Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Seçimleri değil green card çekilişi sonuçlarını bekliyorum..

Foruma bayağıdır bakamadım ama bakamasam da aklım hep Amerika’da heyecanım hiç azalmıyor.

• ⭐⭐⭐

@waterman nasipse şubatın ilk haftası başvurmuş olacağız yani okuldan ı20 göndermesini bekliyorum suan 🙏🏼 onlarda bugn yarın göndeririz dediler bakalım..

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu hadi hayırlısı olsun bakalım 🙏 inşallah dilediğiniz gibi olur herşey

• ⭐⭐⭐

2022 yılında 24.362 sığınmacı Türk Meksika sınırından ABD’ye giriş yaptı. Genelde ABD’ye giren Türklerin iltica sebepleri: LGBT , dini ve ayrımcılık olarak belirtildi.

Kaynak: VOVA

• ⭐⭐⭐

Günaydın umutlu bekleyişin neferleri 🙂

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77 ya madem gittik ordayız kuaför işini napicaz Allah aşkına 🤭

Evet bu ciddi sıkıntı.Gitmeden koyu renge geçiş yaparım gibi gözüküyor

• ⭐⭐

Günaydınlar efenim gününüz güzel geçsin

325622837_689428339322697_3731329723913440602_n.jpg

• Günaydınlar, mutlu haftalar ☀

• @ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan cevap için teşekkürler, okul Antalya da ben İstanbul da , yarın bir arayacağım zaten mezuniyet vaktinde tüm işlemleri yapıp bağ koparmıştım okulla ama diploma hazır değildi belki kargolamayı kabul ederler 🙄

Eşimin lise diploması, bıraktığı devam etmediği üniversitesindeydi.Eşim gidemeyeceği için ben almak istedim diplomayı.Öğrenci işlerindeki memur bana; sizin alabileceğinize dair noterden vekalet alırsanız size verebiliriz dedi.Diploma sadece sahibine veriliyor dedi.Siz yinede üniversitenizden bilgi alın

• @aemte, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan cevap için teşekkürler, okul Antalya da ben İstanbul da , yarın bir arayacağım zaten mezuniyet vaktinde tüm işlemleri yapıp bağ koparmıştım okulla ama diploma hazır değildi belki kargolamayı kabul ederler 🙄

Eşimin lise diploması, bıraktığı devam etmediği üniversitesindeydi.Eşim gidemeyeceği için ben almak istedim diplomayı.Öğrenci işlerindeki memur bana; sizin alabileceğinize dair noterden vekalet alırsanız size verebiliriz dedi.Diploma sadece sahibine veriliyor dedi.Siz yinede üniversitenizden bilgi alın

Eşimin kimliğiyle dilekçesiyle gelsem olmazmı dedim.Hayır ya noterden vekalet yada eşiniz bizzat kendi alacak dendi.Eşimle gittik aldık

• Günaydınlar herkese güzel bir hafta olsun :))

• ⭐⭐

@ErdalK değişiklik olmadıysa yemin ettirerek diplomayı elden teslim ediyorlar. aynı şey açık öğretim fakültesi içinde geçerli. öğrenci işlerini arayıp öğrenmeniz de fayda var.

• @Emre-Kurtulmuş Peki bu dövmeler gençlik yıllarında yapılan bazı hataları kapatmak için yapıldıysa?

Yani kolunu eline alıp dikkatle inceliyor mu?

• ⭐⭐

Günaydınlar Efenim

• @Emrah-Borazan benide ekleyin lütfen Hatay iskenderunluyum künefe vs envai çesit tatlılar ya da isteğinize göre başka şeylerle de görev üstlenebilirim 🙂

• @Selly hahahah kendime hayatta yapamam elimden gelmez ama sana yardımcı olurum çıraklik yaparım 😄

• @Zelene ya bı ben mi beceriksizim 🙈 hayatta yapamam kendim napicam ben 🤦

• Herkese günaydınlaaaar günaydinlar 🌞gününüz güzel geçsin☺️ Mutlu haftalar olsun 🌸

• Mesajları şimdi okudum bakım saç makyaj hepsini yapabiliyorum tırnak hiç denemedim ama elim yatkındır onu da yaparım diye düşünüyorum bu yolda hep beraberiz inşallah 😃

• @goyro666 böyle mesajları okuyunca çok yükseliyorum ben ya içim kıpır kıpır oluyo vallahi 🤭

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |