Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• teşekkür ederim 🙂 bir sorum daha olacaktı. üniversite diplomamın aslı hala üniversitede. edevlet çıktılı mezun belgesi kabul edilir mi sizce ? neticede o da barkodlu mezun belgesi hali hazırda

• ⭐⭐⭐

@Çağla-Karal Orijinal diplomayı görmek istiyorlar, yanınızda götürmeniz iyi olacaktır.

• @Çağla-Karal merhaba benim yuksek lisans diplomam yoktu. Orjinal transkript ve gecici mezuniyet belgemi goturdum. Ayrica e devletten de diploma ciktisini almistim ama mulakatta sorun oldu. Gorevli diploma yerine kabul edemeyecegini soyledi. Lisans diplomam yanimdaydi onu gosterdim, onun kopyasini istedi maalesef yanimda yoktu ama e devletten ciktisi vardi onu da verdim. Onun sayesinde durumu toparladim. Evraklari inceleyeceklerini ve ona gore onay vereceklerini soylediler, 2 gun sonra vizeyi onayladilar. Bence riske atmayin. Bol sans simdiden.

• @Yrngzgn teşekkür ederim uyarılarınızı dikkate alacağım 😊 hepimize bol şans

• Merhabalar,
    Şimdi kredi ile araba alacağım ek olarak nakit paramdan da biraz koyacağım mülakkattan daha raaht geçmek için maddi açıdan.
    Şimdi sorum şu kredi ile alacağım için otomatik olarak araba banka üstüne iptekli oluyor ve satmak için borcu vs. kapatmak gerekiyor mülakkatta bu durum sorun yaratır mı bi bilginiz varmı konu hakkında?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erennlk hayır, bu bir sorun teşkil etmez.

• @murat-sarıgül-0 mail size otomatik gelmiyor zaten.siz kcc mail atıyorsunuz ona cevap sizin dosyanızın işlenme durumuna göre cevap dönüyorlar.mulakat maili ise uğur bey belirttiği gibi Haziran temmuzdan önce beklemeyin zaten

• Merhaba 2023 talihlisiyim casenumber 2023EU24XXX henüz bir mail gelmedi. Mail için yapmam gereken birsey var mi yoksa beklemeye devam mı? Konu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bmiran mail gelmemesi normal çünkü KCC mail / evrak gönderim süreci kaldırıldı. bunu bu başlıkta çokça dile getirmiştik, eski mesajlara bakabilrisiniz. şuan sadece bultende cut-off içinde olmayı ve mulakat maili almayı beklemelisiniz.

https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/diversity-visa-2023-update.html

• @gucarslan teşekkür ederim

• *** Bülten yayınlanmış. Ocak için cut-off 15.000 olmuş. ***

• ⭐⭐⭐

@felemez, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

*** Bülten yayınlanmış. Ocak için cut-off 15.000 olmuş. ***

Bilmediğim için soruyorum bu rakam iyi mi ?

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir Rakam iyi fakat mülakatı arttırmazsa ankara çok bir etkisi olduğu söylenemez, dosya taşıma imkanı olanların harekete geçebilmesi dışında tabii

• Amerikada yılbaşı tatili kaç gün bilen var mı? muhtemelen bi dahaki bültende de 15000 olarak kalacak tatil süreci olacağı için.

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@erennlk hayır, bu bir sorun teşkil etmez.

Merhaba,bende benzer bir konu merak ediyordum.ihtiyaç kredisi borcu sorun olur mu,kapatıp gitmek mi gerekir acaba

• ⭐⭐⭐

@felemez, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

*** Bülten yayınlanmış. Ocak için cut-off 15.000 olmuş. ***

15.000 iyi bir rakam ama asıl soru bu cuttoff içine girenlerin kaç yüzü mülakat almayı başarabilecek. Ankara güzel bir performans sergileyecek mi? Merak konusu

• Bana böyle bir mail geldi.acaba nedir?
    You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://dvprogram.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing

• linki açtığınızda mülakat tarihi ile karşılaşabilirsiniz

• @cemalerhan Mulakat almissiniz. Detaylari linkte gormeniz gerekiyor

• Mülakat aldım arkadaşlar, inşallah ocak ayına gün vermişler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |