Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@ayvalik10 başlarına bir iş gelmez umarım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir avukatları geçtim bakalım hangi ciğer yemiş savcı kabul edip hakim bakacak

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 valla bende onu düşünüyordum hadi savcıyı da yanlışlıkla buldunuz, bu davayı kabul edecek hakim i nasıl bulacaklar ki fark etmez bunların hepsi oluşsa da hakimin görev yeri değiştirilir dosyadan el çektirilir yerine atanan kapatır davayı

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 Biliyorum Kardeş . Ancak ilk kurşun her zaman daha önemlidir. Bir zamanlar Ecevit’e yazar kasa atan biri vardı o aklıma geldi. Onun hala etkisi yıllar geçse de unutulmadı . Buda öyle

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir Avukat Yargıtay başsavcısına suç duyurusunda bulundu. Videoyu izle . Onun durum farklı . Birincisi RTE nin görevi yapacak durumda olmadığına binaen ruh sağlığı dahil sağlık raporu
    alınması ile ilgili .

• ⭐⭐⭐⭐

Şuan Lahey’de olmak isterdim . Dış cepheden davayı ben açmak için baş vururdum. Zamanında bununla ilgili bir deneyimim ve kazanmışlığım var. 1993-1995 arası Askeri personelin mecburi hizmetleri ile ilgili DzKK ,İç işleri ve MSB bakanlığını 3 arkadaş dava etmiştik. Bizim sayemizde kararı beklenen 600 askeri personelin ayrılışı gerçekleşti. Mecburi hizmet ve tazminat durumları değişti.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@redsat2000 Türkiye denizcilik sektörü askeri - devlet - özel senden ne çekti be 🙂 sana bulaşmamak için kaçıyorlar

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 😂😂😂😂😂Her yerde parmağımız var Kardeş. Şimdi Biden düşünsün .Hatırlarsın Abd ilk geldiğimde Trump içinde email gödermişliğim var. White House cevap yollamıştı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@redsat2000 zaten ne zaman amerika dönüş uçağına binse hep sen aklına geliyorsun düşüyor 🙂

• Su an icin bir sonuc cikacagini sanmiyorum bu yapilan suc duyurularindan. Buyuk ihtimalle takipsizlik karari cikar ve konu kapanir. Ancak, ileride iktidar degisir ve yurekli cesur birileri yonetime gelirse, bu yapilan suc duyurulari tekrar degerlendirmeye alinabilir.

• ⭐⭐⭐

@redsat2000 maşallah abi elinize sağlık 🙂

• Maalesef ulkemizin yasadigi en buyuk felaketlerden biri yasandi. Ben de Antakyaliyim ve ve bircok arkadasim/akrabam/anne-babam-kardeslerim orada yasiyor ve deprem sonrasinda alel acele oraya uctum ailemi kontrol ettim. Cok sukur ailem saglikli ama antakya ozelinde konusmam gerekirse sehre sanki atom bombasi atilmis ve herseyi yok etmis. Durum internette,tvden gorundugunden cok daha kotu durumdaydi. Hepimize buyuk gecmis olsun, allah bir daha boyle bir felaket yasatmasin insallah.

• @Murat-Yılmaz çok geçmiş olsun, yakından gören herkes aynı şeyi söylüyor😔 Umarım en kısa sürede her açıdan toparlanır o güzel yerler 🙏🏻🙏🏻

• .........bu sabah internet haberlerinde vardi turkiyede gelecek ay yeni evlerin insasina baslanacak diye,,,,,160.000 bina yikimis ve ya hasar gormus,toplam daire sayisi 520.000,gercekten facia cok buyuk..

• ⭐⭐⭐

@sir-altan ki tahminime göre Türkiye’deki medya Özgür olmadığından dolayı bu sayılar ortalama 1 milyonu bulmuştur. Özellikle Hatay ve Adıyaman yok gibi veya cok ağır hasarlı binalar. Hasarsız bina elin 5 parmağından fazla değildir

• ⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@redsat2000 yani iki seçenekten biriydi, ki akıllardaki tek isimden kat ve kat daha iyi 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir Esas konu haberden daha ilginç olan kısmı. “ Bu twiti kimin attı ? “ Cevap Abd Türkiye raportörü .Bu bir anlamda resmî olmasada yeşil ışık yakılmış gözüküyor.

• ⭐⭐⭐

@redsat2000 doğrudur abi ben o kadar tanımıyorum kişileri

• Üzerinden neredeyse 1 ay geçti. Haberlerde daha az gösterilmeye başlandı bu deprem. Sorumlular evet bulundukça tutuklanıyor ancak sonuç ne gösterir bilemeyiz. Kayıplarımız çok fazla ve her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor, ne kadar acı...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |