Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @debbieLA77 Alnıma dövme yaptıracağım bu sözü "Herkes kendi zamanına göre yaşar." :))

• ⭐⭐

Günaydınlar Efenim

• ⭐⭐

@berolika hahahaha yok ya alnıma bence ''ı am living my best times in usa'' yazdır gidince en güzeli :)))

• ⭐⭐

bir şey sorucam şu duygu kimlerde var? üstüme başıma bir şey almıyorum, evde yapılacaklar var badana boya tamir işleri vs yaptırmıyorum... az para harcamaya çalışıyorum... hep erteliyorum ve ağzımda hep nasılsa gidicem ne gerek var şimdi... hem hoşuma gidiyor böyle düşünmek hem korkutuyor beni valla :)))

• @debbieLA77 Ahahahaha o da olur valla manifest dersek 😃 Ya o bende de oluyor her şeyimden kısmaya başladım iyice bir diyorum ki çıkarsa para lazım olacak sonra diyorum çıkacağının çıksa da mülakat geleceğinin garantisi yok falan ama yine de biriktirmeye devam ediyorum 🙂

• @debbieLA77 bende 2 ay önceye kadar seninle aynı duyguıları yaşıyordum fakat işte o meshur laf 🙂 Herkes kendi zamanını yaşarı uyguladım ne eksik varsa aldım üst baş ayakkabı yenı tv hanıma robot süpürge. Evet gitmek istiyoruz ama buradaki hayatımızıda ıskalamamak gerekiyor bence.

• ⭐⭐

Eve tencere takımı lazım hanım evde çalışıyor işe dalıp tencereleri yaktı alayı mort oldu 🙂 alalım diyorum Mayıs'tan sonra diyor :))

• ⭐⭐

@Sencerium yaa örf o da doğru bende bu sene güzel bir tatil yapmak istiyorum mesela ertelemiycem geçen sene yapamadık, fiyatlar uçtu gitti... çok fena piyasa nasıl olacak bakalım:)

• 111 Gün kaldı.

• @celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

müsait olan bütün büyüklerimin şu tweet'imsi şey hakkında ne düşündüğünü merak ediyorum. AŞIRI KARAMSAR BİR TWEET YAZMIŞ, KARAMSAR ENERJİYİ İSTEMİYORSANIZ OKUMANIZI ÖNERMİYORUM Ama okumaya karar verdıysenız fikirlerinizi de yazarsaniz beni mutlu edersiniz...

+50 olarak da ben bişiler karalayayım 🙂
    hayal kurabildiğin kadar kur, peşinden gidebildiğin kadar git. bunun yaşı olmaz. yaş sadece "öncelikleri" değiştirir o kadar. sonuçta hayal demek hedef demek, hayalin peşinden gitmek demek, hedeflerin için uğraş vermek demek.
    haa yazıda katıldığım bir şey var, o da evet dünya adil değil. dünyayı değiştirme gibi saçma bir düşünce de olamaz. değiştirebileceğin tek şey kendi dünyan. hoş bu da yeterli zaten.

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bir şey sorucam şu duygu kimlerde var? üstüme başıma bir şey almıyorum, evde yapılacaklar var badana boya tamir işleri vs yaptırmıyorum... az para harcamaya çalışıyorum... hep erteliyorum ve ağzımda hep nasılsa gidicem ne gerek var şimdi... hem hoşuma gidiyor böyle düşünmek hem korkutuyor beni valla :)))

şuan ben böyleyim 😃 halıları bile sermedim 😃 nasılsa gidecez bide onların toplaması yıkatmasıylamı uğraşıcam diyorum zaten o kadarda soguk degil 🙂 araba alınacaktı vazgeçildi 🙂 ihtiyaçlar var amaaan gidince orda alırım diyorum 🙂 inşallah dediğimiz gibi olur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

DV2023 türkiye kazananlarından arkadaşlarımız yeni bir video daha hazırladı!
    ve sizlerin değerli desteklerini bekliyorlar;

• Yasaklı

@gucarslan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

DV2023 türkiye kazananlarından arkadaşlarımız yeni bir video daha hazırladı!
    ve sizlerin değerli desteklerini bekliyorlar;

Özür dilerim. Bir süredir formu takip edemiyorum.
    2023 lerde de mi sorun var? 🤔

• ⭐⭐

@gucarslan video göremedim??

• ⭐⭐

@Lossantosdy inşallah hep gönlümüzden aklımızdan geçen gibi olur :)))
    allah herkesin gönlüne göre versin... bir de bir şey geldi aklıma keşke bu sene böyle şansa öylesine girmiş olan birileri vardır mutlaka hiç gitmeyeceği halde onlar bari haklarını devretseler... ben bu sene gidemem hastam var boşa gitmesin bariz sen git falanlar uçuşsa havada :)))

• @debbieLA77 Gerçekten keşke öyle bir şey mümkün olsa :))

• ⭐⭐⭐

Bugün annemin doğum borçlanması ile alakalı SGK’ya gittik aldığımız cevaba bakın: Dosyanızı kaybettik bulamıyoruz sizin iletişim bilgilerinizi alalım biz sizi ararız bulunca ☺

Türkiye’deki devlet kurumları kesinlikle güvenini kaybetti gerçekten bugün orda gördüklerimden sonra aidiyet hissimi tamamen kaybettim Türkiye’ye karşı..

• ⭐⭐

Ne bekliyordun ki 🙂 zamanında dijitallesmeye gitmediginden herşeyi bilgisayara islemediklerinden şimdi bu sorunlar yaşanıyor. Daha çok fazlasını yaşayacağız daha bunlar demo 🙂

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan aradım şikayet ettim tabi kimi kime sikayet ediyoruz orası ayrı bi konu..

• ⭐⭐

ya bu ankara ya her sene mi video çekiliyor bu sorun her sene varsa gerek yok video çekmeye demek anlamıyorlar... üzülüyorum ben o videoları görünce gözlerim doluyor... oradaki arkadaşlar artı kendim için üzülüyorum herkesin deli gibi umur bağladığı bir şey bu... ve o videolar beni üzüyor izlemiysem artık benim derdim bana yetiyor buaralar doğal gaz faturası 2.190 gelmiş su faturası faturası 600 tl gelmiş Elektirik ne gelir bilmiyorum artık sıktı bu ülke gerçekten... dün orduevine gittik 2 dandik pizza yedik o da donmuş pizzadan hallice 2 çay 250 tl verdik... eskiden 50 tl tutmazdı ordu evinde böyle şeyler... avatara filme gittik.. iki kişi 320 tl sinema biletleri gözlüklerin ikisi 30 tl mısır kola paketi iki kişilik 150 tl bi de gitmişken yemeği de orada yeriz dedik 40 yılın başı carls Juniors a gittik iki menü, bi de loissiana soslu tavuk tutturdum toplam 360 tl de o tuttu ne o sinemaya gittik kardeşim 1500 tl eskiden nelere verilirdi harca harca bitmezdi eskiden dediğimde geçen sene ondan önceki sene bu nedir yaaa. yet çıktı emekliye zam asgari ücrete zam hepsini bize ödetiyor bi şekilde

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |