DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@tanti DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@okan22 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar hastane işleri ile uğraştığım için bekleme odasını takip edip okuyamadım, resimleri yetiştirebilirsem eşim ve kendim için başvurcam , son gün salı saat kaça kdr acaba?

6 Kasım 2018 Türkiye saatiyle 19:00

o sanirim 20:00 olacak sayin @tanti , cunku bugun ABD'de daylight saving time sona erdi ve saatler 1 saat geri alindi.

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@okan22 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar hastane işleri ile uğraştığım için bekleme odasını takip edip okuyamadım, resimleri yetiştirebilirsem eşim ve kendim için başvurcam , son gün salı saat kaça kdr acaba?

6 Kasım 2018 Türkiye saatiyle 19:00

o sanirim 20:00 olacak sayin @tanti , cunku bugun ABD'de daylight saving time sona erdi ve saatler 1 saat geri alindi.

Teşekkürler

• @jesus-christ asıl zor olan çıkarsanız sonraki süreçte beklemek emin olun 🙂

• @mhepekiz zorlar çok aslında mesela çıkmayım bir sonraki yılı beklemek yada çıkıp numaranın yüksek olması en zoru vizede red almak mı acaba ?belkide en kolay çıkıp vize günü beklemek olsa .

• @birumut vizede red alırsan iş bitmiş demektir ancak mesela benim durumumdaysan mülakat tarihi bekliyorsan o zaman her şey araftadır. eve eşya alamazsın çocuk yapamazsın yeni bir adım atamazsın her şey beklemek üzerinedir...

• @mhepekiz Allah ins böyle beklemeyi de bize nasip eder .. yolumuz açık olsun , ben ilk gün basvurdum bakalım kısmet gerisi 🙂 çıksın da hersey düzene girer

• Herkes içinde bulunduğu durum için beklemesi daha zordur diye düşünür muhtemelen. Mesela belki birçoğumuz "mayısa kadar nasıl belirsizlik içinde bekleyeceğiz" "aman çıksın da sonrasını zevkle bekleriz" bile diyebiliriz. Ama @mhepekiz in yazdıkları da onun açısından bakınca çok haklı, çünkü en azından biz hayatımıza normal şekilde devam ediyoruz, atıyorum karavan yapma hazırlığındayız, oğluma kreş arayışındayım gibi gibi.. Ama gidebilmek için önünde 6aydan fazla zaman olanlar için de zor, gitsen gidemiyorsun, e buraya da yatırım yapamıyorsun, @mhepekiz in dediği gibi arafta kalıyor gibi olursun herhalde. Velhasıl beklemek herkese zor 🙂

• çıksın da ben beklerim .. hayatım hep beklemekle geçti , çıksın ben seve seve ve şükrederek beklerim 🙂 hayatımda suan için burada plan yapmıyorum , makina müh. çalısıyorum , belki haftaya işten ayrılırım belli olmaz 🙂 çok rahat insanımdır ve çok sükür birseyi kafama takmam .. yapım böyle benim yani , bu yüzden plan yapmayı sevmem , son noktayı koyan Allah'tır .. istedigin kadar plan yap , hikaye .. yasayarak bunu ögrendim . Herkesin gönlüne göre olsun ins

• Herkese iyi akşamlar...

Bi 2 tane sorum olacaktı. Birincisi ben başvuru esnasın da fotoğrafla ilgili bir bilgi görmediğim için normal iş başvusu yaptığım cv de kullandığım fotoğrafı yükledim. Ama daha sonra gördüm ki belli bir ölçü ve boyuta sahip olmalıymış. Ben bu kurala uymadan fotoğraf yükledim başvurum iptal edilir mi?
    Ikincisi eksisozluk sayfasın da bir kaç kişiden "10/15 ayrı mail adresi açıp başvuru yapanlar olmuş" böyle birşey mümkün mü?
    Yani farklı mail adresleri ile başvuru sayısını arttırmak mümkün mü?

• Hocam şimdi şöyle, düğünde vs. çekildiğin Foto varsa kendi kısmını oradan kesip onunla başvursaydın. Yada çocukluk fotoğrafı da olurdu.

Ya Allah aşkına böyle soruları bilinçli mi soruyorsunuz?

@volcan07 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Herkese iyi akşamlar...

Bi 2 tane sorum olacaktı. Birincisi ben başvuru esnasın da fotoğrafla ilgili bir bilgi görmediğim için normal iş başvusu yaptığım cv de kullandığım fotoğrafı yükledim. Ama daha sonra gördüm ki belli bir ölçü ve boyuta sahip olmalıymış. Ben bu kurala uymadan fotoğraf yükledim başvurum iptal edilir mi?
    Ikincisi eksisozluk sayfasın da bir kaç kişiden "10/15 ayrı mail adresi açıp başvuru yapanlar olmuş" böyle birşey mümkün mü?

• arkadaslar belki izlemek istersiniz. Avukat Ayhan Ogmen canli yayinda. Iyi aksamlar herkese

• @bowyerlee çıksın da casenumber 27000lerde olursa bak bakalım nasıl seve seve bekleyeceksin.. 🙂

• @volcan07 her ikisi de diskalifiye geçmiş olsun

• Başvurumuzu yaptık bekleme odasında yerimizi aldık, herkese bol şans...

• S.a arkadaşlar greencarda başvurdum bekleme odasındayım bekliyoruz hayırlısı herkese iyi şanslar

• Biz de az evvel sorunsuz bir şekilde başvurumuzu yaptık:) Hayırlı olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@volcan07 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Herkese iyi akşamlar...

CV'de kullandiginiz fotograf cok farkliysa sorun olabilir ama genelde bu fotografin uygunlugu mulakat sirasinda sorun oluyor.

tabii ki ayri email adresleriyle basvuru yapmaniz mumkun degil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@likable biraz daha sakin sayin @likable 🙂

• Başkan sen iyi sabırlısın valla 😁

@crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable biraz daha sakin sayin @likable 🙂

• @jesus-christ beklemeyi sevmiyorsan Gc ve amerika sana göre değil bence ;)) Mayısa kadar bekle hele bi kazan sonra da ekimden sonra başlayacak olan mülakat tarihini ve sürecini bekle. Mülakat tarihin gelsin git konsolosa Ap ye kal sonra belirsiz süre kadar bekle. Aynı benim gibi. 1 aydır Ap deyim ne haber alabiliyosun ne de sorgulayabiliyorsun. Abd bürokraside çok yavaş ne yazıkki.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

144

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.1k

| | | |