Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Rhonster hayırlı olsun tanıdık simalar vize alınca çok seviniyorum 😅😂

• ⭐⭐⭐

@Rhonster Ekrem planın gidiş dönüşmü tek yönmü😃

• Merhabalar bende kendi vize deneyemi anlatayım..
    07/10/2022 sabah 08:00 istanbul konsolosluktan randevu aldım. Vizeyi aracı bir acente ile baş vurdum. ( Size tavsiyem acente ile baş vurmak daha sağlıklı olabilir. Acente zaten size hemen söylüyorlar “abi alırsın yada abi işin zor alamazsın “ , iyiki acenta ile yapmışım cünki ilk randevum eylül 2023 attı akabinde yarım saat sonra 7 ekime çekti randevu mu🥰) Neyse pasaportu verdim, arkasından hemen parmak izine ,sonrasında son interview . Sıra mı bekler diğer mülakatta girenleri dinliyorum. Gelene gecene red . Anam!! dedim benim işim zor. Neyse . Sonra kendi kendime dedim “ zaten Turistik gidiceksin ! Olmzsada canım sağolsun. Bu arada bir kızı red etti kız avukat şengeni var, ( Bu arada benim şengen ve ingiltere vizedem var bence ÇOK BÜYÜK ARTIK VİZE İÇİN) kız red yiyince avurapayada girşi çıkışları var , dedim bu kıza vermedilerse demekki işi çok katı tutuyorlar aldı beni bir telaş…. Bu arada vize için güvenlik prosüdürlerini gecerken arkamdam ki cin vardı yeni nesil yetme hemen cinlik yapıp önüme geçti tam 3 sıaray geçeyim derken bu dal dı . Bende 4 . Nü cü KG gittim, Çok tatlı bir bayan . Güler yüzlü
    KG: Merhaba
    Ben: Günaydın. nasılsınız
    KG : iyi çok teşekkür edrim pasaportunuzu ala bilirmiyim.
    Ben : Buyrun
    KG : nereye gidiceksiniz ?
    Ben : New york
    KG : Kaç gün ?
    Ben : 10 gün
    KG: Kimle gidiceksiniz
    Ben : Arkadaşlarımla
    KG : Bilgisayarına biraz baktı . Tamam dedi Onaylıyorum vizenizi
    Ben : Çok teşekkür ederim
    Elimde beyaz kağıt ile güle oynaya gidiyorum kapıya doğru.
    Ahanda bir baktım önümde bizim cin mırıl mırıl küfür küfür kafir!! Dedim ne oldu? abi vermedi vize … hayda niye : abi ben zaten kanadada okuyorum turist için başvurdum vermedi. İçimden belkide banada vermicekti o KG. BAŞVURACAKLAR ARKADAŞLARA TAVSİYEM NET OLUN …🥰🥰🥰🥰

• ⭐⭐

@denizci10 Tüm deneyimler ışık tutuyor. Sizin anlattıklarınızla İstanbul Konsolosluğuna araçla gidersem nereye park edebilirim sorusuna cevap almış oldum 🙏 Çok teşekkürler.
    Benim merak ettiğim randevu saatinde hemen alınıyor muyuz veya ne kadar bir gecikme yaşanabiliyor. Benim randevu saatim 08:15 acaba oradan en geç kaça kadar çıkabilirim?

• ⭐⭐⭐⭐

@Serap-2 İstanbul da gecikme genelde olmuyor eğer özel bir durum varsa gecikme olur. 08.15'te ise randevunuz en geç 07.35 gibi orada olmanız lazım. 30 dk öncesinde sizi çağırıyorlar. güvenlik kontrolü yukarı çıkış falan derken zaten 15-20 dk geçiyor. 08.15-08.30 arası görüşmeye girmiş olursunuz en geç de 08.45 de çıkmış olursunuz. Bu tabii her şey normal giderse.

• ⭐⭐⭐⭐

@ametin-k hayırlı olsun vizeniz.

• ⭐⭐

@denizci10 Çok teşekkür ederim..

• ⭐⭐⭐⭐

@Serap-2 ne demek. güzel haberlerinizi bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya git gel en azindan simdilik 😁

• @Riethian alakasiz. 2015ten beri basvururum, daha yeni b1i yeniledim.

• İlgili başlığı bulamadığım için az buçuk bu topic ile bağlantılı olduğu için buraya yazma gereksiniminde bulundum.
    Günlerdir niv vize appointment sitesinden vize randevusu almaya çalışıyorum fakat hiçbir şekilde boşluk bulamıyorum. Günde 100 kere kontrol ediyorum desem yeridir. Kontrol etmek için hangi saat aralıklarını önerirsiniz? Siz ne kadar sürede randevu alabildiniz?

• ⭐⭐⭐

@dytmelek Hayırlı olsun. Sonraki süreçte başarılar dilerim.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster Hayırlı olsun Ekrem. Giriş yaptın mı Tampa'ya ?

• ⭐⭐⭐

@heroinchains Hayırlı olsun. Demek ki DV sorusu karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

• ⭐⭐⭐

Bugün sevdiğim bir arkadaşım vize görüşmesine gidince üzücü bir şok yaşamış. Aracı ile başvuru yapmıştı. Vize mülakatı bugün tarihliydi. Ama vize tarihi geçen mart ayına güncellenmiş. Maalesef e-mail vs. gelmemiş ya da aracı kurumun gözünden kaçmış. Bu duruma düşmemek için kendin başvuru yapıp ara ara takip etmek gerekiyor. Bilginize.

• @Programmer, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vize Mülakat Deneyimleri

@dytmelek Hayırlı olsun. Sonraki süreçte başarılar dilerim.

Çok teşekkür ederim 🙏🏻 Gelişme oldukça mutlaka yazacağım, şuan beklemedeyiz maalesef.

• @Programmer çok üzücü gerçekten, tamamen iptal mi olmuş oluyor acaba, yeniden ücret ödemeden yeni randevu alınabiliyor mu acaba?

• ⭐⭐⭐

@dytmelek Sanırım tekrar ücret ödemeden başvuru yenilenebiliyor. Sn. @denizci10 daha iyi bilir. Durumu kurtarmaya çalışıyordu ama bence iş yeni başvuruya kalacak gibi.

• ⭐⭐⭐

@dytmelek ayy şimdi gördüm tebrik ederim vizeniz hayırlı olsun 🤗 bol şanslar deneyimleri dört gözle bekliyoruz 😊

• ⭐⭐⭐⭐

@Programmer ben mesela bu duruma engel olmak için sizin mail adresinize hesap oluşturuyorum ve şifreyi size de veriyorum. Böylece hem mailler size geliyor hem de ben kontrol edebiliyorum. En doğrusu bu bence.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |