Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ermanusa Merhaba. Bende DS160 dolduracağım. O nedenle paylaşırsanız memnun olurum. Sonucunuz ne oldu acaba?

• @Mr-Big Merhaba ,Ds160 formunda cevabımı değiştirmedim.İlgili soruya hayır cevabı vermiştim.Vizem onaylandı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

davada (gomez), temyiz kararının açıklanmasını beklerken dün gece bir gelişme yaşandı.
    hükümet, farklı bir davadaki temyiz kararını gerekçe göstererek bu davadaki temyizin de aynı şekilde sonuçlanması gerektiğini bildiren bir dosyalamada bulundu.

bunu işe yarayıp yaramadığın önümüzdeki günlerde göreceğiz.

ancak şunu da eklemek gerek ki, örnek gösterdikleri davanın "göçmenlik" ile alakası yok!

• @gucarslan Vallahi çok yordu artık, mükafatı da bi o kadar güzele olsa 😞

• @Muhtaradana Biden yönetimi değişmeden bu iş sonuçlanmayacak herhalde.

• @Muhtaradana merhaba, imzanızdaki bilgiler dikkatimi çekti de, size KCC evrak onayı verdi ama mülakat randevusu verilmediği için gidemediniz, doğru mu anladım?

• @karaçay teknik olarak yazdığınız gibi. Ama aslen benim ücretli ya da ücretsiz Pp10014 e karşı açılan davalara katılmamam/katılamamış olmam. Siz bahsetmemişsiniz ama tek suçlu kcc/Dos ya da Trump değil aslen vize alamamış olmamın sebebi yine benim 😊

Bu arada benim pozisyonumda olan ve davayı haber verebildiğimiz/duyurabildiğimiz neredeyse herkes mülakat tarihi aldı.

• @Muhtaradana ben de tam olarak benzer durumdayım, belge onay emaili almıştım covid girdi araya. sağlık sektöründe olduğum için çok stresli bir süreçti ve davalara dahil olamadım. Sizin davaya katılmamış olmanıza çok şaşırdım.

• @ermanusa Yanıtınız için teşekkürler. Vizenizi güzel günlerde kullanın 🙂

• @Muhtaradana ahh aynı durumdayım ve kendimi suçlamadım ben sanıyorum ki tüm süreç bundan ibaret ama onay mailinden sonra davalara katılmamakla büyük hata ettik emsal oluşturur bizi de kapsar diye düşündük , tüm süreci bu 9095 kişilik durumdan ibaret zannetmiştim öncesindeki bilgi eksikliğim bu kadar beklemeye sebep oldu

• @Muhtaradana geçmiş olun nsilsiniz

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@karaçay teknik olarak yazdığınız gibi. Ama aslen benim ücretli ya da ücretsiz Pp10014 e karşı açılan davalara katılmamam/katılamamış olmam. Siz bahsetmemişsiniz ama tek suçlu kcc/Dos ya da Trump değil aslen vize alamamış olmamın sebebi yine benim 😊

Bu arada benim pozisyonumda olan ve davayı haber verebildiğimiz/duyurabildiğimiz neredeyse herkes mülakat tarihi aldı.

O akşam avukatlar dosyaları yetiştirebilsinler yoğunluk yaşamasınlar dava için mail atan atmayan herkesi kapsıyora kanıp da iyi niyetimizden dolayı bunca zaman beklediğimiz ve hala bir sonuç alamadığımız için kendimi suçlu hissediyorum çünkü bunun sebebi benim ve hazm etmek istesem de edemiyorum.

• 6 ay olmuş hala Temyiz kararı sonucu yok ortada.Vay be..

• @Muhtaradana Yanlışsam düzeltin lütfen. Ben de aynı durumda kendi sorumluluğumu alıyorum, davaya katılmadım bundan ziyadesiyle pişmanım, vardır bir hayır diyebiliyorum sadece. Fakat bu 9k kişinin içinde olmama ihtimalimiz mi var? bu sadece davacıları mı kapsıyor böyle bir bilgi mi geldi? sizin postunuza devam eden postlarda bu tarz bi mesaj algıladım ama umarım yanılıyorumdur. Sevgiler,

• @heroinchains hayır isimli davacı olup olmadığına bakılmaksızın 23 Nisan 2020 den önce vize alamamış tüm dv2020 talihlilerini kapsıyor. Dv2020 davasının ismi Gomez, Gomez davasında class certification kararı var

Gomez davasındaki class certification tanımı⬇

"Gomez class definition technically includes all DV2020 applicants who were not issued FY-2020 DVs before April 23, 2020. "

• @Muhtaradana Görünen o ki , ABD Başkanlık seçimleri yapılıp başkan değişmeden birşey çıkmaz Gomez davasından.

• mahkeme sonuclandimi ne oldu? askerligimi bile yapip geldim hala bir degisme bir umut, bir parilti yok mu?

• @Hussein hayırlı olsun hoşgeldin, bu tarafta değişen bir şey yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |