Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, Telefonunuzda e-sim özelligi olmasi gerekiyor. Gömulu Sim e yukleme yaptiniz mi? Ben 1 aydir sorunsuz sekilde kullaniyorum. Nerde hata yaptiginizi bilemiyorum maalesef. Telefonunuzun ayarlarinda e-sim yani gömulu sim de bir tane numara gözukmeli. Sectiginiz eyaletin koduyla baslayan. Su an T-Mobile in 3 aylik bedava deneme kampanyasi hala devam ediyor.

• @Rosenrot benimde kafamı karıştırdı bu durum 🙂 en kötü peşin almayı düşünüyorum.

• @cgokhan açıkcası ben de beceremedim 3 aylık denemeyi; aylık 35 $’ a aldım prepaid eSIM.

• En uygun hattı ben buldum Mint Mobile.Ayda $20 (3 aylik $60) ilave olarak bir aktif kullanicidan davet alirsaniz hem siz hem de size referans olan kisi $15 indirim kazaniyor...TR aramalari da sadece 2,0.-TL/dk ...oysaki Turk operatorlerin dakikasi 8,7.-TL...
    T-Mobile firmasinin diğer markasi...Ben Ugur Akcay 470-908-4616 benim numaram.Msj atarsanız size davet linki gönderebilirim.Hem hesaplı hem kaliteli bir hat sahibi olursunuz.Diğer yandan birlikte indirim kazanırız.

• @u_akcay Çekim kalitesi nasıl?

• @u_akcay Uğur bey 20 dolar ABD içi sınırsız arama mı? İnternet paketi ayrı mı satılıyor?

• Mint mobile T-mobile 'ın (Alman servis sağlayıcı) 2.markasıymış.Ben Samsung S21 FE, kızım ve eşim ise Samsung A13 LTE kullanıyorlar.Once Georgia'da simdi ise Texas da oturuyorum.İşin doğrusu şu ana kadar bir şikayetimiz olmadı.Aksine geçen ay Türk hatllarımızda Roaming problemi nedeniyle; bilinen konvansiyonel TR aramalarimizi da (ebeveynler ve banka yillik aidat ucreti itirazi gibi) Mint mobile uzerinden yapmak zorunda kaldık...Ve sürpriz...dakikası $ 0.18...( ogünkü kur ile 3,50 TL/dak) peki biz bunca zaman ne oduyorduk...8,90 TL/dak...Ben çok araştirdim isin dogrusu...ve bunu buldum, memnunum...10 GB data ve sinirsiz konusma ve text veren diger servis saglayicilar 2 katı rakamlardan kapıyı açıyorlar

• Alman menşeli oluşu nedeniyle Avrupa ve TR aramaları çok uygun...diger servis saglayicilarda ise Kanada ve Mexico ucuz...benim ki bir tavsiyedir.Siz de bir girin Mint mobili inceleyin...ayrica hat başına $15 (toplamda 6 referans/ $90 hakkım vardı, 3'ünü hali hazırda kullandım) birlikte çift taraflı indirim kazanmak isteyenlere referans teklifim geçerli...Bence Mint mobile'i seçecek arkadaşlar diğer uygun hat arayışında olacak arkadaşlara ve kendilerine aynı avantajı sağlamaya çalışmalı...Malumunuz ayda $ 15 'dan baslayan seçenekle hat bulabilen varsa , grubumuza yazsin lütfen, memnuniyetle tavsiyelerini almak isterim.

• @darkside Şaka gibi değil mi? $20'a 10GB data (high speed). Aylık 10 GB kullanımdan sonra data kullanimi kesilmiyor, hiz 128 kilobyte 'a iniyor...ve Buna sinirsiz ulke ici text ve telefon dahil.
    Ben buraya yalnizca benim gibi 4 kisilik kalabalik ailelerde, telefon kullaniminin ne derece masrafli oldugunu bilen ebeveynlerin hayır dualarını almak için yazdım...ayrica 3 hat icinde karsilikli $15 avantaj saglayalim neden olmasın ?

• @darkside mint mobile sayfasindan girip bölge secip sinyal ve cekim kalitesini gorebilirsiniz.

• Bu arada az önce kredi eklemesi yaparken kontrol ettim hesabımı...TR yönlü aramalarda, mobile hat aramaları $ 0.18 DEĞİL $ 0.09 İMİŞ...
    Peki sabit numaralar...$ 0.02 ...inanılır gibi değil...

• O değilde isteğen bir şekilde iphone alabiliyor en son iphonumu iphone 6 almıştım usa bu ay bıraktım çünkü iyice eskidi gitmiyor artık yenısını alamıyorum zaten 😕
    bilgisayarım macbook ikisi bir iyi oluyordu ama şuan artık xiomiye geçtim

alım gücü iyice bitti - buradan usa olanlara sesleniyorum ne olursa olsun usa kalın - insanın doyduğu yer onemli doğduğu yer değil, …. 😞

• @serkanist Mersin Mut dan bayagi bi arkadas burdayiz. Arkansas dan selamlar.

• @clubhasankara, içinde söyledi: ABD'de kullandiginiz telefonlar ve GSM operatorleri

@serkanist Mersin Mut dan bayagi bi arkadas burdayiz. Arkansas dan selamlar.

Mersinliler!! Ben de bir Mersinli olarak, Delaware'den selamlar 🙂

• Ailece 2015'den bu yana T-mobile kullaniyoruz. Su anda 4 hat var ve hersey dahil aylik $100 oduyoruz. Sinirsiz data, internet, text message and phone calls. Simdiye kadar hic sorun yasamadik!

• Sayın Mysea T-Mobile prepaid olarak 12 GB data (sınırsız olmayan) $ 35 olarak listelenmiş gözükmekte resmi web sitesinde...sanıyorum sizin tarifeniz hem 4 kisilik - çoklu kullanıcı avantajlı aile tarifesi olmalı...Bir prepaid mi yada faturalımı? Malumunuz yeni gelen arkadaşların çoğu single yada çocuksuz aile...kıyas yapabilmeleri açısından base tarifeleri paylaşırsak bir nebze de olsa karar süreçlerine ve bütçelerine katkımız olur diye düşünüyorum...

• Tarsus ‘ dan selamlar. 🙂

• @u_akcay Hocam, ilk hat icin $70, diger her bir hat icin $10 oduyoruz. Toplamda su anda 4 hat var. Tum hatlarda hersey sinirsiz. Faturali hatlar, her ay otomatik $100 hesaptan online oduyoruz.

• Sayın Mysea , gerçekten de harika bir aile planı fırsatı yakalamışsınız .Ancak, özellikle ülkeye yeni giriş yapmış, henüz SSN veya GC 'ları gelmemiş, adres beyan edemeyecek (proof of address) durumda olan genç arkadaşların uygun hat arayışlarını forum sayfalarında sürekli görüyoruz...benim tavsiyem özellikle ilk defa hat alacak ve uygun tarife ve iyi hizmet arayanlara ,tecrübe ettikten sonra bir tavsiye niteliğinde sadece...Diğer yandan Mint zaten sizin de kullandığınız T-Mobile firmasının bir alt operasyonu...Saygılar ( Forum paylaşımlarınızı da ilgi ile takip ediyorum...sonuçta hepimiz ilk geldiğimizde tavsiyelere ihtiyaç duymadık mı?)

• Buraya gelen cogu kisi bekar ve aylik 70$ tek bir hatta odemek akil kari degil. Cekim kalitesinin iyi oldugu yerlere iyi bakmak ve ona gore kullanmak lazim.Su an Bestbuy'da Mint mobile 3 aylik paket alanlara 3 ay da hediye kampanyasi var. Toplamda 60$+vergi odeyip 6 ay sinirsiz dk+mesaj+10GB internet veriyor. Aylik 10$+vergiye hicbir firma 5G hizinda 10GB internet vermez.
    https://www.bestbuy.com/site/mint-mobile-10gb-phone-plan-3-months-of-wireless-service/6022211.p?skuId=6022211
    Screenshot at Oct 22 04-12-23.png

Benzer Başlıklar

• 3
  • 5
  • 28
  • 8
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |