Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @emirgenco çok teşekkürler cevabınız için 🙏🏻

• Merhabalar benim bugün tam noa1 üzerinden 13 ay geçti noa 2 en son 14 14.5 ay sürüyordu uzun galiba birde dosyanın Türkiye’ye gelmesi oda 3 ay sürüyor doğru demi teşekkür ederim

• @tgy59 16 ay + 3 ay , randevu açılması da şanslıysanız kısa sürse. 20 ayı çıkarın gözden.

• @ob16222 teşekkür ederim 16 aya kadar çıktı noa 2 demek ki hayırlısı olsun bekleyeceğiz çoğu gitti azı kaldı

• @tgy59 herşey yolunda giderse tabi ki hocam bunu unutmayın bazı dosyalara daha geç bakabiliyorlar. O durumda 17-18 ay belki daha da uzayabilir.

• @pin vizesiz nasıl geçti aldınız mi

• @sahin-07 merhaba ☺️Vizemizi aldik, 18 ocak carsamba sabahi randevum vardi, giriste listede adim bulunamadi, 10 dk ekstra bekletildim, biraz stresli basladi benim icin ama devaminda rahatti diyebilirim. Goturdugum belgelerden hepsini aldilar ds160 disinda (nufus kayit ornegi, adli sicil kaydi, iliski kanitlari, sponsor formu ve belgeleri, nisanlimin bosanma belgeleri (orjinali ve kopyasi mutlaka sizde olsun), niyet mektuplari, saglik raporu).

Bana sorulan sorular;
    Nerede ve zaman tanistiniz?
    Iliskiniz nasil gelisti?
    Birbirinizin aileleri ile tanistiniz mi?
    Nisanlimin isi, nerede calistigi?
    Nisanlimin bosanma belgelerine bakip eski esinin adini ve hangi yillar arasinda evli kaldiklarini sordu:) ( bu soruyu hic beklemiyordum acikcasi)
    Nisanlimin cocugu olup olmadigini,
    Benim turkiye ve usa disinda bir ulkede yasayip yasamadigimi sordu...
    90 gun icinde evlenmeniz gerekiyor, haftaya pasaportunuz adresinize gelir dedi ve devaminda turkce olarak tiskur dedi 🙂
    Gorusmeyi yaptigim genc sempatik bir gorevliydi fakat sorular arasinda cok beklettigi icin biraz heyecanli gecirdim diyebilirim bu gorusmeyi.
    Toplamda iceride 1,5 saat kalmisim ama sure bana 1 gun gibi geldi☺
    Darisi bekleyen herkesin basina 🙏

Bu arada ben iki gun once gidip etrafi kontrol etmistim emanet burosu vs bulmak icin ama yoktu, esyalarimi otele birakip gittim. O gun konsolosluk yaninda sahsi arabasinin bagajina 50tl karsiliginda emanet alan biri oldugunu farkettim, bilginiz olsun ☺

• ⭐⭐

@pin hayırlı olsun

• @emirgenco tesekkur ederim 🙏☺

• @pin hayırlı olsun

• @pin tebrik ederim 🙂

• Ankarada binaya girerken neleri içeriye almıyorlar küpe kolye telefon gibi şeyleri içeriye alıyorlar mı ? Görüşme sırasında kıyafet olarak neye dikkat etmeliyiz?

• Arkadaşlar istenilenler arasında polis kayıtları da var benim herhangi bir tutukluluğum falan yok gidip gene de almam mı gerekiyor yoksa sadece adli sicil kaydı mı gerekiyor

• Bir de askerlik belgesi e devletten mi çıkan olacak yoksa askerlik bitince bize verilen mi

• ⭐⭐⭐

@kafka Gündelik kıyafetler ile gidebilirsiniz. Bunun bir önemi yok. Elektronik cihazlar alınmıyor. Küpeniz kolyeniz çok büyük değillerse sorun olacağını sanmam. Ama siz yine de çok aksesuar bulundurmayın derim.

• @kafka kemer de alinmiyor

• @pin tebrik ederim. bende nişanlımın boşanma belgesinin orijinali yok. bunu alıp geri vermiyorlar mı?

• @findiklahmacun tesekkur ederim ☺️Benden hem orjinalini hemde kopyasini istediler, gorusme sonunda orjinallerini geri ister misiniz diye sordular, ben geri aldim. Orjinallerini nisanlinizdan isteyin, sizde bulunsun.

• Merhaba, I129F için chatlogs ve call logs gerekiyor mu? 129F de böyle bir madde yok fakat youtube videolarındaki dosyalarda vardı. Ekleyip eklememe konusunda çok kararsız kaldık.

• @thisnew ekleyin belirli tarihler olarak hepsini koymanıza gerek yok.

Benzer Başlıklar

• 50
  • 1468
  • 644
  • 57
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |