Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tohma31 Çok farklı senaryolar üzerinden farklı çıkarımlar yapmak ve farklı sonuçlara gitmek mümkün maalesef. O yüzden biraz akışına bırakmak lazım gibi geliyor bana. Bu ay ne verilecek gördükten sonra tekrar değerlendirme yapılabilir 🙂

• @Mr-Yavuz Hayırlısı ,sizin gibi bizlerde bekliyoruz 🙂

• @gucarslan Teşekkür ederiz

• 2 aydır hiç mülakat verilmemesi normal mi ? neden böyle oldu bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

• ⭐⭐⭐

@MrDadas 2 ay değil şubat ayında mülakat dağıtımı yapmadılar, mart ayında verecekleri mülakatları bültenden sonra vereceklerdir diye ümit ediyoruz

• Excel'e baktim simdi. Viyana konsoloslugu herkese umut olmus sanirim. Ankara kadar Viyana randevusu gordum. 26k'daki Viyana randevulu biri 7.4k'daki arkadasimdan daha erken alacak bu gidisle. Haziran ayinda California'dan yolladik Ocak 2023'te donersin kesin bu dusuk sayiyla diye. Mayis'ta ancak gelecek bu gidisle saka gibi.

• @mrblack Keşke Ankara da öyle hızlı olsa ama bence bu ay toplu mülakat olacak gibime geliyor...

• ⭐⭐

@sanaldeniz Evet Ankara Nisan için az miktarda AS ve AF mülakatı dağıttı , Maalesef EU mülakatı gelmedi.

• ⭐⭐⭐

@achillesoag bu da coğrafya kaderdir in farklı bir örneği 🙂 yakın bölge diye onlarda burda görüşme yapıyor.

• @tolgasatir Çoğrafya kaderdir lafına ben inanmıyorum, konsoloslukları kapalı olduğu için ankara erivan ve abudhabide girebiliyorlar, baktığınız zaman komşu ülkelerinde giriyorlar evet ama bizim konum sıkıntımız yok, türkiye vize vermezse onlarda burada rahat rahat mülakatlarına giremezler. Bizim kafa sıkıntımız var, avrupadan daha zengin topraklarda yaşıyoruz, tarım turizm iş gücü imkanımız hepsinden fazla lakin gel gelelim olduğumuz konum,yönetim biçimi,liyakatsizlik, dış ticaret politikalarımız ve say say bitmeyecek yanklışlar silselesi yüzünden bu coğrafya kaderdir lafının içindeyiz.

• ⭐⭐⭐

@tohma31 vize vermediğimiz ülke yok diye biliyorum, kapıdaki 60 günlük vize alıp giriyorlar. yanlış da biliyor olabilirim ama böyle olması lazım. Ülke sınırları Mevlana öğretisini baz alıyorlar sanırım

• Yeni bülten bugün mü açıklanıyordu?

• @EmreGdk Genelde 15 i gibi diye hatırlıyorum bende. All current olur büyük ihtimal yarın da mülakat dağıtırlar diye bekliyorum.

• @tolgasatir hocam vize istediğimiz ülkeler var ve bizim ülkeden vize almak sıkıntılı çok.
    baya baya leş ülkelerden vize istiyoruz ama, genelde afrika ülkeleri,filipinler falan.
    lakin bu ülkelerin vatandaşları geçerli abd/schengen vs. sahibiyse e vize alıyorlar 🙂

• ⭐⭐⭐

@charon bir açık kapı sürekli var yani 😃

• ⭐⭐⭐

@EmreGdk net bir tarih yok her ay farklı tarihlerde açıklayabiliyorlar

• Bakalım neler olacak 🙂

• @Mr-Yavuz içimi mutlu eden bir paylaşım. Teşekkürler Yavuz Bey.

• ⭐⭐⭐

@Mr-Yavuz cok olumlu bir gelişme bu! Umarım gerçekten güzel bi haber gelir 🙃

• ⭐⭐⭐

@Mr-Yavuz telegramda yazmıştım ama buradada yazmış olayım, imkanı olan kimse bu ortadaki sorunu dindirmeye yönelik açıklamaya aldanıp dosya taşıma şansı varsa ertelemesin sonra pişman olursunuz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.4k

| | | |