Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Cakin_is Hayırlı uğurlu olsun. Yolunuz açık olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cakin_is size ve ailenize amerika'daki hayatınızda mutluluk ve huzur diliyorum, yolunuz açık olsun.

• @dytmelek teşekkür ederiz,

• @gucarslan iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz, umarım bir gün tanışma fırsatımız da olur, selamlarımızla 🖐 .

• @mekansizbaykus eline sağlık teşekkürler 👏

• ⭐⭐⭐

@CErlik Biraz gecikmelide olsa AP sürecini sorunsuz halledeceğinize inanıyorum, şimdiden hayırlı olsun diyelim 🙏

• ⭐⭐⭐

@CErlik Tabi ki canınız sağ olsun. Hayırlısı olsun.

• @Erkan-Gürsoy Selamlar hayirlisiyla bitti mi mulakatiniz? Merakla bekliyoruz yazacaklarinizi.Ankarada ortam nasil?

• ⭐⭐⭐

Bugün mülakatı olan yok muydu?

• ⭐⭐⭐

@ekorkut Vizemiz onaylandı, umarım bekleyen herkes hayallerine kavuşur.

En kısa sürede deneyim gelecek ✌🇺🇸

• ⭐⭐

@waterman @Erkan-Gürsoy abinin vardı ve aldı 🙏🙏

• Merhaba, 13 Ocak 09:45 de olan vize mülakatım onaylandı,buradan mülakat bekleyen ve girecek olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum en kısa zaman'da sizde buna kavuşursunuz umarım,buradan değerli adminlerimize özellikle @gucarslan beye teşekkür ederim ve diğer arkadaşlarıma en yakın sürede mülakat deneyimimi paylaşacağım 🙂 Sağlıcakla Kalın

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@Hokkabaz36 sizin de mi bugündü çok sevindim hayirli olsun 🙏🙏

• @Erkand tesekkurler cok sagolun darisi size

• @Erkan-Gürsoy Tebrikler deneyimi bekliyoruz kimse atmamış bugun 🙂

• ⭐⭐⭐

@baran-bozdogan

Teşekkür ederiz ☺

Deneyim en kısa sürede gelecek ✌🇺🇸

• ⭐⭐⭐

@Erkan-Gürsoy tebrikler en kısa sürede deneyimlerinizi duymak istiyoruz yeni hayatınızda başarılar dilerim

• 13 OCAK 09:45 MÜLAKAT DENEYİMİM

Merhaba,öncelikle mülakatım için sabah saat 9 gibi konsolosun önüne geldik ve mülakat için sırayla almaya başladılar kalabalık
    olduğu için,aksamalar elbette oldu 09:45 mülakatım için içeriye 10:25 gibi girebildik sonrası içeriye girince konsoloslukta
    görevli bir beyefendi pasaportumu istedi ben kendisine eski ve yeni pasaportum olduğunu belirtince eski pasaportu geri verdi
    ve yeni pasaportumun üzerine bir yapışkan bıraktı kısaca bilgilerimin yazdığı sonrası (330)Dolar vize ücretini ödedikten sonra
    bana bir sıra numarası verdi ve beklememi söyledi içerisi çok kalabalıktı çoğunluk (F1) vizesi başvurusu yapanlar vardı,
    koltuğa oturmadan veznede numaram yandı ve vezneye gittiğimde evraklarımı aldı sırasıyla sonrası tekrardan oturup beklememi söyledi
    burada yaklaşık tahmini 40-45 dakika kadar bekledim ve sonrası veznede numaram yanınca vezneye gittim konsolos görevlisi
    burada parmak izimi aldı sonrası yemin etmemi istedikten sonra (TÜRKÇE GİRDİM MÜLAKATA) yemin ettim ve mülakata başladık

K:Merhaba
    B:Merhaba 🙂
    K:Hangi eyalete gideceksiniz.
    B:Colorado
    K:Peki mesleğiniz nedir ?
    B:Oto tamircisiyim
    K:Gayet güzel
    B:Teşekkür ederim 🙂
    K:Peki,kayak kaymayı seviyormusun ? (Bu soruyu neden sordu anlamadım ama olsun 🙂 )
    B:Daha önce yapmadım fakat neden olmasın 🙂
    K:Gidince öğrenirsin 🙂
    B:Kesinlikle öğreneceğim 🙂
    K:Bir sorun yok,Tebrikler vizeni onaylıyorum iyi günler 🙂
    B:Teşekkür ederim iyi günler dilerim.

Benim mülakat deneyimim bu şekilde oldu,bir kaç konuda arkadaşlara fikir vermek amacı ile katkıda bulunduysam ne güzel,şimdiden mülakata
    girecek arkadaşlara bol bol şans diliyorum herşey dilediğiniz gibi olur umarım, kesinlikle rahat olun biraz heyecan oluyor fakat tatlı
    heyecan güleryüzlü ve sade cevaplar vererek hiç bir sorun çıkmaz umarım BOL ŞANS !!
    (Bu arada arkadaşlar benim kendi mesleğim ile alakalı iş mektubum vardı ve kesinlikle kimseye önermiyeceğim bir hesap dökümü
    yaklaşık olarak mülakata 1 ay önceden alınmış bir döküm fakat bunlar hakkında kesinlikle hiç birşey sormadı,ama sormuyacak anlamına
    gelmez bu yüzden kimseye kesinlikle önermiyorum sadece aklınızda bulunsun diye söylüyorum)

"DİP NOT:Ve burada bizim için vakitlerini ayırıp bize bilgilerini aktaran çok değerli yönetici ekibine ve tabii @gucarslan beye
    ayrıca teşekkür ediyorum,ve diğer bu davada olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum herkezin gönlünce olmasını dilerim."

• ⭐⭐

@Hokkabaz36 Sorunsuz şekilde almanıza çok sevindim, umarım yeni hayatınız dilediğiniz gibi olur. yeni hayatiniz da bol şans dilerim 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |