Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ankaradan biri 25000 ila 26000 arasinda mulakat almis

• ⭐⭐⭐

@volkan62 spesifik bir tarih olarak düşünmeyin 4. Tipe erken dönüp AV listesine girenler mülakat sayısına göre sırayla mülakata çağrıldı

• evet bunu daha öncede yazmıştınız. excell e baktığımda hemen hemen herkese 4. tip, hatta 26k lardan bile var. benim mail 19 aralıkta 4.tip olmuş.
    tabi haklı olarak insanlar her açıdan yorum yapıyor. Birisi tarih diyor başka biride farklı bir yorum yapıyor. Bekleyip göreceğiz

• @Emre-Kurtulmuş Sırayla derken cn'ye göre mi yani Emre Bey? Benim dosyam Kasım ayında 4. tipe dönmüştü. Atıyorum benden erken submitli cn 16 bin benden önce mülakat tarihi alabilir mi?

• ⭐⭐⭐

@kuzey hanginizin daha erken 4. Tipe dönüp listeye girdiğine bağlı bu, ben 4. Tipe döndüğümde henüz 6100 üstü açıklanmamıştı bültende o yüzden ben erken submitli 6100üstü numaralardan daha önce almış oldum

• @Emre-Kurtulmuş Ben de 4. tipe döndüğümde 15 bin üstü açıklanmamıstı henüz. Bu 15 bin üstü benden önce mülakat alamaz mı demek oluyor? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

@kuzey eğer siz 4. Tip olduğunuzda henüz 15bin ve üzeri 4. Tipe dönmediyse siz AV listesine onlardan önce girmiş olacaksınız

• Arkadaşlar aşağıdaki açıklama nedemek?

There are 15762 cases before and 2694 after you in the EU region. That yields approximately 34215 people before and 5848 after you. You are in 85th percentile. There's a significant risk you'll miss out.

• Amerikaya gitmeyi ben unutayım en iyisi🥺

• @cumhur-kutlu

Bu mail konsolosluktan mı geldi size ?

• @cumhur-kutlu Maalesef işler verilerdeki rakam ve sıralara göre ilerlemiyor. Dv2022 için istatistik sayfasının bana yazdığı

“There are 17420 cases before and 1596 after you in the EU region. That yields approximately 36640 people before and 3357 after you.”

Ayrıca açtığım dava nedeniyle konsoloslukta AV listesinin kaçıncı sırasında olduğumu da öğrenmiştim. En son 100’deydim benden önce bir dünya insan vardı fakat bir şekilde başka ülkeden aldım vizemi. Rakamlar vs. sizi yıldırmasın son ana kadar mücadele edip bir yolunu bulmaya bakın. Bizimle birlikte Barbados’a gelen herkese son ayda vize basıldı. Barbados’a gidip vizesini alanların Türkiye’deki ailelerine Ankara son 3 gün kala mülakat verdi ve vizeyi bastı.

Son ana kadar denemekte fayda var.

• @Gökhan-Öz istatistik sayfasından buldum

• @cumhur-kutlu bu dediğiniz sayfaya nereden bakabiliriz.

1. Tip olmanın tarihini öğrenme şansımız var mı?
      Mesela ben 2 şubatta sorguladım ve 4. Tip maili geldi.
      Fakat tam hangi tarihte 4. Tip oldum bunu bulma şansım var mı?

• arkadaşlar bu aralar çok soru soruyorum kusura bakmayın
    önemli bir sorum var cevaplarsanız sevinirim.Ben şu anda afrika malide çalışıyorum.fildişine mail attık transfer oluyormuş.diğer konuları netleştiremedim daha.
    oturum şartı vb. konuları. sorum şu; ben formu bütün aile bireyleri için doldurdum.fildişine transfer alıp tek başıma mülakata girebilirmiyim? olumlu geçerse ailemde ankarada mülakata girme hakkı kazanıyorlar mı, yada süreci bekleyecekler mi? böylesi bir durumda karşılaşacağımız şeyler nelerdir.

• @Gökhan-Öz erken gönderdiğiniz için formu erken 4.tip oldunuz demektir

• @aslanamca

Bu bir avantaj olacak mıdır peki ?
    Case no ma göre Eylül bile zor gibi görüyorum
    O yüzden bu bir avantaj olarak değerlendirilebilir mi acaba ?

• ⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz tam tarihini öğrenemezsiniz maalesef ancak her gün sorgulama yaptıysanız tarihi farketmiş olabilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@volkan62, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

arkadaşlar bu aralar çok soru soruyorum kusura bakmayın
    önemli bir sorum var cevaplarsanız sevinirim.Ben şu anda afrika malide çalışıyorum.fildişine mail attık transfer oluyormuş.diğer konuları netleştiremedim daha.
    oturum şartı vb. konuları. sorum şu; ben formu bütün aile bireyleri için doldurdum.fildişine transfer alıp tek başıma mülakata girebilirmiyim? olumlu geçerse ailemde ankarada mülakata girme hakkı kazanıyorlar mı, yada süreci bekleyecekler mi? böylesi bir durumda karşılaşacağımız şeyler nelerdir.

Geçen yıldan gördüğümüz üzere siz ordan vizenizi aldıktan sonra aileniz için ankaradan talepte bulunabiliyorsunuz ama bu konudaki teknik bilgiye sahip değilim

• @waterman teşekkürler
    acaba mevcut durumu daha iyi bilen bir arkadaş var mı?çünkü burada şansım varsa değerlendirmek isterim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |