Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar arkadaslar,

Esimle yakin zamanda dogum icin New Jersey'e tasinma planimiz var. Esim Amerikan vatandasi ve onun icin NJ FamilyCare'e simdiden basvurduk.

Daha once bu eyalatte dogum yapmis veya bilgisi olan var mi? Hastane ve Doktor onerilerine de acigiz. Her turlu deneyim bizim icin cok kiymetli. Suan on arastirma sonucunda Hackensack University Hospital'i en uygun hastane olarak karar kildik ama henuz irtibata gecmedik.

Bazi Turk Doktorlara e-amil attim, kendilerinin hasta kabulu icin istedikleri ucret $10.000. Bu fiyat normal mi, az mi cok mu? NJ FamilyCare'den Horizon saglik sigortamiz olunca da bu ucreti vermemiz gerekir mi?

Simdiden yorum ve onerileriniz icin tesekkurler.

• Merhaba hayırlısıyla doğum gerçekleşti mi acaba karşılaştığınız zorluklar oldu mu ve amerikan vatandaşı olmadan sağlık doğum hizmetinden yararlanabileceğimiz sağlık sigortası var mı

• Merhaba ben nj de yasiyorum Amerika’ya geleli 3 ay oldu ve bebek istiyoruz kendimi baktırmak istiyorum ama insurance yok nasıl yapmam lazım sizce

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |