Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@canertnc eski pasaportla gidebilirsiniz 6 aydan uzun süresi var sonucunda pasaportun süresi bitse de yanınızda eskisini taşıyarak vizenizi kullanabilirsiniz

• iyi akşamlar iki sorum olacaktı ;
    1 - Ben yeni pasaport çıkartmıştım ais de pasaport no güncelleme yapılıyor oradan güncellemeli miyim acaba ?
    2- Benim mülakatım 10 ocak salı günü ds yi güncellemeyi düşünüyorum bir sorun olur mu acaba?

• Arkadaşlar merhabalar,
    Ben 2022 mart ayında 2022 ekim ayına turist vizesi randevusu almıştım ve buna göre DS160 doldurmuştum. Daha sonra o dönem randevuya katılamayacağımdan dolayı randevumu 2023 ocak ayına erteledim. Bu süre içerisinde DS160'ta yer alan birçok bilgim değişti (Çalıştığım firma, adres, aylık gelir, seyahat tarihleri ve bilgileri vs.). Acaba randevuda bilgilerin tutarlı olması açısından yeniden bir DS160 formu mu doldurmam gereklidir? Farklı bir form numarası ile gitmem randevu esnasında sorun yaratır mı? Ayrıca yeniden fotoğraf çektirmem gerekli midir? Konu ile ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Sevgiler,

• @eskiciugur gayet normal eşinize vermemesi.

• ⭐⭐

@canertnc @yenihayaletadam
    Aynı durumu yaşadım. Eskisinin bitmesine 8 ay vardı. DS160 formunu bu pasaport ile doldurdum.
    Randevum gelmeden yeni bir 10 yıllık pasaport aldım. Bu durumu Konsolosluğa mail atarak sordum. Her ikisini de getirmemi söylediler.
    Neticede 10 yıllık ABD vizem yeni pasaportuma basıldı.
    Giderken her ikisini de yanınızda götürün. DS160 değiştirmeyin sakın.

• @uzaysan randevum aralık 2023 tarihine verildi, hergün sistemden kontrol ediyorum en erken kasım ayında boşluk gördüm fakat daha erken bir tarihte açılabilir mi diye değiştirmedim, bu durumda daha erken herhangi bir tarihte direkt güncellerim. Teşekkürler 🙂

• @ob16222 teşekkür ederim 🙂

• @Serap-2 çok tşk ederim değerli yorumunuz için.

• @yasolina siz siz olun eski formda yazdığınız bilgileri unutmayın bana sordular newyork yazılmıştı öyle yazmışsınız dedi ben hayır ısrarla(danisman firma dildurmustum)miami dedim vize vermeyecek ama onayladım dedi

• ⭐⭐⭐

@gamze 28 kasım ı görüp ben aldım sanırım 🙂

• merhaba, sormak istediğim birkaç şey var. B1/B2 vizesine başvuruda bulundum. en erken temmuz ayına alabildim şimdilik. Her gün 20 dk.da bir kontrol ediyorum ama daha erkene yer bulabilmiş değilim. Eşimin daha öncesinden aldığı 10 yıllık vizesi var ve hala geçerli. Benimse hiç Amerika vizem yok, yurtdışına çıktım bir kaç kere. Eşim memur ama ben çalışmıyorum . Vize görüşmemde bu olumsuz olur mu? Eşimin önceden vizesi olması ve şuan çalışıyor olması bana olumlu katkısı olur mu? ds160 formunda geliri eş olarak belirttim. acaba vize görüşmesinde bir sorun olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

boca raton tarafına gidecek olan var ise yeni açılan yepyeni bir mekan açan sahibi kimsenin aklına gelmeyecek birisi şaşıracaksınız.

• arkadaşlar meraba aldığımız maaş kısmına brüt yada net maaşımızımı yazalım yoksa boş bıraksak sorun olur mu.

• @eshat cok tesekkurler, peki yeni form doldurmali miyim?

• @tolgasatir 29 kasım içinde açılmıştı, yine farklı tarihlerde yer açılabilir diye düşünüyorum bakalım, hayırlısı olsun 🙂

• ⭐⭐⭐

günde 20 sefer kontrol ediyorum sanırım 🙂 dün gece ruh hastası gibi su içmeye kalktığımda gece gece kimse bakmaz boşaldıysa diye girdim baktım yoktu 😞

• ⭐⭐⭐

Kervana bende katıldım 14 aralığa randevu buldum aralıklarla kontrol edicem hakkımızda hayırlısı 😂😂

• ⭐⭐⭐

@waterman paslaşalım arada daha erken gören yazsın buraya, sanırım telegram gruplarıda varmış B1/B2 için

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir aynen abi paslaşırız varsa böyle bi grup bizi de alsınlar 😅 160 dolar yatırırken bi içim cız etmedi değil ama neyssee 😂

• şuan ekim ayı açık. en erken o tarih var

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |