Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu amerikadan bahsediyoruz orada seçenek tükenmek nedir bilinmez

rr.jpg

ff.jpg

@ayvalik10 aaa tam benlikmis yahu 🙈

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu
    önünde ve arkadaki sepetleri bunlarla doldurursun

11.jpg

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG olur @abrakadabra haftaya bir akşam ayarlayalım 🙂

• ⭐⭐

@Ranje kindle'dan kitap satin almayacaksaniz ekstra bir avantaji yok. daha iyi alternatifleri var. bir de telefon isigi aksanlari, karanlikta uykumuzun gelmesini saglayan melatonin'in isleyisini bozabilecegi icin uyumadan onceki saatlerde kullanmayin 🙂

• Merhaba amerikaya gidince ne iş yapacağını düşünen var mı acaba aranızda? Hep internette amerikanın zorluklarını görüp duruyorum canım sıkıldı biraz. Bir de beklemek çok zor ya

• ⭐⭐

@iremgk, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba amerikaya gidince ne iş yapacağını düşünen var mı acaba aranızda? Hep internette amerikanın zorluklarını görüp duruyorum canım sıkıldı biraz. Bir de beklemek çok zor ya

Amerika zor da Türkiye kolay mı.. Bu yüzden kendinizi üzmeyin zaten zorlukta yaşıyoruz.

Ben ilk etapta her işi yapmaya razıyım yeter ki gidebileyim.

• @iremgk olur da çıkarsa ve sıram gelir de mülakata girebilirsem ben peyzaj ve çevre tasarımcısıyım sanırım kendi mesleğimi yapacağım. araştırdığımda istenilen özellikleri sağlıyorum. ingilizcem de fena değil yerleşmeden iş başvurularına başlarım falan filan hayaller hayaller.. bakalım 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@iremgk ekim ayında ilk gün mülakata girmek için tarih alsanız bile 7 ay var. Bence tembellik yapmayın 7 ayda neler öğrenilmez. Bütün gün evde mi oturuyorsunuz boş boş yoksa bir işiniz var mı mesela işinizle ilgili olur. Mutfakla aranız nasıl mesela @debbieLA77 istanbulda ama ondan pasta yada kek gibi püf noktaları öğrenebilirsin. @denizci10 pasta - kek kursuna gittiler. Yeteneğiniz var ise resim yada el işi öğrenebilirsin. Kısacası sen tembel olmazsan 7 ay boyunca neler öğrenirsin. Bu arada çıkan numaran ilk 100 içinde ise daha da büyük çıkarsa 7 aydan daha fazla süren olur. Çalışmıyorsan vaktin varsa bilgisayarla aran iyi ise ozaman ücretsiz devletin verdiği kurslara katılırsın oraya gidince de üstüne koyarsın.

En büyük maddi kazanç amerika da el emeği ile yapılanlardır.

• @ilkerkaynar90 pazar dönüşüm biga yolu üzerinden olacak 🙂

• ⭐⭐⭐

@iremgk bence buna çok takılmayın, sadece konfor alanınızdan çıkmakta siz ne kadar zorlanırsınız o önemli, masa başı işte 8-5 çalışıyorsunuzdur işiniz rahattır zorlanırsınız zorluk diye video çekersiniz ama zaten survivor yaşayan biri amerika cennet gelir o yüzden geçinme durumu tamamen sizin bünyenize bağlı.

• ⭐⭐⭐⭐

Merhaba amerikaya gidince ne iş yapacağını düşünen var mı acaba aranızda? Hep internette amerikanın zorluklarını görüp duruyorum canım sıkıldı biraz. Bir de beklemek çok zor ya

İnanıyorum ki bu saflık ile sana çıkacaktır. Hakikaten ne iş yapacağını iyice düşün. 🙂

• ⭐⭐

@iremgk Amerika'ya gitmeyi düşlüyorsan orada insan gibi çalışmamayı en baştan kabul etmen gerekiyor. Çünkü ne kadar çok çalışırsan o kadar çok kazanıyorsun gibi bir durum var. O videoları çeken arkadaşlar ya çalışmıyorlar yada çalışmak ve kazanmak için yeterince cabalamiyorlar. Çok çalışıp kazanmayan henüz görmedim..

• downtownmain.jpg

• @Simge-Kutlu ay inşallah cesaret edersem paylaşırım burdan

• @ayvalik10 evet bende katılıyorum. El işi mükemmel. Ben de kazanırsam usta öğretici var ama pratiğe gitmeyi düşünüyorum

• @Simge-Kutlu Yeni gördüm iyi hatta mikemmel

• @Simge-Kutlu izmirde misiniz sizde yoksa

• ⭐⭐⭐

Ohoo. Gidip çalışıp, biriyle tanışıp, torun tombalak sahibi olup, emekliliğinde ne yapacağını düşünenler bile vardır eminim. ( ben de azıcık düşündüm valla)

• ⭐⭐

Tavsiyem bir mesleginizin olmasi. El isciliginde cok guzel para var

• Yasaklı

Cok zor bacim.
    Homeless den hallice olucaz buyuk ihtimalle.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

154

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |