Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ob16222 evet ben hala Balkan ülkelerine gidip geliyorum sadece merak ettiğim şey benim Ankara nişan vizesi randevusuna gidince askerlik durum belgesi olmasa ve durumu onlara aciklasam ve benim bedeli hakım var olduğunu ve yurtdışında bedelimi yaptıracağımi söylesem vizemi verirler mi? Sadece merak ettiğim vize görüşme sırasında vizemi onaylanıp onaylanamacagini merak ediyorum. Askerlik durum belgesi olmadan ?

• @waterman teşekürler çok sağolun sadece tecilim hakım yok ama bedeli hakım var . Ve vize görüşmesi sırasında askerlik durum belgesi olmaması benim vizemi onaylanacak mi yoksa onaylanamacagi veya durum belgesi olmadan vizemi yakacaklar sorum bu teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@Yeşer-Kaya sizden belgeyi görmek isteyebilirler

• @Yeşer-Kaya talimatlar sayfasında askerlik durum belgesi istenen zorunlu bir belge. Ve bunu yeminli tercüman onaylı istiyorlar. Önemsiz bir belge olsa ve söz ile hallolacak bişey olsaydı istemezlerdi. Belge olmadan eksik evrak olarak kalacak onay alsanız bile sizden bu evrağı isteyecekler vizenin basılması için. Yani elçiliğe sorun en kesin cevabı onlar verir.

• Arkadaşlar çevirdiğimiz belgeleri valilikten apostil ettiriyor muyuz yoksa çeviri yetiyor mu?

• Merhaba
    Sabıka kaydı olan birisi k1 vizesi alabilir mi? Yada geçici sabıka denilen 5 yıllık süreç. Yani basit suçlar. Hakaret, darp gibi. Sabıka kaydım yok. genel olarak soruyorum

• ⭐⭐

@suat-mavi bildigim kadari ile birinin hirsizlik sucundan sabikasi vardi ama vize Aldi

• @ob16222 peki benim dosyam şuan Ankara'da ve yaklaşık olarak beşinci haftaya girdi.randevuyu ne verme ne kadar sürüyor.bilginiz var mı ben onları aradığımda benden e mail ya da bu mektup geldi mi size diyorlar ben hayır deyince bekleyin diyip kapatıyorlar hızlı randevu alma şansımız yok mu ds-160 doldurmuşum zaten . teşekkürler şimdi den

• @crazycells merhabalar ben şimdi yanlış mı doldurdum K1 ds-160 doldurdum nasıl olacak ve göçmen olarak seçtim yanlış mı yaptım?

• @crazycells nasıl yani anlamadım

• Merhaba degerli ve tecrubeli arkadaslarim. Noa2, Noa1'den kac ay sonra geliyor? Ortalama?

• ⭐⭐

@Ali-El yaklasik suan ki verilere göre 15.5 ay sanirim

• @Yeşer-Kaya bir çok kişi randevu bekliyor. geçerli bi sebebiniz varsa hızlandırma talebinde bulunup acil randevu talep edebilirsiniz. ( sağlık vb problemler)

• Arkadaşlar bir kez daha sorayım çeviri yetiyor mu apostil de edilmesi gerekiyor mu? Ankara için

• @crazycells ilerideki sayfada askerlik belgesi istediklerini söylediler ama sadece durumu görmek için mi ?

• @emirgenco teşekkür ederim

• @ob16222 noa2 onaylandıktan sonra dosyanın gelmesi 3 ay sürüyor eyvallah ama randevu almak için bu kadar bekleniliyor mu görüyorum randevu açilmiyor ama 5 hafta uzun

• Dosyam “In transit” olmuş. K1 için ds160 doldurabileceğim ve randevu talebi için örnek olabilecek bir vize randevu kaydı içeriği var mı? youtube üzerindekiler hep turist vizesi için. Ready olmadan ödeme yapamam değil mi?

• @pin benim ready olmasına rağmen beş haftadır herhangi bir randevu vermediler bana bu nasıl iş benimki sizden önce bile gelmiş

• @tgy59 dosyanın Türkiye'ye geldigini nasıl anlıyorsunuz? (3 ay sonra yada ne zaman gelirse artık)

Benzer Başlıklar

• 50
  • 2908
  • 1468
  • 114
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |