Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@svsucr, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

avrupa ve afrika mayıs ayı mulakatı verirken ankaranın sessiz kalması endişe verici. sanki başka problemler var gibi... avrupaya taşıyan ds 260 gönderim farketmeksizin 29500 ler mulakatını aldı. önceden ağzıma 12 binleri almaya korkuyordum. malaesef şimdi belki on binler alamayacak.

Maalesef.. Dağıtım yapılmadı ama durum iç karartıcı 🙁 imkanı olanlar yurtdışına dosya taşıdı ve vizelerini aldılar turist vizesi olan aos yöntemine başvurabilir veya yurtdışına dosya taşımaya çalışabilir..

• @waterman Merhaba hocam Cumartesi ve pazar dağıtım yapılmadı ama yarın veya sonrakı gün yapılabilir bence. Sonuçta daha ay bitmedi...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslanamca çalışma şekli olarak o kadar karıştı ki her zaman gece yada gündüz (saat farkından dolayı) ben KCC geliyorum diyebilir.

• @ayvalik10 Tabii hocam daha şimdiden 10K bile alamayabilir demek bence mantıksız daha sürecin yarısındayız tamam belki 20K üzeri için bir tık zor olabilir..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslanamca 457. Sayfa da 2019 -2022 tarihleri arasında ki mülakat tarihleri listesini koymuştum haziran ayı sonrası coşuyorlar gidip bakabilirsin 25 eylülde bile mülakata giden var sonuçta 30 eylüle kadar mülakat tarihi verme hakları var ondan mayıs -haziranda hala bu numaralar varsa ozaman eyvah deriz ama daha demek için 2 ay var

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@Serdar-Gültük evet mail ile randevu geliyor. Eğer mailinize erişimde sorun yaşıyorsanız, kazandığınızı kontrol ettiğiniz sayfaya giriş yaparsanız alt kısımdada randevu tarihinizi görürsünüz mülakat alırsanız

• ⭐⭐⭐

@aslanamca sayı farketmez, düşük CN geç submitler içinde risk var diyebiliriz bence. İmkanı olan süreç sonunda en azından ben elimden geleni yaptım demek isteyen herkes bir şekilde B planını hazırlamalı diye düşünüyorum

• düşük CN geç submitler içinde risk var diyebiliriz bence demişsiniz.
    sizin gönderim tarihiniz 10.06.2022.geç tarihten kastettiğiniz nedir tam olarak. temmuz mu ,agustos mu ?
    bu arada hayırlı olsun vizeniz.

• Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar merhabalar,

Work and Travela katılmış olduğum için SSN ım vardı ve DS260 formunada yazmıştım, gittiğimde direkt kullanabiliyor muyum yoksa tekrar gönderilecek mi , SSN den sorumlu kuruma gitmeme gerek var mı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zmnc4 gitmekte fayda var pasif olduysa aktif hale gelsin bir de wat sınırlı çalışma vardı ondan tekrar güncelleme yaptırırsan çok daha sağlıklı olur.

• @svsucr peki avrupanın 29500 lere mülakat verdiğini ankaranın ise mülakat vermediğini nereden takip ediyoruz?

• ⭐⭐⭐

@zmnc4 kullanabilirsiniz, eğer yeni SSN talep ettiysenizde size aynı numara gelecek zaten

• ⭐⭐⭐

@volkan62 geç submit için bir tarih söylemek doğru olmaz bunu 4. Tip mail alıp AV listesine giriş sıranıza göre tahmin edebilirsiniz ancak

• @koray2000 yazdıklarınıza katılıyorum Koray bey yalnız geçtimiz sene ve önceki senelere bakıldığında CN numarası sonlara kadar gelmiş hemen hemen gecen sene 26-27k Ankara dan vize görüşmesi alanlar var gördüğüm kadarıyla.Tabi Cn numaraları atlanarak gelmiş ama bir şekilde gelmiş.Bence bu senede sonlara doğru gelir ama hangi CN ler vize görüşmesi alır bilemeyiz. Yazdığınız gibi imkanı olan arkadaşlar diğer seçenekleri degerlendirmek için hazırlık yapmasında mutlaka fayda var.

• @halo34 Gecen sene evrak teslimini kaldirdiklari icin hali hazirda evraklarini teslim eden herkesi mulakata cagirmayi denediler, ve bu yuzden 3 Haziran tarihini baz alip atlayarak ilerlediler. Bu sene boyle bir durum ortaya cikar mi tabii bilemeyiz.

15k altinda kalanlari Ds-260 gore siralayabilirler simdilik, onu da bu dagitimda gorecegiz.

Benim gonlumden 1000 vize dagitilmasi ve kimsenin magdur edilmemesi geciyor. Umarim oyle olur 🙂 Hazirlikli olalim sadece aklimiza gelen her seye.

• Merhabalar ben sorumu buraya taşımak istedim sanırım aktif olmayan bir başlık altında sormuşum 1 hafta olmuş kusuruma bakmayın tekrardan ,
    DV mülakatında yanına gideceğimiz akrabamız (kuzen,ağabey vs.) zamanında kısa bir out of status kalmışsa ama şu an yasal olarak yeşilkarta sahipse bir problem olabilir mi sizce talihli için veya bunu sormadan da görebilirler mi ?

• Merhabalar, bir konuda sorum olacak aslıl talihli benim, ilk girişte eşim ve çocuğum olmayacak ben yalnız gireceğim.2 ay sonra da eşim ve çocuğum gelecek ancak birkaç kişi ben olmadan eşimin ve çocuğumun giriş yapamayacağını belirttiler,doğru mudur? Doğruysa 2 ay sonra tekrar dönüp onlarla birlikte giriş yapsam yine aynı sorunu yaşar mıyız ? @gucarslan @Erkan-Gürsoy @crazycells

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |