DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ErdalK TR şartlarında elimizden gelen iyi şey hayal etmek

Amin bı çiksin en kralından yaparız forumca🙂

• Arkadaslar bana da green card cikti 2022de. Suanda Texas Grapevineda yasiyorum. Size soylemek isterim ki beklediginizden daha fazla masraf cikiyor her masraf onceden planlanabilir degil bu eve yerlesme olsun araba olsun her turlu her sekilde ABD`de masraflar sonradan ekleniyor. Mesela bir araba goruyorsunuz 20.000 dolar diyor ama vergi eklenmemis destination fee eklenmemis. Ya da kiralik eve cikacaksiniz 1500 diyor ama orda aylik 30 dolar Trash Collection Fee den tutun kiraci sigortasina kadar 1700 e varabiliyor. Planinizi dikkatli yapmanizi tavsiye ederim saglicakla kalin.

• @mggunergok inş bizde o zorlukları deneyimleriz🙂

• @çakıl, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu okul puanları çok iyi, üniversite olarak da mit, Harvard orada ben de çok beğeniyorum orayı ama @çakıl lar ev bulmakta çok zorluk çektiler o yüzden ilk gidiş için iyi olmayabilir.

Şöyle bir güncelleme yapayım soguk hiç etkilemiyor zaten evlerde tişörtle geziyorsunuz arabaya biniyorsunuz her yer arabayla gidiliyo adanadan geldik ama -17 beni hiç etkilemedi mesala ama araba buz tutuyor bu biraz can sıkıcı ev konusunda biz çok yanlış zamanda gelmişiz okul zamanı ev çok az yazın gelseydik büyük ihtimal ev bulabilirdik zamanlamamız kötü oldu okul için bu eyaleti çok istiyorduk ama belki bir iki yıl sonra işimizi bulur kredi notumuzu yükseltir öyle geliriz ayrıca MA eyaleti düşünenler için evler aşırı eski 1800 lü yıllardan kalma güzel bi ev hayaliniz varsa burda pek mümkün degil evler çok pahalı ve çok eski, şuan yoldayız teksasa dogru ,yollar karlı ve buzlu bize şans dileyin üç günde ulaşırız sanırım umarım 2024 hepinizin yüzünü güldür elimden geldigince yardımcı olmaya çalışırım aklınıza birşey takılırsa sorabilirsiniz herkese bol şans…

bol şanslar. teksas da herşeyin çok çok daha iyisi sizi bekliyor🤲🏻

• Bu ileti silindi!

• @mggunergok, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaslar bana da green card cikti 2022de. Suanda Texas Grapevineda yasiyorum. Size soylemek isterim ki beklediginizden daha fazla masraf cikiyor her masraf onceden planlanabilir degil bu eve yerlesme olsun araba olsun her turlu her sekilde ABD`de masraflar sonradan ekleniyor. Mesela bir araba goruyorsunuz 20.000 dolar diyor ama vergi eklenmemis destination fee eklenmemis. Ya da kiralik eve cikacaksiniz 1500 diyor ama orda aylik 30 dolar Trash Collection Fee den tutun kiraci sigortasina kadar 1700 e varabiliyor. Planinizi dikkatli yapmanizi tavsiye ederim saglicakla kalin.

• Yani kısaca şöyle izah edeyim; bu başlıktaki arkadaşlar bu yola baş koymuş, değil %8-10 eyalet vergisi ya da kiraya $100-200 ekstra, mülakatta deseler ki "başkanın maaşını 5 sene bu yıl gruptan vize alanlar katışıp ödeyeceksiniz" yok diyen çıkmaz. O derece yani...

• herkese hayirli geceler konusmalari yakalayamadim okumaya da üsendim ne yalan söyliyim 😛 sanirim büyük gün yaklastikca burasi aktiflesiyor 😃

• ⭐⭐

@goyro666 69 gün kaldı ondandır :))

• @Emrah-Borazan hahah dogru geliyor gelmekte olan 😃

• ⭐⭐

@goyro666 belirsizlik bitse de belli olan durumla ilgili hayallere dalsak :))

• @çakıl merhaba bizde houston düşünüyoruz.
    gittikten sonra ki deneyimlerinizi paylasmanız adına takip ediyorum ara sıra bilgi aktarırsanız sevinirim.

• ⭐⭐ Yasaklı

Turkiedeki marketteki orda burdaki soygunlardan sonra trash fee bize tirasgelir abi.1000 grama 950tl posta istediler dun,gecensene 200 tl idi..20bin fazla 2bine bitane flowmasterli lexus ls 400,kesiciye sokan sahinci gibi tiribe girer isimi gorurum bi sekil
    gidelimde mk

• @çakıl iyi yolculuklar 🙏🏻🙏🏻

• 2023 sonuclari aciklanacak neden en cok 2024 sohbet odasina yaziyorsunuz. umudunuz yok dimi cok basvuru var heralde.

• @jamel86, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

2023 sonuclari aciklanacak neden en cok 2024 sohbet odasina yaziyorsunuz. umudunuz yok dimi cok basvuru var heralde.

6 Mayısta açıklanacak olan çekilişe DV2024 deniliyor o yüzden burada yapılıyor sohbeti. DV2023 geçen sene sonuçlandı ve şu anda kazananlar mülakata giriyor zaten 😅 Ama bir dediğiniz doğru bu sene çok katılım olduğu düşünülüyor

• ⭐⭐⭐

@Chromium negatifi basmayın ya: 😃 zaten stress ten ağzımda aft çıkıp duruyo 😃

• You have been randomly selected for furter processing in the Diversity Immigration Visa Program for the fiscal year 2024

Casenumber: 4XXX

🙂

• ⭐⭐⭐⭐

İstanbullular ben geliyorum napıyonuz 😂

• ⭐⭐

@çakıl arkadaşım sende Adanalısın öyle mi 🙂 hayırlı olsun toprağım darısı bana inşallah 🙏🇱🇷

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

258

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.6k

| | | |