Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @AE123 hayır iletilmedi

• @kdrr tebrikler hayırlı olsun 🥰

• @kdrr Tebrikler darisi tum bekleyen dostlariminz basina 🙏

• @dmyilmaz Amin inşallah 😇

• @kdrr Hayırlısı olsun çok sevindim sizin için

• Çok teşekkür ederim.darisi basiniza 🙏🙏

• @ipek1907 bende oyle birsey yaziyorum, umarim onaylanir sizinki, onaylaninca bildirirseniz cok sevinirim 🙏

• @mina1201 hayırlı uğurlu olsun. Bizlerede umut oluyor güzel haberleri duymak. Darısı en kısa zamanda bekleyenlerin başına.
    Acaba hangi soruları sordular bizimle paylaşabilirmisiniz?

• Merhaba, ben NVC belgelerimi yukleme asamasindayim. Birth Certificate istiyor. Ama e-devlette iki tane nufus kayit belgesi var. Eski soyadimla ve evlendikten sonraki soyadimla. Iki avukata sordum ikiside farkli bir sey soyledi. Acaba bu asamayi sikintisiz gecen biri varsa bilgi verebilir mi ?

• @hilaldeniz açık görünen ve güncel soyadiniz olanı en detaylı ve vukuatlı şekilde almalısınız . Zaten diğeri kapalı gözüküyordur.

• Arkadaslar gun aldik, 12 Nisan gorusmeyi gidiyoruz!!! Herkeze nasip etsin!!!

• @trbilgin hayirli olsun su zor gunlerde gelecek iyi haberlerden biri bu olsa gerek darisi bekleyenlere

• @koro hi koro our dq 🙏
    DQ: 06.January 2023 (IR2) my son
    DQ: 03. February 2023 (CR1) wife

• @trbilgin tebrikler! Kasim ayinda dq olanlar sanirim nisanda mulakat tarihi veriyorlar🙏

• Arkadaslar bu ne demek oluyor NVC mesaj atmisti "Xxx might not have a principal residence or be domiciled in U.S. please sumbit proof of domicile." Bunun icin amerikada kanitlarimi yukleyecegim degil mi yani Turkiye ikametgahi fln istemiyor? Tr de yasiyorum 5 senedir

• @trbilgin Congrats on the interview date and thanks for updating us!

I didn't receive an IL today (DQ November 30th), so I wonder if they will get through November DQs in April.

I also added a few others to the list and noted the visa type.

DQ Date [Interview Date]

July/Temmuz 2022 (Note: Most Jul DQs received interview dates)

• @Saad July 2 (Third-party national)

August/Ağustos 2022 (Note: Some Aug DQs received interview dates)

• @lucky2022 Late August (Turkish citizen, lived in third-party country)
    • @Handan August 30 (Turkish citizen, lived in third-party country)
    • @Naile-İlyas August 31 (Turkish citizen, lived in third-party country)

September/September 2022

• @AE123 September 29 [Early March]
    • @letlor September 30 [March 17]

October/Ekim 2022

November/Kasım2022

December/Aralık 2022

January/Ocack 2023

February/Şubat 2023

• @koro benimde 2 Şubat DQ CR1

• Bizede bu sabah 12 Nisan için randevu maili geldi sonunda. Darısı tüm bekleyenlerin başına.

• @Naile-İlyas tebrikler sizde kasim ayindami dq oldunuz

• @t34 tekrardan merhaba siz tax transkript nasil alabildiniz? ben turkiyede yasiyorum ve IRS websitesinden tax transcript almak icin U.S telefon numarasi istiyorlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |