Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kurtulmuş teşekkür ederim

• ⭐⭐

@Dilara-Taşdemir Rica ederim, bol şans

• @sanaldeniz teşekkürler

• İmzalayın imzalatın:)

• Selam herkese. Ben telegram için formu doldurdum. Bir sonra ki adım ne olacak. Yani ne yapmalıyım.

• önceden keyifle okurdum mülakkat alanları artık alan yok galiba yazmıyorlarda yoksa gitmek için mi hazırlık yapıyorlar
    bize umut vermek istemiyorlar galiba yapmayın

• @resit-34 Nisan ayında toplu mülakat verilecek gibi his var içimde hocam. Böyle olursa toplu mülakatla 14-15 bine kadar ilerler sıra. Bir de Mayıs ayının 20-ne kadar yollayanlar baz alınırsa baya gider sıra...

• vay ağzın bal yesin aslanamca :-)))))

• Arkadaşlar merak ettiğim bir durum var
    şimdi bizim Ankara mülakat vermiyor. Bir minimum kota sınırı var mı?
    örnek bu yıl kazanan şu kadar ama minimun şu kadar kişiye mülakat vermeliler şeklinde

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@volkan62 hayır yok. isterse 1 mülakat bile vermeden mali yılı kapatabilir.

• @gucarslan aslında sorum ankara nezdinde tüm dünya geneli içindi.
    dosya transferi yaparsak .transfer olduktan sonra bir kota varsa, çağrılmama gibi bir durum olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@volkan62 elbette olabilir.
    EU kotası dolduğunda artık vize basılmaz. bunu detaylıca anlattık forumda..

• Bazı üyeler herhangi bir şey sorulmadığı halde, dv2024 grubunda ne yapılıp ne yapılmayacağı konusunda paylaşımlar yapıyor. Elbetteki soranlara her türlü yardım yapılmalı. Biz de ne öğrendiysek, burada üstadlardan öğerendik. Lakin sitede her türlü veri, bilgi paylaşıldı. Yani sitede herşey var. Adam hiç bir şeye bakmamış, hiç bir şey araştırmamış. Hatta burada konuyla ilgili bile soru bile sormamış. Zatı muhteremin biri aman ha böyle yapın, aman ha şöyle yapın diye tavsiyelerde bulunuyor. Bu neye benziyor biliyor musunuz: Adamın birinin elinde hıyar vardır, hıyarı bir güzel soyar, bir başka zatı muhteremin de elinde de tuzluk vardır. Taaa 100 metre uzaktan koşar ve gelir, abi tuz lazım mı, al abi der. İşte bu yapılan buna benziyor. Bir adam düşünün burada 1000 sayfa okumuş, bir adam düşünün hiç bir şey okumaya dahi tenezzül bile etmemiş veya sadece burada 1 sayfa okumuş. Sizce bu 1 sayfa okuyanla 1000 sayfa okuyan aynı şansa mı sahip olmalı. Bana göre bu iki kişiden bu süreci tamamlamaya, sadece en çok araştıran hak kazanmalı. Adil olan da bu...

• @gucarslan teşekkürler

• Bu ileti silindi!

• Herkese merhaba,
    Dosya taşıma aşamasında yeniyim biraz önce cezayir konsolosluğuna attığım mailden sonra aşağıya eklediğim mail geldi. Burada girmem için verdiği site ne için oluyor acaba? Teşekkürler.

Dear New Portal User:

Your US Travel Documents Customer Portal username and password information is below.

To access the online system, enter your username and password into the log-in page. Be sure to enter the two ****** words exactly as they appear on the screen to validate your information.

Thank you,

US Travel Documents Customer Support
    https://cgifederal.secure.force.com/

Username: ********@gmail.com
    Password: ******

• @Selim-Can-Peker Merhaba, Cezayir konsolosluğu şuan vize işlemi yapmıyor yazıyor kendi sitelerinde bir yanlışlık olmasın.

• Çok araştırmadan mail atmıştım aslında. Attığım mail adresi: [email protected] . Sonrasında cevap olarak: "Thank you for your email. This is Public Affairs Office we can’t answer on behalf of Consular." geldi. maililerinin sonunda [email protected] bu mail üzerinden iletişim kurmam gerektiğini yazdılar. supporta attığım mailden sonra ise bir önceki mesajımdaki mail geldi.

• az önce izlediğim bir videoda dv2019 da cn6000lerde olan bir aile 27 şubata mulakat randevusu almış.

• @svsucr Yani hocam o zamanlar ayda 2 kez mülakat verilirdi... Millet en azından umutla bakardı. Şimdi 4 ay geçmiş belki de sıranın 6 binde kalması normal ama kaç aydır mülakat gelmemesi asl sorun...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |