Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @cokbekledik86 kanka hayirli olsun 5 gun sonrada benim ankaradayim su anda vize ucretu tam ilarak ne odedin ona gore dolar yapmam lazim

• @cokbekledik86

Çok teşekkür ederim. Evet dün bir arkadaşımla görüştüm bizle aynıydı hem bizden önce onay aldı hemde 1.5 ay sonra mülakat tarihi gelmiş olup onaydan toplam 3 ay sonra mülakata girmiş. Birde mülakat nasıl ilerliyor içeride neler oluyor :))

• @MYusuf Tebrikler hayırlı olsuun. Konsoloslukta herhangi bir ücret ödediniz mi ?

• Merhaba yine ben. Nvc için doğum belgesi dediği formul A mı yoksa e devletten aldığımız nüfus kayıt örneği mi acaba?

• @ipek1907 Nüfus Kayıt Örneği

• @MYusuf Tebrikler, siz de çok uzun süredir bekliyorsunuz adınıza çok sevindim. Hayırlı olsun inşallah.

Güncellendikçe CEAC Case Status'ta sırasıyla ne yazdığını haber edebilir misiniz?

• @CuckooFlower-Daisy, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

@MYusuf Tebrikler hayırlı olsuun. Konsoloslukta herhangi bir ücret ödediniz mi ?

Hayır, konsoloslukta hiç bir ücret talep edilmedi.

• @MYusuf tesekkur ederim

• Bugun unganlar saglik muayenemi tamamladim saat 10.15 randevu saatimdi 1 saat erken gittin faydasini az da olsa gordum 13.00 da isim bitmisti 340 dolar + 900 tl para aldilar bir adet asi vuruldum forumda ki arkadaslara tavsiyem doktor randevusundan 1 ay oncesinden hic bir asi yaptirmayin bugun canlis yasadigim bir bayan yptirmisti ve sorun yasamisti ne oldu bilmiyorum ama aklinizda bulunsun

• @mertdzkr sizin aşı kartınız var mıydı?

• Arkadaslar merhaba,
    Mulakat tarihimizi verdiler sonunda eylul 15 den beri bekliyorduk. Subatin 2 sine mulakat tarihi verdiler.
    Sorum su bu aşılarla ilgili aile sagligi merkezine gittim bisey yapamayiz dediler. Ilce saglik mudurlugune gidince enfeksiyon hastaliklarina gidin onlar size test yapsinlar hangisinde bagisikliginiz dusukse o asiyi yaparlar ederler falan dedi yani kisacasi ben pek tatmin edici cevaplar bulamadim. Mulakata giren arkadaslar bana yardimci olabilir mi? Bu asi ile ilgili aşı kartı olmayan arkadaşlar nasıl bir yol izlediler. Ve mulakata gidince yaninda hangi evraklari goturduler.

• @mertdzkr ne gibi bir sorun yasadi benim asi kartim yok hic bir kurumda suan o konuda yardimci olmuyor bana 😒 asi kartiniz varmiydi?

• @MYusuf tebrikler! gecmis olsun.

• ⭐⭐⭐

@Özlem-K-K unganlar yapılması gereken bütün aşıları size merkezlerinde yapıyorlar. Sizin endişeniz herhangi bir aşıya karşı alerjik reaksiyon göstermeniz mi?

• @Özlem-K-K hiç bir sorun olmuyo dedikleri gibi hiç bir aşıyı yaptırmayın 3-4 tane aşı yapıyo kendileri zaten yanınızda covid aşı kartını götürün randevu çıktısını başka bişey istemiyolar zaten unganların sayfasındada yazıyo yanınızda ne getirmeniz gerektiği

• @Özlem-K-K Congratulations! Did the email for the interview date come today (January 6th)? You were DQ'd on September 15th, right?

• @Özlem-K-K tebrik ederim! Bugün mü geldi mülakat mailiniz?

• @koro
    The e mail came on Monday.

• @ekdodo
    Pazartesi gunu geldi.

• Tesekkurler. 2 bucuk yil oldu zorlu bir surec hem belirsizlik hem bu sabir gerektiren bekleyis cok yorucu ve bunalticiydi. Umarim tum bekleyenler en kisa surede guzel haberler alirlar 🙏🙏🙏 dualarim tum bekleyenler icin. 🙏🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |