Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• Arkadaslar bu belirsizlik gercekten can skmaya basladi artık birseyler yapmamiz lazım bir fikri olan varsa soylesin ya 4 ay oldu hala randevum yok saka gibi.

• Arkadaslar interview mailim geldi aralik 6 sina vermisler ilk buraya yaziyorum beklemek ne kadar zor bildigim icin siizin icin de umut olsun cok az kaldi

• @Merve-Güngör Gerçekten mi? çok sevindim buna şu an.Gözünüz aydın🙏🏽Yolunuz açık olsun dilerim.Tez zamanda bizim de olması tek temennim..

• Benim de interview tarihi geldi sonunda 🙂 13 Aralık

• Gözünüz Aydın arkadaşlar umarım bizimkilerde gelir bugün

• @drserdar size de hayırlı olsun gözünüz aydın😊Çok şükür geldi sonunda

• Çok sevindim arkadaşlar!!! Hepinize şimdiden hayırlı olsun !

Bakalım nereye kadar verecekler mülakat tarihini.

• @hzlinan sizin dq tarihiniz ne zamandı?

• @ekdodo benim DQ tarihi 3 ağustos

• Temmuz dq lerden randevu alan oldumu?

• @missy hayır malesef henüz bişey yok

• @Merve-Güngör, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

Arkadaslar interview mailim geldi aralik 6 sina vermisler ilk buraya yaziyorum beklemek ne kadar zor bildigim icin siizin icin de umut olsun cok az kaldi

Çok sevindim. Hayırlı olsun inşAllah.
    Bize henüz mail gelmemiş.

• @drserdar, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

Benim de interview tarihi geldi sonunda 🙂 13 Aralık

Çok sevindim. Hayırlı olsun inşAllah.

• Anlaşılan toplu randevü değil yoksa şimdiye kadar gelirdi bizlerede 😞

• @cokbekledik86 valla artik buna da sukur. En azindan bir ilerleme var. Belki araligin ikinci yarisina verirler Temmuzu.

• @drserdar hayirli olsun serdar bey bi umut oldu bu herkese

• @drserdar Çok sevindim adınıza, hayırlı olsun 🌺

• @Merve-Güngör Çok sevindim adınıza, hayırlı olsun💐

• @Merve-Güngör Bu gercekten bize de bir umut oldu. Umarim sureci hizlandirirlar ve biz de dahil tum bekleyen arkadaslarin interviewleri bir an once gelir. Bizim DQ tarihi 6 Ekim ve 3 aydir esimden ve 6 aylik bebegimizden ayriyim, gercekten zor bir surec. Allah hepimize sabir versin

• Herkese çok teşekkür ederim. Darısı en kısa zamanda başınıza inşallah. Ben bekleyen herkese vermişlerdir diye düşünmüştüm şaşırdım. Ama en azından vermeye başladılar diye de sevindim.

Durum hakkında haberdar edeceğim vakit yaklaştıkça.

Benzer Başlıklar

• 9
  • 15
  • 8
  • 116
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |