Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Mulakat tarihi geldikten sonra yapmam gereken seyler dv lottery deki benzer seyler degil mi?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5336/dv2023-mülakat-deneyimleri
    Burdaki asamalari yapacagim heralde.

• @itsmebb teşekkür ederim, çok uzun bi süre yaa:( başka yollada vize alınamıyor eşim orda diye. Allah sabr versin ne diyeyim

• Sonunda eşimin vizesi onaylandı çok şükür bekleyenlere kismet olsun . Çok uzun ve yorucu bir yolculuk oldu . İki yıldan fazla sürdü ama sonunda bitdi . Baş 2020 august baş vurduk 2021 okt dq olduk yalnış hatırlamıyirsam 2022 14 mart randevu aldık hiç bir sorun yokdu bu ana kadar . Mulakat gürcistanda olacakdı . Randevu günü elçilik binasına zamanında gitdik eşim girdi 2-3 saat falan sonra içeriden çıkdı ve dosyamızın hala nvcda olduğunu mulakat yapamayacaklarını söylemişler çok üzüldük o kadar hazırlanmışdık her yönden .neyse ondan sonra bir daha beklemeye başladık 2022 september 29una yeniden mulakat randevusu geldi . Gitdik bu sefer de her şey yolunda ama 2021 tax transcript ve bir kaç farklı evrağı portala yüklümemizi ve bir sorun olmadığını söylediler ve ap kaldık ((( mulakatdan sonra en zor günler başladı ben amerikaya döndüm eşim baküde kaldı . Ceacda status deyişib refused yazıldı arıyoruz cevap vermiyorlar yazıyoruz otomatik cevap geliyor falan çok zor günler geçdi . Sonrasinda 2-3 gün önce status deyişdi ready oldu ertesi gün AP bu gün ise issued oldu . Bekleyen her kese bol bol sabır diliyorum . Bu forumdan gerçekden çok yardım aldım .beklerken canım sıkılınca buraya giriyordum 156 sayfanın hepsini okudum bu iki yılda bütün her kesin hayat hikayelerini ezbere biliyorum ) bir daha her kese allahdan sabır diliyorum

• @ilkin001 gözünüz aydın vizeniz hayırlı olsun

• @chemist gözünüz aydın sevindim sizin adınıza.

• @ilkin001 gözünüz aydın

• @ecom sizin nvc den onayınız geldimi

• @cokbekledik86 hayır malesef henüz gelmedi.

• merhabalar kız arkadaşım 3 kasımda GC mülakatına girecek mülakattan sonra abd ye girmeden evlenip bende sürece dahil olabilir miyim ? Birde bir kaç tane sponsor şirketim var bunlar da sürece dahil olabilir mi ve süreç ne kadar sürer ortalama olarak ? çok teşekkür ederim ,

• Herkese merhabalar sonunda ya sonunda 🙏💫🌟 mülakat maili geldi 22 Aralık ta mülakatım var bekleyen herkese en kısa zamanda nasip olsun çok şükür 🥲

• Tebrikler gözünüz aydın

• @Damla-D tebrikler bol şans

• Çok teşekkür ederim darısı bekleyen arkadaşların başına inşallah 🙏🙏💫

• @Damla-D
    Merhaba, hayırlı olsun.

Süreciniz nasıldı?

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar 21 Ekim'de mülakata girdim w 2 belgesini göndermemi istediler ve daha sonra vizeyi vereceklerini söyledi belgeyi sisteme yükledim Bir hafta oldu
    tahmini olarak ne zaman bana dönecekler

• Bu ileti silindi!

• @ICu süreç baya uzundu yorucuydu bakalım mülakatım inşallah güzel geçer sonucumuz güzel olur inşallah 😇🙏💫

• @Damla-D hayirlisi olsun. NVC kabulunden kac ay sonra mulakat verildi acaba? Ve kac yil oldu basvurunuz? Paylasimlariniz biz bekleyenler icin de fikir olur.

• @itsmebb çok teşekkür ederim öncelikle. NVC den onaydan 1,5 ay sonra mülakat mailim geldi. Benim toplam sürecim de yaklaşık olarak 2 yılı geçti

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |