Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ozlcy evet tdap olmasi gerekiyor mutlaka. Yaptiramazsaniz orada yapiyorlar tabi.

• @burcuburcu teşekkür ederim bilgi için. Vizeniz hayırlı olsun.

• ⭐⭐

@burcuburcu tebrikler. Yeni hayatınızda başarılar.

• @burcuburcu tebrikler darısı başıma.

• @kaank4 tebrikler, vizeniz hayırlı olsun.

• @burcuburcu tebrikler, uzun bir sürecin ardından vizeniz hayırlı olsun.

• @burcuburcu çok uzun bir süreç geçirmişsiniz ama sonu güzel bitmiş. Tebrik ediyorum bundan sonrası için de şans sizinle olsun🙏🏻

• Hayırlı olsun bundan sonraki yaşantınızda başarılar diliyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kaank4 "normalde deneyim yazmayı düşünmüyordum.."

bu cümle ile başlayan bir deneyim; dv ile alakalı bütün öğrendiklerinizi, uyguladıklarınızı ve en önemlisi aldığınız vizeyi size sağlayan bu foruma uygun bir cümle değil. madem istemiyordunuz yazmayabilirsiniz, hatta sağ alttaki üç noktaya tıklayıp silebilirsiniz de. çünkü bu tavır, bu forumun ve forumda bulunan insanların tasvib edebileceği bir tavır değil.

biliyorum ki, bundan sonra da bu forumu "her işiniz düştüğünde" kullanacaksınız, her ihtiyaç duyduğunuzda. bu yüzden aldığınız bilginin zekatını bu şekilde bir tavırla vermeyin.

size yolunuz açık olsun demekten başka diyecek bir şeyim yok..
    umarım ileride, ihtiyacınız olduğunda size cevap verecek birileri bulursunuz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burcuburcu tebrikler, sizler adına çok sevindim.
    verdiğiniz emeğin karşılığını ziyadesiyle aldınız ve alıyorsunuz da. umarım abd'de de bu kadar azimli ve güçlü olursunuz.
    vizeniz de yeni hayatınız da hayırlı olsun..

• @gucarslan cok cok teşekkür ederim. Sizin mulakat deneyiminizi de yakinda buradan okuyacagimiza inaniyorum, diliyorum. Siz ve tüm adminlerimiz iyi ki varsiniz.

• @gucarslan Yazmayı düşünmememin sebebi çok farklı, zaten Ogün bey başta olmak üzere pek çok deneyim yazıldı. Daha fazla verilebilecek bilgi olmadığını düşündüğüm için yazmayı düşünmüyordum. Sonrasında ise en azından Viyana'da mülakata girecek arkadaşlar okuyup, kafalarında büyütülmeyecek bir şey olduğunu pekiştirip rahatlasınlar diye yazmaya karar verdim. Yazmayı düşünmemem, yazmak istememem olarak algılanmasın. Forumda pek aktif olmasam da telegramda gelen bütün mesajları cevaplıyordum. Tabi sizleri de anlıyorum, her gün yüzlerce insanla gönüllü olarak ilgileniyor yol gösteriyorsunuz, üslubumdan dolayı yanlış anladınız gibi geldi bana. Neyse fazla uzatmama gerek yok sanırım. Tekrardan şimdiye kadar vizemi almayı sağlayan, gerek paylaştığınız, gerek paylaşılması için uygun ortam oluşturduğunuz bütün bilgiler için çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@burcuburcu Tebrikler , Vizeniz hayırlı olsun Houston'da görüşmek dileği ile.

• ⭐⭐⭐

@burcuburcu tebrikler yeni hayatınızda mutluluklar 🙂 Umarım 2024 e başvurmamışsınızdır 😃

• @burcuburcu hayırlı uğurlu olsun yeni hayatınızda başarılar dilerim hepimiz yeni bir hayat ve kader için gidiyoruz sağlıcakla kalınız

• @burcuburcu Tebrikler . Bekliyoruz 🙂

• @kaank4 @burcuburcu
    her ikinizinde vizeniz hayırlı olsun.

• Cevaplayabilirseniz çok ama çok sevinirim sayın forum üyeleri. Çekilişi kazananlar arasında başvuru yaptığı fotoğrafı 54 KB altı olan biri var mı acaba? Lütfen cevaplarsanız çok sevinirim 🙂 Sanırım 54 KB altı ile başvuranlar otomatik eleniyor diye bir kural varmış tam anlayamadım. Lütfen eğer başvuru yapmış ve kazanmış olan biri varsa 54 kb altı fotoğraf ile cevaplarsa çok mutlu olurum

• @GizemYılmazz İlk defa sizden duydum. Fotoğraf gerekliliklerinde de bu tarz bir şey okuduğumu hatırlamıyorum. Muhtemelen sadece bir söylenti.

Benzer Başlıklar

• 2938
  • 6498
  • 11426
  • 296
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |