Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Erkan-Gürsoy tebrik ederim ve sizinle bu grupta tanışmaktan daha sonra arkadaş olmaktan çok mutlu olduk görüşme günü kader ortaklığımızdan gayet memnun olduk ayrıca konsolosluk çıkışı yere düşürdüğümüz evlilik cüzdanımızı sizin bulmanız ve bize getirmeniz de büyük bir şansımızdı aileniz ile yeni hayatınızda başarılar dilerim inşallah gelişen bu güzel dostluğumuzun amerikadada devam etmesi dileğimle.

• ⭐⭐⭐

@Serap-2 Çok teşekkür ederiz 🙂

• ⭐⭐⭐

@cebrailoz

Çok teşekkür ederiz 🙂

Darısı sizlere olsun.

• ⭐⭐⭐

@sedat3459 Çok teşekkür ederiz 🙂

Bizde sizler ile tanıştığımıza çok memnun olduk. Güzel günler bizleri bekliyor. Size de tabrikler ve yeni hayatınızda mutluluklar.

Şans bizi birleştirdi, ABD'de görüşmek dileği ile. Herşey için tekrar teşekkür ederiz.

• ⭐⭐⭐

@sedat3459 Tekrar tebrik ederiz.

Güzel günler yakın ✌🇺🇸🇺🇸

Yeni hayatınızda mutluluklar…

• @Erkan-Gürsoy yeni hayatımızda bol şans mutluluk bizimle olsun sonunda kendi mülakatımızı okumak nasip oldu çok şükür 🥳

• @sedat3459 tekrardan sizi ve ailenizi tebrik ediyorum mülakatınızı canlı canlı izlemek çok güzeldi konsolos size tebrikler diyince biz bekleme odasında oleyyy diye bagırmamak için kendimizi zor tuttuk, bundan sonraki hayatınızda da işiniz hep böyle rast gitsin inşallah Amerikada da görüşmek üzere.

• @Erkan-Gürsoy yeni hayatinizda basarilar diliyorum 🙂

• ⭐⭐⭐

@Hokkabaz36

Çok teşekkür ederiz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkan-Gürsoy emeklerinizin karşılığını almak ne kadar güzel bir duygu değil mi?
    bu yüzden diyorum hep, bu yolda mücadele eden ve çabalayan herkes bi' şekilde mutlu sona ulaşıyor..
    size ve ailenize abd'deki hayatınızda mutluluk, huzur ve sağlık diliyorum. bu azminizle zaten başarıya ulaşacağınıza inancım tam..
    foruma çok emek verdiğiniz ve vermeye devam da ediyorsunuz. umuyorum ki sonrasında da çok güzel deneyimlerinizi okuyacağız.

yolunuz da bahtiniz da açık olsun 😉

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sedat3459 vizeniz hayırlı olsun, abd'deki hayatınızda bol şans diliyorum.

• ⭐⭐⭐

@Erkan-Gürsoy Vizeniz hayırlı olsun, ailenizle birlikte çok güzel yeni bir hayata yelken açıyorsunuz. Her şey gönlünüzce olsun

• ⭐⭐⭐

@sedat3459 Vizeniz hayırlı olsun, bundan sonraki hayatınızda bütün güzellikler ve kolaylıklar sizinle olur umarım. Yeni hayatınızda bol şanslar

• @Erkan-Gürsoy Tebrikler. Bundan sonrası siz ve aileniz için daha da güzel olur umarım.

• ⭐⭐⭐

@gucarslan

Çok teşekkür ederiz Uğur Bey.

Bizdeki emeklerinizi hiç bir zaman unutmayacağız, işiniz gücünüz rast gitsin, ayağınıza taş değmesin.

Umarım bir gün sizi ABD'de görmek kısmet olur, davaların olumlu sonuçlanmasını dilerim, ya da umarım tekrar gc çıkar.

Foruma çok şey borçluyuz ve sürekli deneyimlerimizi aktarmaya devam edeceğimize emin olabilirsiniz.

Saygılar, sevgiler...

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş

Teşekkür ederiz Emre Bey, en kısa sürede bu duyguyu sizinde yaşamanızı dilerim.

• ⭐⭐⭐

@kuzey Çok teşekkür ederiz 🙂

• ⭐⭐

@Erkan-Gürsoy Okurken gözlerim dolmadı değil 🥲 En az kendim greencard almış kadar sevindim abi umarım oralarda çok mutlu olursunuz.. hayırlı olsun, o zaman..."Yeni hayatınız da bol şans dilerim" @çakıl 🙏🙏🗽

• ⭐⭐⭐

@Erkand

Çok teşekkür ederiz, umarım seni de en kısa sürede bu hisleri yaşarken görürüz.

• @çakıl teşekkür ederiz bizde o anda mutluluktan ne yapacağımızı şaşırdık inşallah amerikada görüşmek üzere.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |