Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

ocak bülteni yayınlandı.
    bültene göre EU bölgesi bir önceki ay ile aynı kalarak 15.000 olarak açıklandı.

4e41b1a6-f19a-432f-9d10-a7386ff9d10a-image.png

• Arkadaşlar şimdi bu bülten meselesi kısaca şu değil mi; “ben şubat ayının sonuna kadar 15bin kişiye mülakat maili atıcam… ama submit tarihi parantezi içerisinde atıcam haberiniz olsun” yanlış bir şey anlamamışım değil mi ? Tabi 15bin kişiye dağıtamıyacağını düşünürse mart ayı içinde 15bin olarak açıklanıyor-açıklanacak ?

• ⭐⭐⭐

@R-Mutt, içinde söyledi: 🇺🇸 Vize Bulteni - Aktif(Current) Olan ve Mulakat Tarihi Verilecek Dosya(Case) Numaralari

Arkadaşlar şimdi bu bülten meselesi kısaca şu değil mi; “ben şubat ayının sonuna kadar 15bin kişiye mülakat maili atıcam… ama submit tarihi parantezi içerisinde atıcam haberiniz olsun” yanlış bir şey anlamamışım değil mi ? Tabi 15bin kişiye dağıtamıyacağını düşünürse mart ayı içinde 15bin olarak açıklanıyor-açıklanacak ?

Şöyle 14.999 case numarası olan biri eğer ds submitini geri kalan 14.999 kişiden önce yaptıysa mülakat alma ihtimali cok yüksek olur. Case numaranız cutoff içine girerse sizinde mülakat alma ihtimaliniz ds submitine göre olur ve bu bütün Avrupa bölgesi için bazen bende rakamlara bakarken sadece Türkiye’yi baz alıyorum hayret nasıl alamamış daha bu yaa falan olduğum oluyor genele bakmak lazım

• Merhaba
    DV2023 de current olan başvuru ID leri kaça kadar gelmiştir? Bu bilgiyi güncel olarak paylaşabilir misiniz?
    Birde excel bir tabloda durumlar yazıyor. Bu listedeki kişiler formda kayıtlı olanlar mı? Bilgi rica ederim

• ⭐⭐⭐

@rodeon22 Öncelikle eğer DV23 kazananıysanız lütfen sürecinizi imzanıza taşıyınız. En son mülakat alan numaralar excellde mevcut durumda oradan kontrol edebilirsiniz. Durumlar dediğiniz Email Durumu sütunundan bahsediyorsunuz sanırım.Bu dosyanızın işlenmiş olup olmadığını gösterir KCCye mail atarak durumunu öğrenebilirsiniz dosyanızın. Excell listesinde bulunan kişiler forumda veya telegramda bulunan talihliler

• Emre bey bilgilendirme için teşekkür ederim.

Dediğiniz gibi imzama istediğiniz bilgileri ekledim.
    KCC ye mail atacağım.
    Şu ana kadar randevular sıraya göre mi verildi? ve en son hangi sıraya randevu verildi? Bu bilgi mevcut mudur sizde?

• ⭐⭐⭐

@rodeon22 Excell listesinde hepsi mevcut oradan detaylara ulaşabilirsiniz

• @rodeon22 Amerika vizeniz var mi ?turist falan

• @Henry-bloor
    Amerika vizem yok.

• Merhaba geçmiş yıllarda Ankaranın bastığı vize sayısına nasıl ulaşabilirim ?

Ceac dataya bakıyorum geçen sene ANK EU 1116 doğrumu bu rakam ?

• Merhaba
    Bültende yayınlanan cut off rakamı hangi ay için geçerli oluyor
    Yani mesela Ocak bülteninde cut off olan numaralar 2 ay sonra yani şubatta mı mülakat alma ihtimali olan statüye geçiyor.
    Bunu şu sebeple sormak istedim;
    Case numaram 20000 lerde
    Ve oldu da bu ay yayınlanacak bültende ben de cut off grubuna girdim.
    Banka birikimini bu durumda hangi aya hazır etmem gerekir.

• ⭐⭐

@TuRquality Merhaba Savediversity sayfasından bakabilirsiniz. https://savediversityvisa.org

• ⭐⭐

@Gökhan-Öz Bu ay açıklanacak bülten şubat bülteni olacak ve içeriğinde mart cutoff bilgilerini görebileceğiz. Banka hesap dökümünü güncel isteyeceklerdir bu sebeple mülakat aldıktan sonra hazırlamanız faydanıza olacaktır.

• ⭐⭐⭐

Ben bu ayki yayınlanacak bültendende cok umutlu değilim açıkçası, en fazla EU bölgesi 20 bine gelir diye düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz sorunuzun cevabı bu başlğın ilk iletisinde var.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

şubat vize bülteni yayınlandı.

EU bölgesi için cut-off 26.000 oldu.
    herkese hayırlı olması dileğiyle..

IMG_20230113_215444_820.jpg

• ⭐⭐⭐

Forumdan mülakat alan oldu mu??

• ⭐⭐⭐

@waterman Henüz daha haber almadık mülakatlardan ilerleyen saatlerde gelebilir yönünde beklentimiz bakalım 🙏

• Ekim, kasım, aralık 2023, bu üç ayda toplam kaç dv vizesi verildi, böyle bir istatistik yayınlandı mı acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |