Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Orhan-Cabarov clifton pattersondan basla

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Doncarleone bu nasıl bir cevap dalga geçer gibi siz buradan bilgileri hortumlarken size böyle mi davrandık senden dost olmaz uzak duralım senden sorduğun zaman verecekleri cevap

• Birbirine yardım edebilen insanlar kuçukte olsa etmeli , lütfen Türkler olarak birbirimize çok kuçukte olsa yardım edelim.

Birini havalimanından almak ,
    Evinde kullanmadığın bir kahve makineni vermek
    İş arayan biri varsa yenı gelen kişileri orya yondendirmek

Ne var bundaki .!!!

Birbirimize destek olalım lütfen.

• @ayvalik10 😹😹 aslında bu düşüncemin sebebi bissürü adam var. oradan kirayı böleceği insan buldugunda kurtarabilir.

ben suan hala kımıldayamıorm adam yok, köyde cehaletin içinde kaldım pa de. pa daki baska citylere geçmeyi düşünüorm uzun vadede.

• New jersey Washington şehri hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar? Nasıl bir yer iş olanakları, yaşam pahalılığı vs. Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Seyahat-Ruhu başta olmak üzere new jersey de yeni yerler keşfetmek için dolaşanlar forum ailemizden hakan karademir çalıştığı yere uğrarsanız bir selam verirseniz mutlu edersiniz kendisini.

https://www.tripadvisor.com.tr/Restaurant_Review-g46890-d6726075-Reviews-Kura_Thai_and_Sushi-Vineland_New_Jersey.html

• ⭐⭐⭐⭐⭐

bu eczaneye uğrarsanız ömeri görürseniz sizlere yardım eder

• @ayvalik10 Uğramaya çalışacağız. Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Seyahat-Ruhu sizler o kadar yağmur çamur demeden ne virajlar ne yokuşlar geçip video yapıyorsunuz biz de biraz yardımcı olalım sizlere

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @Anthem Gecen sene bir musterimize is yapmistik orada. Cok gelismis bir yer gibi gelmedi. PA sinirina yakin, kirsalda kucuk bir town.

• Merhaba, NJ’ye tek başına taşınmak isteyen birinin aylık ne kadar masrafı olur yaklaşık ? (Green kart)

• @vikki_yaan sorunuza verilecek cevabin ucu acik. Ekonomik yasanirsa, free olmayan hicbir sosyal aktivite olmazsa ve ev haricinde harcama olmazsa
    a) one bedroom bir apartment da tek yasanirsa, yasanan bolgeye gore degismekle beraber 2500-3000 dolar aylik minimum net kazanc yeterli olacaktir.
    b) Roommate ile yasarsanirsa, yine yasanan bolgeye gore degismekle beraber saniyorum ki 1800-3300 dolar aylik minimum net kazanc gunumuz ekonomik kosullarinda yeterli olacaktir.

*Her iki opsiyonda da araba sahibi olundugunu varsayiyorum.

• @vikki_yaan, içinde söyledi: New Jersey

Merhaba, NJ’ye tek başına taşınmak isteyen birinin aylık ne kadar masrafı olur yaklaşık ? (Green kart)

2021 arastirmasina gore bekar birisinin NJ eyaletinde ihtiyaci olan minimum ortalama gelir yillik $33,600.

Aylik: 33,600/12= $2,800

• @MySea, içinde söyledi: New Jersey

@vikki_yaan, içinde söyledi: New Jersey

Merhaba, NJ’ye tek başına taşınmak isteyen birinin aylık ne kadar masrafı olur yaklaşık ? (Green kart)

2021 arastirmasina gore bekar birisinin NJ eyaletinde ihtiyaci olan minimum ortalama gelir yillik $33,600.

Aylik: 33,600/12= $2,800

Iki yillik enflasyonu da kabaca ekleyince, aylik $3,200 civarlarina denk geliyor.

Yillik ise 3,200x12= $38,400

• Değerli arkadaşlar ; new jerseyden morgage kullanmadan küçük, tatlı stüdyo veya 1 odalı bir ev almayı düşünüyorum.

Bölge Arapların, Türklerin ya da herhangi bir ırkın gettosu olmamış, nispeten ev fiyatları daha uygun ve güvenli bölge olsun istiyorum.

İşte tam burada sizlerin değerli semt önerilerine ihtiyacım var. Bana hangi semtlere yönelmem gerektiği ile ilgili önerilerde bulunabilir misiniz ?

• @paramedik bütçeniz nedir?

• @paramedik merhaba konuyla alakasız olarak, ABD de paramedikmisiniz Türkiyedeki paramedikler orada denklik alabiliyormu? kanada için bilgi edindim ama ABD ile ilgili denklik konusunda bilgi edinemedim.

• @paramedik Hocam Hudson nehri cevresinde belki Weehawken uyabilir ghettolasmama istegine ama ev fiyaylarini bilemeyecegim.

• @paramedik NJ den ev almak istiyorsunuz ama north mu, central mi, south mu belirtmemissiniz. Kendiniz oturacaksaniz isyerinize yakin bolgeler olmali. Central jersey dusunurseniz benim oturdugum Highland Park cok iyi. Rutgers Unv ne cok yakin oldugu icin bircok ogrenci ve hoca burada oturuyor. Egitim seviyesi yuksek bir yer. Ancak vergileri diger townlara gore yuksek. Bu bolgede Warren, Piscataway iyi townlar. Oldukca hareketli. Supermarket ve fast food rest lari oldukca fazla. Biraz bati dusunurseniz Bridgewater, Somerville, Flemington yasanabilir guzel town lar. Middlesex, South and North Plainfield, Bound Brook dusunmeyin. Bu bolgeler cogunlukla flooding zone da. East Brunswick de gerek location gerek hareketlilik acisindan iyi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

44

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |