Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

purpose of visit ne gösterdiniz hocam sakıncası yoksa

• ⭐⭐⭐⭐

Bunun da uzmanı oldun artık desene. 🙂

• Arkadaslar merhaba.Instagram hesabim EleleKanada'dan bir cok arkadasimiz ulasip elimden geldigince yardimci olmaya calistim.Buradan da merak ettiginiz ogrenmek istediginiz varsa elimden geldigince yardimci olurum.Zaman su gibi akip gidiyor gercekten 9 ay olmus Kanada'ya geleli.Yeni hayat kurmak icin kosusturmadan ihmal etmisim burada bilgi vermeyi.

• Merhaba iyi haftalar.
    Kanada'da ilk yapilacak is SIN numarasi almak.SIN numarasini Service Canada'dan pasaport ve gecerli vizelerinizle herhangi bir randevu almadan gerceklestirebilrsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo bana sordunuz sanırım. Sormadıysanız da üzerime alınıp cevap vereyim. Biz şunu yazdık niyet mektubuna. Geçen sene abd ye gittik ve güney eyaletlerini gezdik bu sene de aynı tarihlerde kuzey eyaletlerini gezeceğiz. kanada vizemiz olursa o esnada canada ya geçip toronto ve niagara yı görmek istiyoruz dedik.

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar yok abi estağfurullah. ama bütün masalarda varız 😂 ingiltere vizesine de başvurduk. geçen hafta da o geldi çok şükür. elimizde bütün vizeler var şimdilik hayırlısı

• ⭐⭐⭐

@denizci10 Hayırlı olsun. Artık dünya vatandaşı oldunuz sanırım. 🙂

• @ikizbabasi hayırlı olsun tebrik ederim. Çok sevindim, instagramdan takip

• @denizci10 tebrik ederim, vizeniz hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐⭐

@Programmer eyvallah. korku işte ne olacağımız belirsiz olunca tedbirimizi almak istedik.

• ⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana teşekkür ederim.

• Merhaba arkadaslar,Kanada'da egitim yolunda bahsetmek istiyorum.
    Kanada'da devlet universitelerinde okursaniz 1 yillik egitim icin 1 yil calisma izni:2 yillik universite okursaniz okul bittikten sonra 3 yillik calisma izni alabiliyor ogrenci.Yil dedigim somestr.Ocak-Mayis-Eylul aylarinda okullar basliyor.
    Ogrenim bittikten sonra okulun NOC kodu ile ilgili is bulup calisma vizesini uzatabiliyorsunuz.Calisma vizeniz surecinde PR(Kalici Oturum izni)icin gerekli ingilizce IELTS sinavindan en yuksek notu almak ve Express Entry havuzunda da iyi bir puanla yer almaniz gerekiyor.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 Ben bunu nasıl kaçırmışım, harika haber, hayırlı olsun vizeniz👏🏻 👏🏻 👏🏻

• ⭐⭐ Yasaklı

Sagol un hayırlı olsun bende pnp streame basvurum beklıyorum. Puanı artırmak için Fransızca ogrenıyorum eger secilemezsem

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek teşekkürler. O kadar çok vize aldık ki kaçırmış olmanız normal 😂😉

• Arkadaşlar merhaba. Mevcut ailecek Amerika Turist vizemiz var. Ailecek Kanada turist vizesine başvuru yapmak istiyoruz. Aynı zamanda Kanada'da yaşayan yakın bir arkadaşım var. O da bir yazı yazacak. Şu adreste oturuyoruz, Kanada'da tüm masrafları bize ait diye bir yazı yazacak.
    Ayrıca kendim 16 yıllık devlet memuruyum. İş yerinden izin konusunda bir evrak alacak mıyım?
    Bir de biz tam olarak hangi vize türüne başvuru yapmamız gerekiyor? Turist, aile, yakın arkadaş vs hepsi bizde var...

• Merhaba,maalesef 6 Şubat depreminden derinden etkilendim ve yakın zamanda Kanada ziyaretçi vizesine başvuracağım.Depremle ilgili tarih olarak öne atacak belgelerim var(İncluding documents kısmına ekleniyormuş onlar),onun dışında 2018 yılında Amerika’ya work and travel’a gittim ve vizem dolmadan döndüm.Acaba kısa süreli bir tatil planı yapıp (max 1 ay) bu şekilde vize alabilir miyim? Ve annemi sponsor göstersem bankada 5k cad yeterli olur mu? Annemin adına kayıtlı birden fazla araç ve bir ev var.Ve niyet mektubu vs detayları bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok memnun kalırım.Herkese şimdiden teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar,annelere kendimiz (Danışmanalr yaklaşık kişi başı 1000 CAD istiyorlardı)gerçekleştirmiş olduğumuz vize başvuruları 22 günlük bir zamanda olumlu olarak sonuçlandı.

• @umuragbas merhaba,öğrencimisiniz,çalışıyor musunuz?Niyet mektubunuz sizin hakkında bilgi içerek şekilde ve geri döneceğinize dair kanıtları içerecek şekilde yazılmalı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |