Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

• ⭐⭐⭐

• @Goodmanx @Emre Kurtulmuş @Serap-2 tesekkurler ilgili sayfayi inceledim, Allah razi olsun

• Meksika üstünden iltica edenler sistemi kilitledi diyorlar. bu ne kadar doğru sizce.?
    göçmenlik birimini etkiliyormuş. Onların dosyaları da burada incelendiği için süreç yavaşlıyormuş.

• Merhabalar, dosyasını Ankara’dan başka ülkelere taşımak isteyenler için ilgili elçilikler ile iletişime geçmek için bir mail örneğiniz var mı yada sürecini bu şekilde yürütenler kendi mailleşmelerinden örnek ekleyebilir mi?
    Teşekkürler şimdiden,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erdoğan-0 "eğer mümkünse dosyamı sizin konsolosluğunuza taşımak ve DV mülakatımı orada yapmak istiyorum"

cn
    ad-soyad
    doğum tarihi

that's all!

• ⭐⭐⭐

@Erdoğan-0 klasik cn, doğum tarihi, isim soyisim bilgilerinizin bulunduğu şablonu kullanın dosya sorgulamadaki gibi. Altına durumunuzu anlatıp transfer isteme nedeninizi yazıp ilgili dökümanlarınızı ekleyebilirsiniz oturum izniniz vs

• @Emre-Kurtulmuş teşekkür ederim dönüşünüz için, ben turist vizesi ile giderek başvuru yapmayı düşünüyodum sizin oturum izni dediğiniz dosya tasıyacağı ülkede sadece oturma izni olanlar mı dosya taşımak için başvurabiliyor?

• ⭐⭐⭐

@Erdoğan-0 oturumsuz taşımayı her konsolosluk kabul etmez mail atarak şansınızı denemeniz gerekir kabul edeni bulana kadar

• ⭐⭐⭐

@volkan62 alakası yok Ankara mülakat vermediği için bekliyoruz, iltica dosyaları ankarada sıkışıklık yaratmaz

• Bu ileti silindi!

• @Emre-Kurtulmuş hmm tamam teşekkür ederim tekrar tekrar rahatsız etmeye de korkuyorum biraz ne bileyim kötü bişey olmasın diye sonradan da attım ama ona dönüş bile yapmadılar büyük ihtimalle yapmayacaklar pesmi etsem bilemedim başka planım da yok ama kendi ülkeme bile geçirmez sem ne bileyim yani bide sıra yok orda

• ⭐⭐⭐

@Fermando1996çpd her gün olacak şekilde darlamayın tabii ki ama haftada bir nazik bir şekilde tekrar mail atabilirsiniz

• ⭐⭐⭐⭐

@Henry-bloor lütfen forumda kullandığımız kelimelere dikkat edelim.

• @Rhonster ben göremedim maalesef yapılan yorumu, birini rahatsız edebilecek bir soru sorduğumu düşünmüyorum ama geri bildirim olarak paylaşılabilecek bir konu varsa dikkat ederim tabi, teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@Erdoğan-0 sizin sorunuzla alakalı değil durum endişelenmeyin, sizin sorunuza karşılık üyenin verdiği yorumda konsolosluğa karşı hakaret içeren cümle bulunduğu için tepki aldı

• Herkese merhaba, Turkiye'den vize istemeyen bir ulkeye dosya tasiyan oldu mu?

• ⭐⭐⭐

@koray2000 DV2022 mülakat deneyimlerinde çok fazla dosya taşıma örneği var özellikle son dönemlerde okuyabilirseniz eğer epey fikir edinirsiniz.

• Merhaba @crazycells consular processing mulakatiniz öncesi dönmeniz gereklidir şeklinde belirtmişsiniz sorum şu şekilde tam randevudan bir kaç gün önce dönülebilirmi ve mulakata kadar ABD de çalışılmaya devam edilebilirmi? Eğer mümkünse ABD de yaşayanlar için CP süreci aslında bir kaç haftaya kadar düşebilir? Mülakat ve pasaport bekleme süreci şeklinde.
    Şimdiden çok teşekkürler

• Merhaba,
    Eşim ile benim gc vizem onaylandı. Eşimin sözleşmesi is yerinde ağustosta bitecek. Temmuz ayında ben ondan önce giriş yapabilir miyim? Aynı anda mı girmeliyiz?
    Şimdiden teşekkürler.

Benzer Başlıklar

• 12402
  • 275
  • 296
  • 1235
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |