Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @agaslan 54850 vizeden kullanılmayan illaki olacak, zaten her sene ap ler her an sonuçlanabilir diye belli bir vizeyi hiç kullanmıyorlar, ama burdaki asıl mesele dava rezerv vize almak için ne kadar güçlü.

• Hükümet UAO v Biden davacılarının kullanılmayan vizeler için rezerv talebine 110 sayfalık bir muhalefet sundu. 3 Eylül tarihine kadar Fy2022 de 43.555 adet vize dağıtılmış, Uscisde kotadan 1194 (Aos) vize numarası kullanmış. Dosyanın tamamına ulaşmak için ➡69 UAO Gov Response to 2nd PI Motion (redactedOCR).pdf

• ..........

• @Muhtaradana Güncelleme için teşekkürler. Bu davanın olumlu sonuçlanması bana çok düşük bir ihtimal gibi geliyor. Sonucunu merak ediyorum gerçekten. çok fazla başvuran var.

• Maalesef kötü bir haber ve davanın fiilen artık başarısız sonuçlandığı haberini veriyor. Yargıç Change temyiz sonuçlanana kadar kullanılmayan vizelerin rezerve edilme talebini reddetti. Devam eden bir temyiz süreci var ama temyiz kazanılsa bile rezerve vize yoksa ne işe yarayacak, çok üzücü

Karar metni ➡72 UAO Order Denying Preliminary Injunction Pending Appeal.pdf

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ne yazık ki kötü haber geldi;
    yargıç change, kullanılmayan vizelerin rezerv edilme talebini reddettiğini açıklayan bir emir yayınladı.
    bu karar sonrası dava için artık ne yazık ki rezerv kararı çıkmayacak.

• ⭐⭐

@gucarslan @Muhtaradana
    Çok üzüldüm.. Geçmiş olsun. vardir bunda da bir hayır..

• Curtis Morrison bireysel davalar dahil hiç bir davada başarı elde edemedi. Olan biz davacıların parasına oldu. Hiç bir bireysel davacıya rezerv vize çıkmadı. İleride dava açmayı düşünen olursa dip not olarak kalsın.

• 2022 kazanan ve ds260 dolduran 13bin numarali fakat current ken cagirilmayan bunun icin hangi dava ya katilabilirim bu konuda bilgi almak istiyorum yardimci olurmu sunuz saygilar

• @bestfriendny DV2022 için süreç bitti maalesef. Kotadan fazla rakamda vize basıldı.

• @gamefry merhaba Bridgetown oturum istedi mi sizden. Surec nasil ilerledi.

• @Mehmet-Yılmaz-1 Merhaba, oturum istemedi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |