçların ilan edildiği sayfanın linki nedir

• @Murat-4 bu değil ayın 6 sında hangi saatte açıklayacaklar belli değil ya hani illaki bi bilgilendirme sayfası vardır biz açıkladık bunu diye paylaşım yaptıkları bir sayfa onu istiyorum ben daha çabuk ds260 ı doldurabilmek için

• @RaVeNx hizli doldurunca ne oluyor ki sonucta siramiz yok mu?

• Arkadaşlar zaman yaklaştıkça bende ihtimalin çoook düşük olmasından ötürü çıkmayacağının hüznü oluştu. Sizde de oluyor mu ?

• @Ping-PONG @tufank Kanada’ya GC ile giris yapmak mumkun. Meksika icinde boyle diyorlar ama denemedim.

Edit: Havayolu ile giris yaparken bir form doldurmak gerekiyor sanirim

• ⭐⭐⭐

Arkadaşlar ne çok konuşmuşunuz(🧿) 😂 Eve gelir gelmez uyuyacaktım sözde. Şimdi 10 sayfa oku dur 😂

• @okuyankaşif hic oyle bir his yok bilakis çikacagi malumum oldu. Çok umutluyum

• Muhtemelen ilk gelişimde bir süre uber eats grubhub falan yapacağım benim gönlümde florida var ama california da maaş açısından cezbediyor sizce nereye gitmeliyim bu işten fl de 4-5 bin dolar kazanılabilir mi aylık eğer kazanılır ise fl gideceğim siz biliyorsunuz yani sonuçta oraları fikriniz nedir

• ⭐⭐⭐

Cumleten iyi geceler / günaydın.😊

San Diego, California

FB_IMG_1683156531701.jpg

📸: [instagram.com/chasingsocalphotos]

• @Hayri-Sozen Hocam bu ülkede genç olarak yaşamaya cesaret etmek dahada zor.
    23 yaşındayım 2. başvurum 🙂

• @hadi-BE aklımla oynamazmısınız lütfen ben FL dedikçe böyle başka eyalet fotoğrafları görüyorum bak valla gelirim uğur dündar gibi kapıya dayanırım 😃

• ⭐⭐

@Ping-PONG üstüne cevap yazdım iyi okursanız, kimseyi yanılttığım yok

• ⭐⭐

@Ping-PONG kelime kelime hata kovalamak için mi bekliyorsunuz? Green card sahibi olarak müthiş bir seyahat özgürlüğüne mi kavuşuyoruz? 38 ülke var dedim ama zaten bunların neredeyse tamamına mevcut Türkiye pasaportu ile girebiliyoruz. Ancak vatandaş olduktan sonra Avrupa birliği ülkelerine vizesiz seyahat edebiliyoruz. Kimi yanıltıyorum burada? Green card sahibi olmaya aday kişilerin duyguları ile mi oynuyorum?

• @RaVeNx ilk gün doldurmanız zor binlerce kişi girmeye çalısıyor 90lardan kalma bir site gibi zaten orası, sistem sürekli attı ben 4. gün doldurabildim mesela., her sayfa altında save butonu vardı cümle yazdım oraya tıkladım yoksa hepsini en bastan dolduruyorsun.

• İnternetten iş ilanlarına bakıyorum da
    Düzgün ilan görmedim
    Acaba dordash gibi işler kazandirir mı
    Araban yıpranıyor çöp oluyor sonuçta
    Sabit vir iş daha avantajlı gibi
    Tabi çıkacağı da kesin değil ama
    Benim şansım yüksektir maddi konularda

• ⭐⭐

@baran-bozdogan dediğiniz gibi ds-260 form yapısı gerçekten çok eski, ds-160 formu da aşağı yukarı aynıydı ona göre değerlendiriyorum. Safari desteği yok mesala, koşullu seçimlerde takılıyordu. destek verilen browserlar arasında firefox, chrome ve edge var sadece. Üstüne bir de yetersiz server kaynakları ve anlık trafik yoğunluğu olunca oturum düşüyordur sürekli.

• ⭐⭐

O kadar heyecanlıyım ki düşünmekten uyuyamadım..

İnşallah yüzümüze güler.

• Yasaklı

Evet uzunca süredir beklediğimiz çekiliş sonuçlarına son geri sayımlar başladı.Ben genelde pek fazla giremiyorum foruma ama girdiğimde de o kadar samimi duygular ve güzel insanlar görüyorum ki buda beni çok mutlu ediyor.Bizi birleştiren ortak nokta sanırım kabuğumuza sığamamak değil,bu kadar zengin bir ülkede yaşadığımız halde bize sunulan hayat standartları,gönül isterdi ki bu forum farklı bir platform olsaydı.Bizde vatanımızda mutluluğumuzu paylaşsaydık.Sanırım toplamda 4 veya 5 kez başvurdum ama ilk kez bu yıl inandım.Hadi bakalım rastgele.Umutlarınız ve hayalleriniz kadar şansınız bol olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |