Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@allenwilliams md 3 deki onay sayfası DS160 confirmation page, md 4 deki ise ais den alınan Onay Talimatlar sayfası

• ⭐⭐⭐⭐

@NBAGLAM hayır gerek yok

• @denizci10 @allenwilliams 4. madde için çıktı alırken talimatlar sayfasının üstünde onay ve talimatlar yazıyormuş şimdi farkettim.

• @denizci10 çok teşekkürler yardımınız için

• ⭐⭐⭐⭐

@NBAGLAM rica ederim kolay gelsin.

• @actorhandsome
    Ne kadar kısa sürede gönderirseniz tamamlanma süreci o kadar kısa sürer. Süre sınırı ile ilgili bir bilgiye rastlamadım.

• Merhabalar, benim 2027 yılına kadar geçerli ABD vizem var ve daha önce ABD giriş çıkışım mevcut. Bugün 14 yaş altı çocuklarıma başvuru form doldurdum ,turistik diye seçtim ve ardından visa app sitesindende ailesindeki vizeye istinaden vize vaşvurusunu seçerek ilerledim levent ptt seçtirdi ardından ödedim ama beni randevu seçme tarih kısmına gönderdi. Acaba çocuklar 14 yaşından gün aldı doldurmadı mevzusu mu var? 27.12.2010 doğumlular.
    Tatil gününde bu işe girişince her hangi bir destek alamadım acaba bu başına gelen var mı? Bu arada önerdiğiniz bir telefon varsa yarın arayayım. Teşekkürler
    Ayten

• @Ayten-Gürbüz, içinde söyledi: 14 yaşından küçük çocuklar için B1-B2 başvuru süreci

Merhabalar, benim 2027 yılına kadar geçerli ABD vizem var ve daha önce ABD giriş çıkışım mevcut. Bugün 14 yaş altı çocuklarıma başvuru form doldurdum ,turistik diye seçtim ve ardından visa app sitesindende ailesindeki vizeye istinaden vize vaşvurusunu seçerek ilerledim levent ptt seçtirdi ardından ödedim ama beni randevu seçme tarih kısmına gönderdi. Acaba çocuklar 14 yaşından gün aldı doldurmadı mevzusu mu var? 27.12.2010 doğumlular.
    Tatil gününde bu işe girişince her hangi bir destek alamadım acaba bu başına gelen var mı? Bu arada önerdiğiniz bir telefon varsa yarın arayayım. Teşekkürler
    Ayten

@denizci10 sanırım sizin uzmanlığınıza ihtiyacımız var:)

• ⭐⭐⭐⭐

@Ayten-Gürbüz muhtemelen yanlış bir şey seçtiniz Ayten Hanım. Çünkü doğum tarihlerine baktım ve 14 yaş altındalar. Bundan dolayı yanlış cevap verdiğiniz için randevu almanızı istemiştir sistem.

• @actorhandsome, içinde söyledi: 14 yaşından küçük çocuklar için B1-B2 başvuru süreci

@Burak siz daha önce giriş çıkış yapmışmıydınız ABD’ye , geçen sene daha hızlı ilerliyormuş sanırım.

evet. daha önce ABD girişim var.

• Cok tesekkurler hizli cevabiniz icin. Peki bunun duzeltmesi nereden yapilir ds form mu ? Yada bi danisma hatti var midir @denizci10

• ⭐⭐⭐⭐

@Ayten-Gürbüz forumda da başlığı olan visapeer.com üzerinden size yardımcı olabiliriz dilerseniz.

• ⭐⭐⭐

@Ayten-Gürbüz ais sitesinde size sorulan sorular olmuş olması lazım sistemin mülakattan muaf olup olunmayacağına karar verilmesi için belki orada yanlışlık yapmış olabilirsiniz. Bunun için direk ais sitesindeki bize ulaşın bölümüne bakarsanız hem telefon numarası hemde mail bilgilerine ulaşabilirsiniz ve durumu onlara aktarabilirsiniz

• @Emre-Kurtulmuş ilginiz için çok teşekkürler. DS de değişiklik gerekmiyorsa ais kısmı daha kolay tekrar kontrol ettim tek sordukları kısımda benim seçtiğim kısım: "...................adlı başvuru sahibinin anne babasından en az birinin geçerli B1/B2 vizesi var veya Vizeden Muaf Program (VWP) kapsamda ABD'ye seyahate uygun."
    Yarın ais call center arayacağım bu arada mail attım ama resmi tatil zaten beklememem gerekiyor. güncellerim burada

• Merhabalar, ais danışma hatta yardımcı oldu. Formun içinde bir maddeyi hayır işaretlediğim için olmuş. Telefonda onlar benim adıma düzenledi şimdi oldu. İlginiz için teşekkürler İyi haftalar

• @denizci10 Merhabalar, siz bu konuda cok tecrubeli gorunuyorsunuz size birsey sorabilir miyim? Benim icin ve erkek kardesim icin turist vizesi basvurusu yaptik. Vize gorusmemiz 25 haziranda . Bu arada Cocugum 10 yasinda, cocugumu anneme birakip, bende kiz kardesime amerikaya doguma yardima gidecektim. Fakat suan durumlar degisti , cocugum da gelmek istiyor, Cocugumu application'a eklyebiliyor muyum 25 haziranda ki gorusme icin yoksa cocuguma baska bir application mi doldurmaliyim? Vizeyi aldikdan sonra cocugumun pasaportunu gonderip vize basvurusu yapsam diyorum ama bazilarina red geliyormus ve zaten surec 1 aydan fazla suruyormus. Sizce ne yapmaliyim? Simdiden tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐

@heidixo hayır randevunuza ekleme yapamazsınız sadece yeniden 185 dolar ödeyerek yeni randevu alabilirsiniz kendiniz için ona ekleme yapabilirsiniz.

• @denizci10 Evet 185 dolar odeyecegim fakat benim randevumun oldugu gune oglumun randevusunu alabiliyor muyum acaba? Cunku yeni randevular 6 ay sonraya veriliyor

• ⭐⭐⭐⭐

@heidixo siz görüşmeye giderken çocuğunuzun bilgilerini yanınızda götürerek sonuç alabilirsiniz. 14 yaş altındaki çocuklar vize mülakatından muaflar.

• @denizci10 10 yasinda ki ogluma yeni randevu aldim diyelim randevusu temmuz 2025'de , benimde randevum haziran 2024. yani siz sunu mu diyorsunuz - Ben haziranda ki gorusmeme giderken oglumun bilgilerini de yanima alacagim ve onunla gidecegimi soyleyecegim. Peki sonra ne olacak ben anlamadim? Randevu gunu gelmedigi halde cocugumun pasaportunu alip onaylayabilirler mi ? Rica etsem bizi aydinlatabilir misiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |