Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@callbee zaten bir defa evlenebilirsiniz evliyken tekrar evlenmezsiniz. Aos sürecini takip edeceksiniz eğer yerleşmeyi düşünürseniz.

• @waterman Teşekkür ederim 🙏🏻

• @herebromos evet evet benden de istendi. Cogunlukla bu durumda direkt interview olmadan karti veriyorlar. Bir an once gonderin derim. NYC-NJ bolgesindeyseniz vitastat isimli bir klinik var insurance varsa 150 yoksa 200e yapiyorlar saglik raporu isini ayrica uscis onayli (en azindan gecen sene ben raporu alirken onayliydi bir daha kontrol edersiniz USCIS sitesinden. su asamada kartsiz seysiz cok para harcamain klinik baya iyiydi hizli hallettiler ve benim bu cdevrede buldugum en hizli ve en uygun fiyarli yerdi. Kimi klinikler sonuclar icin 5 hafta derken onlar 3 gunde hallettiler.

• Bu ileti silindi!

• @mazk2104 çok teşekkürler cevabınız için ben maalesef south dakota'dayım, burada uscis onaylı 2 doktor var sadece medical exam için 900 dolar istediler. aşı, kan tahlili vs hariç. bu yüzden en yakın eyalet olan wyominge gideceğim nisan başında orası daha ucuza gelecek. 900 dolar olmasına gerçekten inanamıyorum açıkçası çok ama çok pahalı

• @herebromos bana 1200 dolar fiyat vermisti biri. inanilmaz fiyatlar. Ayrica esinizden falan bi sekilde sigortaniz varsa bu asilari klinige gitmeden bedava olarak walgreens veya cvslerde sigortayla birlikte halledebilirsiniz. Maliyetleri ben bu sekilde dusurdum. Zaten basvurunun kendisi asiri pahali bir de bunlarla iyice kan emiyorlar.

• @mazk2104 maalesef ikimizin de sigortası yok 😭 bir şekilde halletmeye çalışacağım ama gerçekten bu işin maddi yükü çok yüksek....

• @herebromos trene binip ny ye gelip islemleri yaptirip donseniz daha ucuza geliyor resmen. olacak is degil

• Arkadaslar merhaba,
    Sponsor icin istenen gelir brut gelir mi yoksa giderler dusuldukten sonra kalan net income mu?

• Merhabalar herkese,
    Green card icin saglik raporumu ve esimden de evliligin gercek olduguna dair kanitlari field officea gondermemizi istemislerdi( interviewsiz onaylamak icin ) normalde bir sayfa kagidi 150 gun acip bakmayan Newark ofis evliligimin 2 sene olmasina cok az kaldigi icin bu belgeleri gonderdikten 4 gun sonra cumartesi gecesi mesai saatleri disinda onayladi. Tahminimce 2 sene dolmadan kart vermek icin dosyami hemen islediler diye dusunuyorum. Kirli oynadiklarina inaniyorum. 2 senelik Conditional kartim bu sabaha karsi onaylandi arkadaslar. Darisi diger bekleyenlerin basina.

• @mazk2104 merhaba biz 2 ay once basvurduk simdi mail atmislar interview olmadan onaylansin istiyorsaniz field ofise belgelerimizi yollayin diye. Siz hangi belgeleri gonderdiniz bizede fikir olsun .. dugun fotograflarimiz, Netflix hesabimiz ve diger tum ortak hesaplarimiz ile ilgili belgeler ekledik. Kira sözlesmemiz baska neler eklemeliyiz ?

• ⭐⭐⭐

@Pelşin-Kardeş tebrikler bunlsr güzel gelişmeler dosyanıza evliliğe dair bütün kanıtları koyun. Kira sözleşmesinde isminiz yazıyorsa, ortak banka hesapları eğer cıkıldıysa yurtdısı yurtiçi tatil için uçak biletleri otel rezervasyonları düğün olduysa düğün fotoğrafları ve yakın arkadaşların yazabileceği iyi niyet mektubuda dosyanızı kuvvetli gösterecektir.

• Selamlar herkese son bir kaç aydır formlara bir zam bekleniyor bu zamın kesin bir tarihi var mı bilgisi olan var mı? Teşekkürler

• Selamlar,

Geçen hafta expedite yapmıştık congressman aracılığıyla, bugün ofisinden yanıt geldi soruşturduk ancak şu an için elimizden bir şey gelmiyor dosya ilgili Field Office'te, diye. Hemen ardından USCIS case'i güncelledi ve RFE geldi. I-693'ü istiyorlar. Umarım interview olmadan ve kısa süre içinde onaylanacağına işarettir.

• ⭐⭐⭐

@tampagv evet bu genelde mülakatsız onaylanması demek oluyor şimdiden bol şans umarım mülakatsız bi süreç geçirirsiniz.

• Son bir güncelleme yapayım; bugün de I-130 onaylandı. Henüz Medical Exam'i iletmedim; çünkü RFE elime ulaşmadı. I-130'un onaylanmasıyla birlikte mülakatsız sürecin tamamlanacağı kesinleşti elbette. RFE talebi mail olarak elime ulaştığında ve Medical Exam'i ilettiğimde I-485 de onaylanacak ve bir aksilik olmazsa kart yola çıkacak umuyorum ki.

• ⭐⭐⭐

@tampagv hayırlı olsun tahminler doğru çıktı demek ☺

• @tampagv hayirli olsun

• Merhabalar 04/19/23 çarşamba günü Newark ofiste görüşmem var daha önce ilticaya basvuru yapmıştım . Daha önce böyle bir görüşmeye giren oldu mu hiç ilticaya basvuru yapıp evlenenler .
    Ne gibi sorular soruyorlar ?
    Teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |