Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Tugba54 Tebrikler, vizeniz hayırlı uğurlu olsun👏

• @Tugba54 Tebrik ederim yeni hayatınız için bol şans

• @iremgk umarım yaşarsınız, ilişkinizin gerçek olduğunu ispatlamak için bol bol fotoğraf çekilin, bol şans 🙏

• Tebrikler. Hayırlı olsun. Darısı bizlere. 🙂 @Tugba54

• ⭐⭐

@Tugba54 vizeniz hayırlı olsun. Yeni hayatinizda mutluluklar

• Çok teşekkür ederim arkadaşlar 😊

• @lumos dilerim alırsınız randevu. Bir çok kişiye yardımcı olmuşsunuz, sizin de işleriniz yolunda gider ve yeni yaşamınıza adım atarsınız diliyorum. Current olmadan mülakat alınıyor mu bu arada? CN 55000 dahi olsa, kazandığınız anda konsolosluklara başvurup dosya taşıma isteniyor mu? Kcc belge gönderimi vs den sonra mı mail atılmalı yoksa.

• @karaçay Viyana current olmadan da taşımayı kabul etti kimi için. Onlar current olmayı bekliyor randevu için, dosyaları Viyana ile ilişkilendirilmiş vaziyette.

• @Tugba54 hayırlı olsun vizeniz yeni yeriniz de Yeni ulke de başarılar dilerim 🙏

• ⭐⭐⭐

@Tugba54 vizeniz hayırlı olsun yeni hayatınızda bol şanslar

• ⭐⭐

@Tugba54 tebrikler vizeniz hayırlı olsun.Yeni hayatınızda başarılar.

• Çok teşekkür ederim 😊

• @zmnc4 tebrikler, vizeniz hayırlı olsun.

• @Tugba54 tebrikler, vizeniz hayırlı olsun.

• @Tugba54 vizeniz hayırlı olsun bol şans dilerim.

• @Tugba54 Tebrikler. Yolunuz açık olsun.

• @Zeynep-Uslu tek korkum ispatlayamamak 4 yıldır birlikteyiz umarım çıkar ve ispatlamakta sorun yaşamayız yolunuz açık olsunn

• ⭐⭐⭐

@Tugba54 Tebrikler. Yeni hayatınızda mutluluklar. Şans sizinle olsun.

• ⭐⭐

@Tugba54 Tebrikler tugba hanım. Biraz uzun bir sürec oldu fakat vizenizi aldınız size ve cocuklarınıza yeni hayatınızda bol şans diliyorum.

• Benim aklımda bir şey var. Bu arada bunu yapanlara asla sözüm yok. Benim imkanım olsa 1 dk düşünmem bende yaparım. Tc den kazananlar ankaradan mülakat alamadıkları için yurtdışına dosya taşıyor. Benden büyük numaraya sahip olanlar benden önce vize alıyor. Bu adil mi sizce? Yani benim ne kabahatim var. Benim dosya numaram onlardan küçük ama dosya taşıyamadığım için benden önce gidiyorlar. Benim aklım almıyor. Bu olmamalı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |